Cİnsel ilişki sayısı ne olmalı?

arkadaşlar şidi bir soru daha soracağım:eek:
ben sözlümle konuşurken cinsellikten yana konu açılıyor bazen ve ben tepki olarak hemen konuyu kapatmak gereği duyuyorum..konuşması sapıkça bir nitelikte değil fakat ben sanki konuşma devam ederse sonu açık olacak diye hep bir tedirginlik içindeyim...yoksa bende onu mutlu etmek çok istiyorum..:çok üzgünüm:
sözlüm böyle olmadığnı defalarca anlatsada ben yinede konu açılır diye endişe ediyorum..bazende hatamı yapıyorum acaba diye düşünüyorum.sonuçta oda erkek ve iş sebebiyle uzakta..sanki evlenmeden böyle konuşmalarıda yasaklıyorum kendime..yanlış bir izlenim vermekte istemiyorum çünkü sözlümü seviyor ve çok değer veriyorum..:nazar::asigim:

canım sunu soyleyım herkesın ılıskısı aynı olucak dıye bır kaide yok..
herkes doğallıgıyla akısına göre yasıyor.. tabıkı tavız vermemen gereken bazı konular var..
ama sonucta bazı seylerıde konusmak ıstıyorsan konusmalısın tabı asırıya kacmadan..
buna karar verıcek olan kısı sensın..

arkadaşlar şidi bir soru daha soracağım:eek:
ben sözlümle konuşurken cinsellikten yana konu açılıyor bazen ve ben tepki olarak hemen konuyu kapatmak gereği duyuyorum..konuşması sapıkça bir nitelikte değil fakat ben sanki konuşma devam ederse sonu açık olacak diye hep bir tedirginlik içindeyim...yoksa bende onu mutlu etmek çok istiyorum..:çok üzgünüm:
sözlüm böyle olmadığnı defalarca anlatsada ben yinede konu açılır diye endişe ediyorum..bazende hatamı yapıyorum acaba diye düşünüyorum.sonuçta oda erkek ve iş sebebiyle uzakta..sanki evlenmeden böyle konuşmalarıda yasaklıyorum kendime..yanlış bir izlenim vermekte istemiyorum çünkü sözlümü seviyor ve çok değer veriyorum..:nazar::asigim:

Şekerim,sana şunu soyliim.Eşim evlenene kadar elime bile dokunmadi,bu konularda hiç konuşmazdik.Bu durum bana uzak.Ne tavsiye edeim bilmm.:çok üzgünüm:

bence konuşun .konuşmanız doğal bence.sözlün bahsettiği zaman bence konuyu kapama devam ettir.onunda hoşuna gidicektir..

evliliğin ilk zamanlarında olur kaç yılın hasretini gideriyosunuz en nihayetinde :) ama zamanla azalır merak etme hem çok takman dert etmen gereken bi durum değil evlendikten sonra alışıyosun zamanla

bide utanma işini nasıl yapıyorsunuz..yani ben çok utanıyorum..normalde çok fena biriyim:)
ama iş szölümle konuşmaya gelince yüzüm renkten renge giriyor..napcam ben nasıl alıştıracağım kendimi hiç bilmiyorum..aslında biliyorum bu erkek için iticidir..ama aşmam gerek kendimi ama yapamıyorum yinede heralde evlenene kadar aşarım kendimi..de nasıl?

alışırsın cnm zamanla utanma felan kalmaz hepimiz bu yollardan geçtik hepimizin yüzü kızardı ama bi yere kadar deilmi ama ama sana şunu söyleenilirim sözlün baya bi abartmış tabi 3 4 kez yapan var ama bende yeni evliyim günde bir zor yapıyoz inanki hatta 2 3 gün yapmadımız bile oluyo benimki zayıf ondandır belki hehehea.s

X