Çoçuğu anaokuluna gidecekler

Ben katiyetle göndermeyi düşünmüyorum ne olursa olsun bunlar paso oynayacak çocuklar çok riskli

MEB'e bağlı özel bir anaokulunun müdürüyüm.
31 agustosta okulun acilacagi mesaji geldi bize. Ben bu yil anasinifi icin gecen yil gondrrigim krese gondermek istiyorum ama okullarla birlikte acilir diye dusunmustum. Siz anaokulu kisminida mi acmis oldunuz peki. Kres olarak degil ben anasinifi icin ayni yere gitsin istiyordum ama okullardan erken acilacagini duyunca afalladim. Butun anasiniflari mi bu tarihte acilacak acaba yoksa ozellere mi özgü bu durum? Simdiden tesekkur ederim

31 agustosta okulun acilacagi mesaji geldi bize. Ben bu yil anasinifi icin gecen yil gondrrigim krese gondermek istiyorum ama okullarla birlikte acilir diye dusunmustum. Siz anaokulu kisminida mi acmis oldunuz peki. Kres olarak degil ben anasinifi icin ayni yere gitsin istiyordum ama okullardan erken acilacagini duyunca afalladim. Butun anasiniflari mi bu tarihte acilacak acaba yoksa ozellere mi özgü bu durum? Simdiden tesekkur ederim
Özel anaokullarına ayrı izin verildi evet.
Özel ilkokulların anasınıfı kademesi de aynı şekilde.
Zaten bir çok anaokulu ve kreş Haziran ayından bu yana açık.
İsteyen Temmuz'da izin alıp açtı
isteyen Ağustos'ta.
Açık olanlara 21.09'a kadar yaz okulu faaliyetlerini uzatma izni verildi.

Özel anaokullarına ayrı izin verildi evet.
Özel ilkokulların anasınıfı kademesi de aynı şekilde.
Zaten bir çok anaokulu ve kreş Haziran ayından bu yana açık.
İsteyen Temmuz'da izin alıp açtı
isteyen Ağustos'ta.
Açık olanlara 21.09'a kadar yaz okulu faaliyetlerini uzatma izni verildi.
Cok tesekkur edrrim. Ustteki mesajinizdan sonra da karar verdim zaten. Gecenlerde tvde de ayni konu konusulmustu birebir calisan birinden duymak daha iyi geldi

çocukta beyin gelişimi 6 yaşa kadar %75 i şekillenir .bu da şu anlama gelir ki bir çocuk ne kadar uyaranla karşılaşırsa zeka gelişimi o kadar iyi olur.ben oğlumu 2 yaşında verdim ve hiç pişman olmadım ama çok iyi araştırdım ve beklentilerimi karşılayan bir kurum buldum.şu an oğlum büyüdü kızımı başlattım. erken yaşta okulu başlayan çocuk her alanda kendini belli ediyor ....

Büyük bi ihtimal bende göndercem yarım gün. Çünkü sürekli ağlıyor arkadaş diye 🙄😞 gönderceğim okulun sınıf kontenjanı az bu iyi yanı ama tabi hala bi ikilem yaşıyorum 🙄
çocukta beyin gelişimi 6 yaşa kadar %75 i şekillenir .bu da şu anlama gelir ki bir çocuk ne kadar uyaranla karşılaşırsa zeka gelişimi o kadar iyi olur.ben oğlumu 2 yaşında verdim ve hiç pişman olmadım ama çok iyi araştırdım ve beklentilerimi karşılayan bir kurum buldum.şu an oğlum büyüdü kızımı başlattım. erken yaşta okulu başlayan çocuk her alanda kendini belli ediyor .... hiç üzülmeyin yeter ki belgelerini almış önlemleri tam bir okulsa gönül rahatlığı ile verin

Kizim sali gunu basladi krese. 2.5 yasinda. 18 aylik baslamisti zaten. Pazartesi gunu doktori ile gorustum. Dedigi sey su. Eger evdeki kimse disari cikmiyor, disarida yemek yenmiyor veya eve soylenmiyor, ve eve disari ile temasli misafir gelmiyor ise krese gondermeyin. Ama anne veya baba calisacaksa cocuk park bahce gezecekse eve misafir gelecekse kres ekstra bir risk yaratmaz.

Kizim sali gunu basladi krese. 2.5 yasinda. 18 aylik baslamisti zaten. Pazartesi gunu doktori ile gorustum. Dedigi sey su. Eger evdeki kimse disari cikmiyor, disarida yemek yenmiyor veya eve soylenmiyor, ve eve disari ile temasli misafir gelmiyor ise krese gondermeyin. Ama anne veya baba calisacaksa cocuk park bahce gezecekse eve misafir gelecekse kres ekstra bir risk yaratmaz.
Suan herkes bize öcü gozuyle bakiyor oglumu anasinifina gonderdigim icin ama kimse doktorunuzun soylediginin farkinda degil. Ve bize öcü olarak bakanlarin hicbiri evde degil cidden artik bu konuda delirmek uzereyim

Suan herkes bize öcü gozuyle bakiyor oglumu anasinifina gonderdigim icin ama kimse doktorunuzun soylediginin farkinda degil. Ve bize öcü olarak bakanlarin hicbiri evde degil cidden artik bu konuda delirmek uzereyim
Kimse umurumda degil. Kizimin pazartesi gunu hemotolog randevusu vardi. Eylul baski kayit olmamiza ragmen göndermek icin doktorla gorusmeyi bekledim. Doktor sakincasi yok dedikten sonra kalanlara halt yemek duser.

Ha ayrica mecburi gondermiyorum. Tamamen tercihli bir gönderim.

emin olun okullar park ve bahçelerden daha güvenli....yeter ki sorumluluk alacak derecede işine saygısı olan bir yer bulursanız hiç düşünmeyin.

emin olun okullar park ve bahçelerden daha güvenli....yeter ki sorumluluk alacak derecede işine saygısı olan bir yer bulursanız hiç düşünmeyin.
Kresimiz 6 kisilik. 2 ogretmen var. 2 siniflari var 1 saat birinde duruyorlar digeri temizleniyor sonra ki saat digerine geçiyorlar. Güveniyorum acikcasi. Guvenmesem gondermezdim zaten. En azindan burada hep ayni 5 kisi ile olacak. Takibi daha kolay.

X