Cizdiklerimiz

Bebistenmi yok. Haklısın insan oturdumu.basina kalkamiyor ya ama uçağı bucağı yok büyük defter alicam eskiz onda clzisicam artık bugün bı hisimla gittim yasağı unuttum meger kapaliymis 🤦
Bebiş değiller artık 4 yaşındalar ama ev işi yemek çocuk bakımı yetişemiyorum çok az zaman kalıyo bana. Büyük defter daha iyi daha büyük resimler yapınca eller daha iyi açılıyo bu eskizler a4 boyunda gsliba en fazla daha büyüğünü görmedim

• Beğen
Reactions: H M
Bebiş değiller artık 4 yaşındalar ama ev işi yemek çocuk bakımı yetişemiyorum çok az zaman kalıyo bana. Büyük defter daha iyi daha büyük resimler yapınca eller daha iyi açılıyo bu eskizler a4 boyunda gsliba en fazla daha büyüğünü görmedim
Yok yok buyuklei de var ama resim defterine geçtim ya uçlu kalem kullan bide çizimler için üstüne geç sonra 🥰

S Sersebzi geçen gittim doldurdum kalemleri kırtasiyeden :KK70:
Günaydın bu arada canim🥰
Geçenlerde bir avuç sulu boya fırçası aldım. Beş dakika sonra yavaşça biraktim. :KK70:
Dedim elindekileri bitir önce ve evdeki birkaç fırça suluboya başlangıç için neyine yetmiyor.
Günaydın. :KK68:

• Muhteşem
Geçenlerde bir avuç sulu boya fırçası aldım. Beş dakika sonra yavaşça biraktim. :KK70:
Dedim elindekileri bitir önce ve evdeki birkaç fırça suluboya başlangıç için neyine yetmiyor.
Günaydın. :KK68:
Benm evdekileri görsen
Boyaları 2 şer tane alıyorum 😚
🤪 İnsan zabtedemiyor ben de çok seviyorum kırtasiye malzemelerini yaa 🥰

Aklımda olanlar yarım kalanlar yani bir başlasam bitecek de. İşte. :)
Yaa bı suru çizen vardı aklımda değiller yoksa etiketlicem resimleri gördükçe içim açılıyor herkesin kendine özgü resimleri de
Sende at bekliyorum insallah🥰

Bir de insan cizdikce açılıyor.
Bir seneye yakın oldu adamakalli oturup cizmeyeli. :KK43:

• Beğen
X