Cinselliğe olan ön yargım

Muhtemelen yabancı olduğu içindir. Açık açık olmasa da Türk insanı bu konuda rahattır. Ben memleketimden üni için ayrıldım orda başladı 😂nasıl gidiyor evlilik, nasılsınız Soner’le, Serpil nasıl? sorularına çok yoğun ihihi, beklediğimden farklı çıktı, uykuyla geçiyor yeaa, Serpil de arayışta instaya koyduğu fotoları görmedim deme ifadeleri açık konuşma değil ama gayet de fikir veriyor. CiRiLLA CiRiLLA ha sonra doğuya atandım orda yoktu. Memlekete döndüğümde 25 yaşına gelmiştim yaşıtlarım evli-bekar karışıktı. Yeni arkadaşlarım ve lise arkadaşlarım böyleydi. E gençler işte evlilik, sevgililik önemli konulardı. Kuzenlerle ben de girmem bunlara ama arkadaş arkadaşın p..z.dir derler 😂

Ben arkadaşlarla da girmiyorum, onlar da girmedi hiç. 😬

pöfff
bakire kadın isteyen adamı ben ne yapayım ya
uyuşamam ki onunla

bak aşık olmam demiyorum, aşk mantıksız, belki anlık, kimyasal bir şey. aşık olunabilir. ilk görüşte vurulabilir bile insan.

ama yani yaş 16 değilse mantık diye de bir şey var her aşık olduğumuz (o da olursak tabi) insan ilişki yaşanabilecek insan değildir ki. hadi yaşadık sürdürübiliyor muyuz, uzun vadede uyuşabiliyor muyuz.
sevemem uyuşamam ki neticede ben o kafada bir kişiyle yapamam..aşık bile olsam. "hııı tırtmış ki bu" derim yani.
neden dert edeyim bunu mesela?
Büyük lokma ye büyük konusma :) zaten hickimse basta belli etmiyor zaman gecince anılar birikince iliskiyi rayına oturunca belli oluyor

X