Çivi çiviyi söker mi?

D

duru801

Ziyaretçi
evet arkadaşlar, bitmiş ilişkiyi unutmak için illa yeni biri mi girmeli hayatımıza.. çivi çiviyi söker mi?

ndh1903

evli:)mutlu:)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
1.992
7
canım başıma geldi bu olay..
6 senelik ilişkm btmişti ve ben kendimi boşlukta hissediordm..
zannettim ki hayatıma yeni biri girse,onu unuturum..
ve yeni bir insanla ilşkiye başladım..ama hç bişey zannettim gbi olmadı..
herşey daha da kötü oldu..aklımda hep o vardı çnkü..
keşke dedim zamana bıraksaydm..kendim aşmaya çalışsaydm bazı şeyleri..
her lafında ,her hareketinde onu eleştirmeye başladım..
''o olsa böyle yapmazdı..''...'eger o olsaydı bu konuda böyle davranmazdı''..
gbi hep kıyaslamaya gtiim...
sonuç olarak 15 gün anca sürdü bu ilişki ve ben hem kendime hemde o insana
hakkım olmayarak kötü şeyler yaşatıım..
tavsiem ,uzun süreli bi ilişkiden sonra yeni bir ilişkiye başlamayın..
inanın herşey daha da kötü oluyor...a.s.
sevgiyle kalın...

amazon570

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
100
1
varsa öyle bi çivi ben hemen alayım hayatıma çakılmış tüm çivicikleri söküversin:)

cinsilatif

sana emanet...
Pro Üye
21 Kasım 2007
1.254
198
bence sökmez.çünkü unutmak zaman isteyen bi durum.hala aklında o varken bi başkasının olumlu özelliklerini bile göremez insan.aksine hep bi kıyaslama içine girer.bak bak o olsaydı böyle yapardı,şöyle derdi gibi.içini daha çok kanatır insanın daha çok özletir diğerini.çiviye de sökene de yazık olur...

Eylul

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2007
6.219
13
41
bencede sölmez unutmak için yapılan unutturmaz
hem sana hemde karşındaki yeni insanı daha çok acılar verir.üzülen kahrolan vicdan azabı duyan hep siz olurdunuz öyle bir durumda hala unutamadığınız için ve unuturum sanıp karşınızdakine ümit verdiğiniz için

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2396 gün geçti.

besincimevsim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
298
0
38
demoty eee peki sonra ne oldu,eski erkek arkadaşınla tekrar barıştınız mı?

CreeP

Melankolik
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2007
385
139
38
şahsen çivi çiviyi sökmüyor..çivi sökülsede yinede izi kalıyor..bitmiş bi ilişkiyi tamamen unutmadan kalben bitirmeden yeni bi ilişkiye başlamak sağlıksız olur..:çok üzgünüm:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 427 gün geçti.

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.934
15
ben bu gpruse katilmiyorum...birni gercekten sevmissen onu unutturacak kisinin onu sevdigin gibi sevmen gerek,-ki bu da kolay degil...velhasil kelam civi civiyi sökmüyor bazen

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2843 gün geçti.

okypete

Nirvana
Pro Üye
28 Mart 2008
86.687
41.022
çivi çiviyi asla sökmez.. birini severken ,acın devam ederken,yaran daha kapanmamışken sadece onu unutabilmek için başlanan ,yeni ilişkinin sonu hüsrandır...

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.223
40
Olabilirde olmayabilirde!! Bu birazda buldugun ve unutmak istedigin civiye bagli galiba....:nazar:

Seni bütün hatalarinla kusurlarinla herseyinle anlayabilen sevebilen bir insansa bir zaman sonra eskiyi unuturabilir kanimca...lakin ben yinede bir iliskinin bitmesinde her kadinin önce bir müddet kendinle kalmasi taraftariyim...hemen tekrar bir iliskiye girmek yanlis olur

Bir dergide okumustum, cok uzun süreli ve ciddi bir beraberlik yasayan bir kadin en az 3 sene sonra yeni bir iliskiye ruhen hazir olabiliyormus...benneyaptımki
Tabiki bu insandan insanda degisiyor

E

EU2

Ziyaretçi
Olumusz birşeyler yaşayıp da sona ermiş bir ilişkinin üzerine,sağlıksız bir ilişki inşaa etmek yanlış olur bence..
İzleri henüz silinmemiş eski ilişkinin yansımaları yeni ilişkiye muhakkak yansıması olacaktır..
Çivi çiviyi sökmez diyorum ben..sökse de derin yaralar açar benliğinizde.

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.394
20
aşk acısı cok zor..unutmakta...
ama bırını aklından sılmeden...bırıne umut vermekte hoş degıldır...
bır nevıde unutmak ıcın baskasını kullanmaktır....
zamana bırakıp...acın hafıfleyınce...yenı aska....gonlunu acmalısın....
hem eskı acıyı unutmak hem yenı bırıne baglanmak ...vıcdanınıda rahatsız eder..ayrıcada yasanmıslıkları hıce saymaktır...bence....
unutulmayacak hıç bır sey yoktur...belkı yenı aşkın daha kuvvetlı ve vazgecılmez olabılır...
zamana bırakmalı..kişi....herseyını...

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.550
20
Çivi çiviyi sökmüyor malesef sadce bu denenirse pişmanlıklar oluşuyor, hatalar yapılıyor, Deneyimle sabittir.
Zaten bu söze baktığında mantıksız geliyor, yani gerçek anlamındada bakacak olursanız çivi çiviyi sökmez.

o.m.a.y.r.a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
377
1
çivi çiviyi sökmez aksine iyice dibine sokar eski çiviyi... şakkıdı