Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Arrietty_ Arrietty_ bak günlük rutinim 🤪

IMG_20220516_221001.jpg

Eklentiler

• 16527287766573394814339578516201.jpg
    16527287766573394814339578516201.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 25
İyi geceler hanımlar. Hassas ciltliyim. Memnun kaldığınız hyalüronik asit varsa önerebilir misiniz? Daha önce inkey list kullanıyordum ve çok çok iyiydi. Ama bazen cildimi yakıyordu kızarıyordum. Başka bir şey almak istiyorum o yüzden 🤗

Tövbe Bismillah. Bunlar ne 😂
O gunes kremi hangisi?

Bak bende ne var 😂

Ay saka gibi.
Bunun son kismini cocuklara kullandim. Ben thank you farmer gunes kremine gectim.
Neyse cosrx bitince cocuklara normal eczane gunes kremi kullandim. Oglanin yuzu costu. Doktor ilk kullandigina gec diyor 😂
Kasa arkası ucuzdu rosmandan aldım gün içnde tazelemek için 😁
Hepsinin ayrı işlevi var anlatayım mı jajaja

İyi geceler hanımlar. Hassas ciltliyim. Memnun kaldığınız hyalüronik asit varsa önerebilir misiniz? Daha önce inkey list kullanıyordum ve çok çok iyiydi. Ama bazen cildimi yakıyordu kızayordum. Başka bir şey almak istiyorum o yüzden 🤗
Ha olarak luvit, skinsensual ve ısana kullandım. Üçünü de sevdim Isana parfümlü. Facelab güzel diyorlar şimdi de kampanyası var 2. 1 TL ona da bakabilirsn.

Siz istediniz ben açtım. e açtıysam o zaman hep beraber bir rutin oluşturalım ne dersiniz. O zaman çıkın çıkın gelin

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ. MUTLAKA YAZ KIŞ GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ. HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORSAK BİLE GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ. CİLDİ LEKELENDİREN IŞINLARDIR

Benim cildim yazın yağlıya dönük karma, kışın kuruya dönük karma olduğu için yaz kış farklı ürünler kullanıyorum.

Günlük rutinimi yazıyorum lütfen korkup kaçmayın hahahahaha

Sabah

Köpük temizleyici ile yüz yıkama
tonikleme
hyaluronik asit
Güneş Kremi

Akşam

-Çift aşamalı temizlik ilk önce yağ bazlı temizleyici ile sonra Köpük temizleyici ile yüz -yıkama
-tonikleme
-hyaluronik asit
-C vitamini + bha asit dönüşümlü kullanıyorum. (Bunlar beraber kullanılmaz dikkat)

-Nemlendirici

Haftada iki kere fiddy metodu yapıyorum

Benim cilt tipime uygun kullandığım ürünler bunlar.

Lütfen kendi cildinize uygun ürünleri kullanın

Eki Görüntüle 2963948 Eki Görüntüle 2963949 Eki Görüntüle 2963950

Eki Görüntüle 2963990 Eki Görüntüle 2963991
Doa markadan memnun musun?

Hepsini kullanımıyorum 🤣🤣 benimağız kısmında renk farkı var. Sanki ağda yapmıi gibi kızarıyor renk değiştiriyor. Arbutin c vitaimini ve niaceminide onun için.çok kötü görünüyor:KK43:
Bende sabah attigim serumu o yuzden kullaniyorum. Kilo alinca direk tabaga aliyorum. Bulldog gibim oluyor siyah iz var gibi 😂

Tövbe Bismillah. Bunlar ne 😂
O gunes kremi hangisi?

Bak bende ne var 😂

Ay saka gibi.
Bunun son kismini cocuklara kullandim. Ben thank you farmer gunes kremine gectim.
Neyse cosrx bitince cocuklara normal eczane gunes kremi kullandim. Oglanin yuzu costu. Doktor ilk kullandigina gec diyor 😂
Şu kremler pahallandı diyordum ya şimdi daha da pahallandı 🥲

X