Çikolata kistim ve 2. çocuğum!!!

BaykusHanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2019
12
2
36
Kızlar ben bir kiz çocuğu annesiyim. Kızım 5 aylıkken basur ameliyatı olmam gerekiyordu vazgeçtim. Kızım 2,5 yaşındayken çikolata kisti çıktı bayağı büyümüş ameliyat olmam gerekiyordu son anda korktum vazgeçtim. Şuan kızım 6 yaşında. Bir bebek ona bir kardeş isterken hamile kalamiyorum o kadar üzgünüm ki! Etraf kaynana kayınpeder bir kez daha çocuk sahibi olmamamızı tembihlerken harfiyen uyduk. Şuan ne kadar pişmanım bir bilseniz.. Çok zoraki sürekli ağlamaklı hayatı zindan eden bir bebekle karşı karşıya kalmıştık ilk çocuğumuzda. Eşim ve ben çok zorlanmıştik özellikle anneler bilirler, esler ne kadar zaman geçiriyor ki onlarla. Kistim buyudu, rahmimi sardı bir bebeğe izin vermiyor, eşimde istemiyor ben suan çok ağlıyorum,kontrol için hastaneden randevuyu ayarladım doktor erkek diye eşim yine bir sürü laf saydi. Canim o kadar sıkkın ki, zaten lanet olası korona hayatımızı mahfetti, hiç mi ışık yok hiç mi??? kızıma şükrediyorum ama kızıma kardeş istiyorum yalnız kalmasın ben ve babası gidince hayatta yalnız kalmasın; eşimde istemiyor tek kızımız onu çok yormuş ve yipratmis peki ben anne olarak ne kadar yıprandım farkından değil artık çok kırgınım.gozyaslarimi tutamıyorum hergun ağlıyorum ben nerede hata yaptım,kızım.bunu hak ediyor mu???

Bende 4 buçuk yaşında ki kızıma 2 senedir kardeş istiyorum . Ama bir türlü hamile kalamadim . Kızıma da kist varken hamile kaldım ama 1 buçuk sene de kalmıştım kist küçüktü o zamanlar . 4 ay önce ameliyat oldum kapalı olarak korkulacak hiç bir durum yok 1 günde günlük her işinizi yapabiliyorsunuz. Çok rahat bir ameliyat benim de doktorum erkekti esim ve ben muhafazakar olmamıza rağmen bunu sorun etmedik çünkü sağlığım için iyi bir doktor gerekliydi . Şuan hala hamile kalamadim . Ama eşiniz istemiyorsa bunu karşılıklı uygun dile konuşarak belki çözebilirsiniz . Iki tarafında istemesi gerekiyor . Bende çok üzülüyorum kizim yanlız kalıcak diye . Ilk çocuğunuz yaramazdı diye bu da öyle olucak değil illa. Inşallah cozersiniz sorununuzu. Çocuk için olmasa bile kist ile yasamak zor ağrısı ve başka yerlere yapışması kötü sonuçlar doğurabiliyor

Rabbim gönlünüze göre en kısa zamanda sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin sizlere

Kızlar ben bir kiz çocuğu annesiyim. Kızım 5 aylıkken basur ameliyatı olmam gerekiyordu vazgeçtim. Kızım 2,5 yaşındayken çikolata kisti çıktı bayağı büyümüş ameliyat olmam gerekiyordu son anda korktum vazgeçtim. Şuan kızım 6 yaşında. Bir bebek ona bir kardeş isterken hamile kalamiyorum o kadar üzgünüm ki! Etraf kaynana kayınpeder bir kez daha çocuk sahibi olmamamızı tembihlerken harfiyen uyduk. Şuan ne kadar pişmanım bir bilseniz.. Çok zoraki sürekli ağlamaklı hayatı zindan eden bir bebekle karşı karşıya kalmıştık ilk çocuğumuzda. Eşim ve ben çok zorlanmıştik özellikle anneler bilirler, esler ne kadar zaman geçiriyor ki onlarla. Kistim buyudu, rahmimi sardı bir bebeğe izin vermiyor, eşimde istemiyor ben suan çok ağlıyorum,kontrol için hastaneden randevuyu ayarladım doktor erkek diye eşim yine bir sürü laf saydi. Canim o kadar sıkkın ki, zaten lanet olası korona hayatımızı mahfetti, hiç mi ışık yok hiç mi??? kızıma şükrediyorum ama kızıma kardeş istiyorum yalnız kalmasın ben ve babası gidince hayatta yalnız kalmasın; eşimde istemiyor tek kızımız onu çok yormuş ve yipratmis peki ben anne olarak ne kadar yıprandım farkından değil artık çok kırgınım.gozyaslarimi tutamıyorum hergun ağlıyorum ben nerede hata yaptım,kızım.bunu hak ediyor mu???
Ne mutlu bir evladınız var. Ben çikolata kisti yüzünden daha bir kere bile bu güzel duyguyu tadamadım😔 Allah isteyen herkese hepimize nasip etsin annelik duygusunu tattırsın inşallah 🤲🏻

Doktor erkek yada kadın ne farkediyor ki konu sağlık neticesinde. Benim annemde hamile kalmıştı ama onun ki dermoid kistmiş sonra düştü tabiki bebek. Kistler hamile kalsanız bile bebek açısından sağlıklı olmuyor bebek olsa bilen düşüren anne sayısı bi hayli çok. Doğuran da var tabiki. Önce kendi sağlığınızı düşünün lütfen siz sağlıklı olun iyi olun rabbim inşallah verir tez vakitte. Kendinizi önemseyin kist göz ardı edilecek birşey değil özellikle çikolata kisti.

X