Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Boyle oluyor botoxla simdi arkadasım yaptı bakim biraz daha yoğun yaptı daha guzel olur inş.

Eklentiler

• Screenshot_20220427-140432_Gallery.jpg
    Screenshot_20220427-140432_Gallery.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 50
Yaz mevsiminde aha bha peeling yerine laktik asit kullanabilirmiş cilt yenilemek için, ben ondan aldım revolution markasından, c vitamini hiç iyi gelmedi benim cildime bi sürü marka denedim ama yok c vitamini bende sivilce yapıyor😭

Karsima ne cikti 🤭

Resmen dinleniyoruz hahahaha

Yeni bebeklerim ile tanışın 😁 yaza hazırım 🤪
Cildimde gecen yazdan kalma koyu lekeler var kışın retinol ile bi tık açılma oldu bunu korumak için daha dikkatli olacağım artik. Alfa arbutin ve niacinamide bu konuda bana yardimci olacağını dusunuyorum. Hyaluronik asit cildimdeki nemi koruyacak ve gunes kremi ile cildim korunmus olacak 🤗
Cerave ürünlerine bayıldım tek kelime ile cildim pamuk gibi oluyo yıkadıktan sonra asla kuruma gerilme olmuyo. (Yağ bazli ve jel temizleyici)

20220513_234357.jpg

20220514_113403.jpg

20220513_234315.jpg

Yeni bebeklerim ile tanışın 😁 yaza hazırım 🤪
Cildimde gecen yazdan kalma koyu lekeler var kışın retinol ile bi tık açılma oldu bunu korumak için daha dikkatli olacağım artik. Alfa arbutin ve niacinamide bu konuda bana yardimci olacağını dusunuyorum. Hyaluronik asit cildimdeki nemi koruyacak ve gunes kremi ile cildim korunmus olacak 🤗
Cerave ürünlerine bayıldım tek kelime ile cildim pamuk gibi oluyo yıkadıktan sonra asla kuruma gerilme olmuyo. (Yağ bazli ve jel temizleyici)

Eki Görüntüle 3065719
Eki Görüntüle 3065720
Eki Görüntüle 3065721
Gule gule kullan 😍

The Ordinary nin azelaic acid e bakiyordum bende.
Aha ,bha peeling den daha sonra memnun haldigim icin bundan da umutluyum.

X