Cinsel sorunlarım: Orgazm olamıyorum eşim kafaya takıyor

Peripadisahininkizi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
652
547
Cinsel ilişki sırasında olamıyorum sadece dışardan dokunarak olabiliyor. Ben fazla kafaya takmıyorum, eşime de böyle de zevk aldığımı söylüyorum ama eşim üzülüyor ve bana söylemiyor ama kendinde sorun mu var diye düşünüyor bence. Ama sorun benden kaynaklı. Ben bu şekilde alışmışım diğer türlüsü bana birşey ifade etmiyor ilişki sırasında kayda değer bişey hissetmiyorum

Ayrıca her an istekli değilim, 2 yıllık evliyiz, evlendiğimizden beri 2 günde bir falan oluyor bana normal geliyor ama eşime yetmiyor. Sürekli olsun ve üst üste olsun istiyor.

Bir de benim tahriş olduğu için üst üste ilişkiye giremiyorum. Yara oluyor geçmiyor. Doktorlarda çözüm sunamadı

Dışarıdan dokunarak olabiliyorum diyorsunuz fakat burada mesele sizin yönetebilmeniz.Mesele klitoris çünkü. İçeri ve dışarı ile de olmanız mümkün her kadın gibi. Kendiniz yapıyorsanız eşiniz yardımcı olamıyorsa sabretmelisiniz,ona söylemelisiniz. Bir nevi öğreterek,sadece penisin ilerlemesi elbette size zevk yaşatmayacak.Eşiniz çaba göstermeli.Her iliŞki sırasında acele etmeden bedeninizi keşfetmelisiniz birlikte. Islaklık durumu vs. olması lazım ön sevişmede. Hevessizseniz zaten bu durum da olmayacak,tahriş de,acı da kaçınılmaz. “O üzülmesin” kafasında olmayın,hevessiz acı ile yıllarca seks deneyimi onu zaten üzecek. Sizi de ondan önce.Anormal bir şey yok burada.Anlatın yumuşak dille eşinize de.Farklı şeyler de deneyin.İkinizin çözebileceği şeyler.

2 günde bir istek gayet normal ama eşinize yetmiyorsa ve siz de ona uymak istiyorsanız afrodizyak gıdalar tüketmeye çalışın, faydası olacaktır. Tahrişin sebebi kuruluk olabilir, ilişkinin başında ıslansanız bile ilerledikçe kuruyorsanız tahriş olursunuz. Kurumamak için ilişki sırasında siz de kendinizi uyarın, bu erkeklere başlangıçta garip geliyor ama zamanla alışıyorlar. Bu orgazmınızı da tetikleyecektir

Bende de tam tersi bir sorun var sürekli eşimden önce orgazm olmuş oluyorum hatta ardından ikinciye ilişkiye giriyorsak yine ondan önce oluyor ve artık nende erken boşalma problemi mi var diye düşündüğüm oluyor. Daha önce ki birlikteliklerimde böyle bir şey yaşamıyordum bu arada. Kontrol hapı ve antidepresan kullanıyorum bir etkisi mi var anlamadım🤦🏻‍♀️

Bende de tam tersi bir sorun var sürekli eşimden önce orgazm olmuş oluyorum hatta ardından ikinciye ilişkiye giriyorsak yine ondan önce oluyor ve artık nende erken boşalma problemi mi var diye düşündüğüm oluyor. Daha önce ki birlikteliklerimde böyle bir şey yaşamıyordum bu arada. Kontrol hapı ve antidepresan kullanıyorum bir etkisi mi var anlamadım🤦🏻‍♀️
Normali kadının zirveyi önce görmesi değil mi zaten, aynı anda herkes her zaman denk gelemiyor. Ben ortada ciddi bir sorun göremedim. Kuruma yaşamıyorsanız sıkıntı yok

Normali kadının zirveyi önce görmesi değil mi zaten, aynı anda herkes her zaman denk gelemiyor. Ben ortada ciddi bir sorun göremedim. Kuruma yaşamıyorsanız sıkıntı yok
Gün içinde tabi çok fazla olduğunda tıkanıyorum ama onun dışında genelde eşimden çok önce geliyorum oda şaşırınca normal değilim heralde diyordum ama normali bu olduğuna sevindim

Gün içinde tabi çok fazla olduğunda tıkanıyorum ama onun dışında genelde eşimden çok önce geliyorum oda şaşırınca normal değilim heralde diyordum ama normali bu olduğuna sevindim
Siz zirveyi gördükten sonra onun keyif almasına odaklanın, daha aktif olun, o zaman yaşadığınız gariplik hissini de aşarsınız. Bizde eşim ben orgazm olana kadar benim hoşlandığım şekilde hareket eder sonrasında onun canı nasıl iterse öyle takılırız. Biz iki yarı gibi düşünüyoruz ilişkiyi önce ben sonra o, aynı anda olması için benim çok hazır olmam ve onu da tembellik etmek istiyor olması lazım. O zaman 15 dakikada bitiyor zaten her şey. Bir de kendine hakim olan erkek süreyi istediği gibi ayarlıyor, istese sizin hemen arkanızdan boşalır, o oyun oynamak istiyordur

X