Claxene dozu

Ayse Karadag

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2017
14
0
34
Arkadaşlar merhaba ne olur yardımcı olur musunuz kan pıhtılaşma sonuçlarımda factor V heterozigot mthr 1298 ve mthr 678 heterozigot doktorum claxene 0,4 doz verdi herkes dozu az en az 0,6 ile başla diyor çok evhamlıyım 2 düşük yaptım sizce doz az mı

Arkadaşlar merhaba ne olur yardımcı olur musunuz kan pıhtılaşma sonuçlarımda factor V heterozigot mthr 1298 ve mthr 678 heterozigot doktorum claxene 0,4 doz verdi herkes dozu az en az 0,6 ile başla diyor çok evhamlıyım 2 düşük yaptım sizce doz az mı

Herkes derken kim merak ettim 0,6 ile başla diyenler? Doz kiloya göre veriliyor. Kilonuz yüksekse 0,6 verilir. Kilonuza göre doktor 0,4 uygun gördüyse doktorunuza güvenin herkes ne bilecek yahu

Bendede kan pıhtılaşması var 2 düşüğüm var şükür şuan 13 haftalık hamileyim bende 0.4 kullanıyorum hiç bi sorunda yok kiloyla felan ilgili değil

Ben taşıyıcıyımda hangi gende sorun var bilmiyorum. Bebeğe geçmezmişmiş benden aileden gelen bişey dedi doktor. Genetik doktoruna göstermedim ben sonucumu hamile kaldığım için direk kendi doğum doktoruma gösterdm eşimin sonuçları çıkmamıştı henüz

Ben de taşıyıcıyım bana da kadın Doğum doktoru verdi sizce dozu düşük mü kafayı yiyeceğim. Bu konuda bilgisi olan yok mu?

İçini rahat tut kesinlikle doktorun en iyisini bilir ben 7. Haftadan beri kullanıyorum şükürler olsun bebeğim çok sağlıklı 12. Haftaya kadarda cor aspirin kullandım şuan içmiyorum. Sen hamilemsn ?

Yok ben 2 düşükten sonra doktor pıhtılaşma olabilir dedi. Homosistein yüksek çıktı hamile kalmşm düşürdükten bi kaç gün sonra genetik 2 ayda çıktığı için homosistein yüksek çıkınca doktor direk iğneye başladı

Yeni öğrendim son düşüğümde bilmiyordum ama factor V geninin çok önemli olduğunu ve 0,4 claxenn yeterli olmayacağını söyledi çoğu kişi şu an 5 haftalık hamileyim tekrar düşer diye korkuyorum doktor ısrarla 0,4 yeter dedi ama ben ikna olamadım

Yok ben 2 düşükten sonra doktor pıhtılaşma olabilir dedi. Homosistein yüksek çıktı hamile kalmşm düşürdükten bi kaç gün sonra genetik 2 ayda çıktığı için homosistein yüksek çıkınca doktor direk iğneye başladı

Dusurdukten bikac gun sonra hamile kalmisim derken cumleyi tersten mi anladim acaba canm anlayamadim ben.peki igneye kacinci haftanda basladin

Yeni öğrendim son düşüğümde bilmiyordum ama factor V geninin çok önemli olduğunu ve 0,4 claxenn yeterli olmayacağını söyledi çoğu kişi şu an 5 haftalık hamileyim tekrar düşer diye korkuyorum doktor ısrarla 0,4 yeter dedi ama ben ikna olamadım

Faktor v dusuk mu senin de benim 70-120 referans araliginda 47 cikmisti.icini ferah tut ben de korkuyorum tekrar hamile kalsam ne verirlerse versinler yeticek mi fazla mi gelicek diye pimpiriklencem 2 dusuk yaptm 2.sinde pihtilasma oldugunu biliyordum 0.4 igne kullandm ama gitti yinede.kismet omru yokmus diyoeum

Düşük
Faktor v dusuk mu senin de benim 70-120 referans araliginda 47 cikmisti.icini ferah tut ben de korkuyorum tekrar hamile kalsam ne verirlerse versinler yeticek mi fazla mi gelicek diye pimpiriklencem 2 dusuk yaptm 2.sinde pihtilasma oldugunu biliyordum 0.4 igne kullandm ama gitti yinede.kismet omru yokmus diyoeum

X