Çirkin, kısa bacaklı kıllı ayılar yine uzun adamı seçti!

gerçekten sadece ve sadece merak ettiğim için sormak istiyorum, sayfanız da sizin düşüncenizden (siyasi dini milli vs yönlerden) bir arkadaşınız aynı cümlenin öznesini değiştirip Burakcan yazsa onu da siler miydiniz?

Rabbimin içime yerleştirdiği merhamet üstüne yemin olsun, yerimden kalmak nasip olmasın ki.
O özne BUrakcan olsaydı emin olun yine silerdim .

Son düzenleme:
ortalık iyice karışmış, her şey birbirine girmiş. yazasım gelmedi.

tüm konularda sanki başka başka mevzular...:44::26:

Muneeee Ablaaa, Mune Ablaaaa..... Banın var mı?
Var var.
Saygısız var mı ?
Var var.
E ne duruyorsunnnnnn? Banlasanaaaa, banlasanaaaaa :KK52:

:KK9: :KK9:

Şurda sizin için telef ediyorum kendimi, diğer bölümler öksüz yetim gibi kaldı sizin yüzünüzden, güzel güzel konuşun işte, nedir yani paylaşılamayan, sen bana çorap ör, oky kazak örecek:KK51:

gerçekten sadece ve sadece merak ettiğim için sormak istiyorum, sayfanız da sizin düşüncenizden (siyasi dini milli vs yönlerden) bir arkadaşınız aynı cümlenin öznesini değiştirip Burakcan yazsa onu da siler miydiniz?

Bence silerdi konu kapanmadan ben yazayım da. Çünkü sebebini açıklamış zaten. KAlbinde kin ve nefret olduğu için demiş. Neden hala kötü tarafından bakmaya çalışıyorsunuz ki. Hiçbir insan evladının ana kuzusunun ölümüne oh iyi oldu dendiğini bir daha görmesin bu gözler..

Son düzenleme:
Hatırlıyorum onun yüzünden hepimiz banlanmıştık bi de. Kaç gün etkisinden çıkamadım o nefretin sebebini düşündüm durdum..

O kişi kim bilmiyorum ama kesinlikle bu cümleyi kuranın sevdiği kimse yok herhalde diye düşünüyorum.

vallahi ben de silerdim hangi taraf olursa olsun farketmez. size böyle şeyler tuhaf geliyor olabilir.

Şurda sizin için telef ediyorum kendimi, diğer bölümler öksüz yetim gibi kaldı sizin yüzünüzden, güzel güzel konuşun işte, nedir yani paylaşılamayan, sen bana çorap ör, oky kazak örecek:KK51:

Ne renk istersin abla ? :KK8:

Bence de abla güzel güzel konuşalım da . Güzelce ikaza bile sert karşılık alınca hevesim kaçıyor.

Hatırlıyorum onun yüzünden hepimiz banlanmıştık bi de. Kaç gün etkisinden çıkamadım o nefretin sebebini düşündüm durdum..

bende gezi de ölenleri izlerken ohh akşam yemeğimi yerken izledim hiç de üzülmedim diyen arkasından da gülücükler ekleyen bi ablacık vardı burada onu hiç unutamıyorum.Allah insaf versin diye düşünmüştüm.

en çok eğlenen benim lütfen.:KK53:

hayır ben :KK9:
valla hangi konunun altında bir toplanma varsa ahaa diyorum doğru yerdeyim :))
ilk sayfadan itibaren gülmeye başlıyorum, ne siniri ya eğlence burası valla :KK9:
bdv ye felan bakmaz oldum gerçi bugün bir konu vardı iyi güldüm ona ya :KK53:

ya bakin gene ayni sey oluyor konu "cirkin kisa bacakli killi ayilar yine uzun adami secmis"
gene konuyu nasil berkin yada danscina getirdiniz yaa :)))

ben nickini unutmuşum, sorcha bilir. sadece şok geçirmiştim. Ama benim listemde ekli bile değilmiş neyse ki..

Yok dans'ım . Benim dediğim kişi kendi FB'umda. Ama belki dediğini de görmüşümdür fakat şuan çıkaramadım.

ya bakin gene ayni sey oluyor konu "cirkin kisa bacakli killi ayilar yine uzun adami secmis"
gene konuyu nasil berkin yada danscina getirdiniz yaa :)))

e işte...sonra kendileri konu açtıklarında konuyu dağıtmayın falan diye nutuk atarlar buraya gelir hem bir güzel kinlerini kusarlar hem de konu bambaşka yere gider...:KK14:

marksist, leninist, kapitalist, liberal vs... İnsanlar sürekli bir şeylere inanırlar, ve inandıkları şey hoşlarına gider heyecalandırır. Bu "şey"i etrafları ile de paylaşmak isterler. Nitekim kimse kimseye "sen, ben" diyemez. Mahremiyet bölgesi vardır. Toplum bireylerden oluşur ama bu bireylerin her biri ayrı kişiliktedir. Bu ayrı kişiler ile çatışmadan yaşamak durumunda olunduğu yada kaos ortamı oluşmaması için yazılı olmayan bazı kurallar vardır. Buna "etik" denir.

Etik çerçeve de nasıl biz başbakanı eleştiriyorsak çapulcu, haşhaşi gibi kelamlar ettiği için, kendi partimizden biri de bunlar dinci, yobaz dese eleştirmek durumundayız. aksi durum iki yüzlülük olur. Fasarya öfkelerle bir yere varılmaz. Bu yazıyı yazan yazar kültürel açıdan çok da geniş bir mizaca sahip değil. Birine kendini dinletmek istiyorsan öncelikle başlangıcı iyi yapmalısın. Nitekim ben bu yazıyı okumadım. Çünkü başlık hoşuma gitmedi. Maalesef mutlu olmasam da ben bu ülkenin ferdiyim bir çoğu gibi gidecek başka yerim yok, burası vatanım benim ve bu vatanda yaşayan ve sevmesem bile geleceğin daha farklı doğru oalcağını düşünen insanlar benim teyzem, kuzenim, arkadaşım, ankara da ki fatma teyze... Bizim insanımız.

Ben de kızıyorum sinirleniyorum hatta üslubumu bozuyorum ve bunun sebebi tahrik edilmek. Bu bir bahaneden öteye geçemez ama o kadar güçlü insanlar değiliz çoğumuz.

CHP li de olsam Akp seçmenine, AKP li de olsan CHP seçmeni-ne muhtaçsı. Türkiye tek. Başka vatanımız yok.

Ve Akp yi sevmesem bile seçmenine ağır hitaplar kullanan herkesi kınar gerekirse cevabını veririm.
Çünkü Kul hakkı önemlidir.
tanımadığın biri için sırf senin görüşünden değil diye çapulcu, ayı, yobaz diye bahsedemezsin.

Bahsedersen hem gözümde saygısız hemde dinine ihanet etmiş olursun.

Her kulvar da cevap verebilirim bir çok şeye ama tahrik olmamalı, hakaret olmamalı.

Türk toplumunu en büyük yarasıdır tartışamamak. Buna siyasetçilerde, mizahçılarda, yazarlar da dahil.

onlar da insan hataları elbet olur ama bu hatalar spontane olursa insanlar çok dikkate almaz, kalkıp gazete de yayınlanırsa.. göze batar.

X