cinsel yaşamı kolaylaştıran ürünler

tiramisu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2007
148
1
kızlar, biraz utanarak yazıyorum aslında, bunlar adı üzerinde özel şeyler ama birileriyle de paylaşıp fikir almak gerekir diye düşümdüm...cinsel yaşamı kolaylaştıran kalitesini artırdığını iddia eden pek çok ürün var kayganlaştırıcı jeller, prezervatifin içine sürülenler, süreyi uzatanlar vs. vs. vs. bu ürünleri daha önce hiç kullanmadım ama merak da etmedim değil...acaba gerçekten işe yarayan faydalı şeyler var mıdır, iyi ki almışım keşke daha önce haberim olsaydı dedirtecek, yani aldığıma değecek bi ürün var mıdır? Merak ettim haliyle ve sizlerin fikrini almak istedim, bilgisi olan varsa ve fikir verirse memnun olurumm a.s.

Son düzenleme:
valla bizim bu cinsel isteksizlik esimle aramda bir duvar ormustu sanki.hic canim istemiyordu.bi ara depresyona girmistim ailevi meseleler yuzunden.esim onceleri anlayisla karsiladi daha sonra icinden cikilmaz bir hal almaya basladi.bende cok uzuluyordum ama elimden birsey gelmiyordu.ayri ayri odalarda yatmaya basladik bisure.kendi kendime cozum aramaya basladim.evliligim cok kotu gitmeye basladi.ve artik esimi karsima alip konustuk.ben burada derdimi anlatacak bir turk dr bulamadim.ama bu arada esim bos durmayip kadinlar icin uyarici 50 mm lik birsey siparis vermis internetten.allah razi olsun onu imal edenden onun sayesinde iliskimiz duzeldi.geriside arkasindan corap sokugu gibi geldi.tabiyki simdi devam etmiyorum ama psikolojik olarakta faydasini gordum.iyiki almis

valla bizim bu cinsel isteksizlik esimle aramda bir duvar ormustu sanki.hic canim istemiyordu.bi ara depresyona girmistim ailevi meseleler yuzunden.esim onceleri anlayisla karsiladi daha sonra icinden cikilmaz bir hal almaya basladi.bende cok uzuluyordum ama elimden birsey gelmiyordu.ayri ayri odalarda yatmaya basladik bisure.kendi kendime cozum aramaya basladim.evliligim cok kotu gitmeye basladi.ve artik esimi karsima alip konustuk.ben burada derdimi anlatacak bir turk dr bulamadim.ama bu arada esim bos durmayip kadinlar icin uyarici 50 mm lik birsey siparis vermis internetten.allah razi olsun onu imal edenden onun sayesinde iliskimiz duzeldi.geriside arkasindan corap sokugu gibi geldi.tabiyki simdi devam etmiyorum ama psikolojik olarakta faydasini gordum.iyiki almis

valla çok sevindim senin adına çok güzel bi gelişme hayatını değiştirmiş...

Son düzenleme:
X