Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Eklentiler

• IMG_20230110_184745.jpg
    IMG_20230110_184745.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20230110_184743.jpg
    IMG_20230110_184743.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar celenes temizleme jeli de bana zarar veriyor kaşimin kızarıklığa bakarmisiniz bunuda değişmem gerekiyor sanki ne alsam ki marudermn düşünüyorum ama tereddütlerim var onla da alakalı bilemedim fikir verirmisiniz ilk şişemde böyle şeyler olmuyordu ikinciye sapıttı 😂😂 Kova hatunu Kova hatunu B bensimo selennn selennn Tu me manques Tu me manques S Skinkeyrlover yesa yesa Atart Atart Beyondparadise Beyondparadise noegthy noegthy
Bu yüzden dermotoloğuma sorduğum da johnsons baby kullanabilirsin demişti bana..pH 5.5..başka hiçbir temizleme jeli ve yağı iyi gelmedi

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-10-20-13-55-345_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-10-20-13-55-345_com.android.chrome.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2023-01-10-20-19-14-105_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-10-20-19-14-105_com.android.chrome.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
S sebbo Nacific fresh herb temizleme köpüğünden çok memnunum ben içinde calendula gibi sakinleştirici yatıştırıcı içerikler var germeyen kurutmayan bariyer güçlendirici içerikle desteklenmiş bir temizleyici 🫶🏻 heimish cosrx cosmed gibi bir sürü marka kullandım açık ara hepsinden iyi geldi cildime

S sebbo Nacific fresh herb temizleme köpüğünden çok memnunum ben içinde calendula gibi sakinleştirici yatıştırıcı içerikler var germeyen kurutmayan bariyer güçlendirici içerikle desteklenmiş bir temizleyici 🫶🏻 heimish cosrx cosmed gibi bir sürü marka kullandım açık ara hepsinden iyi geldi cildime
Yağ bazlı temizleyici olarak geçiyor int baktım bn bu bazlı arıyorum şansımı bilindik markalar da denicem bakalım olmazsa son Çare denerim Bearhug Bearhug

Siz bilirsiniz ama belki de bir dönem rutini çok sade tutup sadece doktorun verdiği ürünleri kullanmanız gerekiyordur.
Şuan ki rutinim de nemlendiricilerim var güneş kremi bile kullanamıyorum onarıcı krem kullanıyorum sadece akşamları arbutin sürüyorum haftada iki gün olmak üzere göz serumu ile okadar noegthy noegthy

Şuan ki rutinim de nemlendiricilerim var güneş kremi bile kullanamıyorum onarıcı krem kullanıyorum sadece akşamları arbutin sürüyorum haftada iki gün olmak üzere göz serumu ile okadar noegthy noegthy
Benim cildim kızarıp pul pul dökülmeye başladığında doktor sadece temizleme jeli ve kendisinin önerdiği kremleri kullanmamı önerdi. Serum, tonik vs hepsini yasakladı

Benim cildim kızarıp pul pul dökülmeye başladığında doktor sadece temizleme jeli ve kendisinin önerdiği kremleri kullanmamı önerdi. Serum, tonik vs hepsini yasakladı
Randevu alabilirsem gideyim olmadı cildime uygun ürün ne önerecek merak ettim 😂😂 noegthy noegthy

Randevu alana kadar daha önce de yazmıştım asitli ürünleri bir süre kullanmayın, peeling, fiddy yapmayın bir dinlendirin cildinizi
Yapmıyorum bu dediklerinizi zaten enzim peeling de bıraktım bir süre su bazlı temizleyici değişince düzelecek cildim daha öncede öyle olmuştu çünkü noegthy noegthy

Temizleyicilerim isanadan çok memnun değilim bitsin diye kullanıyorum bu da onarım

X