Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu çocuk odası yapacağım lütfen yardım

ChoqSeqeR

hayırlısını nasip et ALLAHım
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2007
6.026
1.146
40
arkadaşlar
7 yaşında bir oğlum var şimdi de hamileyim kızım olacak evim 2 oda 1 salon bu yüzden ikisi aynı odayı paylaşacaklar
çocuk odasını çok daraltmamak adına şu resimlerde gördüğünüz modelde bir oda yaptırmayı planlıyorum
aranızda kullanan var mı sizce memnun kalır mıyım ?
IMG_5613.JPG
IMG_5615.JPG
IMG_5674.JPG
IMG_5675.JPG
IMG_5676.JPG
IMG_5713.PNG
IMG_5714.JPG
IMG_5715.JPG

teşekkür ederim fulyacım yorumun için ben de beğeniyorum bu tarz bir odayı bakalım yaptırabilecek miyim

canım benim arkadaşta yaptırdı çok memnun onlarda bir kız bir erkek :KK36::KK36::KK36:

ben oğlana kışın genç odası aldım orada var bu modeller tavsiye edilirrr:KK39::KK39::KK39:

merhaba,
bende bunlardan yaptırmayı düşünüyorum hatta hazır satılan bir yer var mı ona bakıyorum.
çünkü yaptırınca istediğim gibi olmamasından korkuyorum. sen bulabildin mi peki bir yer hazır satılan ?

canım benim arkadaşta yaptırdı çok memnun onlarda bir kız bir erkek :KK36::KK36::KK36:

ben oğlana kışın genç odası aldım orada var bu modeller tavsiye edilirrr:KK39::KK39::KK39:
hazır yapılmışı mı var vefacım ?
sen nerden almıştın bana tekrar bi tarif edermisin gidip bakıyım bi fiyat bilgisi öğrenirim en azından

merhaba,
bende bunlardan yaptırmayı düşünüyorum hatta hazır satılan bir yer var mı ona bakıyorum.
çünkü yaptırınca istediğim gibi olmamasından korkuyorum. sen bulabildin mi peki bir yer hazır satılan ?
ben henüz bulamadım bu resimleri internetten buldum genic
bir mobilyacımız var mutfağımı da ona yaptırmıştım hazır bulamazsam ona yaptırabilirm

hazır yapılmışı mı var vefacım ?
sen nerden almıştın bana tekrar bi tarif edermisin gidip bakıyım bi fiyat bilgisi öğrenirim en azından

hazırı varsa süper olur valla

ben henüz bulamadım bu resimleri internetten buldum genic
bir mobilyacımız var mutfağımı da ona yaptırmıştım hazır bulamazsam ona yaptırabilirm

bende netten bulmuştum hatta kardeşim abla ben sana istediğin gibi değiştirebilirim sen kabaca model demişti. bende burada bir mobilyacıya yaptırmayı planlıyordum

xenforo-smilies-kk32.gif
xenforo-smilies-kk32.gif
xenforo-smilies-kk32.gif
xenforo-smilies-kk32.gif
xenforo-smilies-kk32.gif

evet vefa istemen lazım
genic mobilyacı var ama burada uşak ta buralardan alır mısın
ben dün sahibinden.com da gördüm 2150 tl yazmışlar fiyatına

çooook beğendim.
ben de düşünüyorum canım bu tür bi şeyler.
harika görünüyor
çocukların hayal dünyasını da güzelleştirir bence.
benim olsa bu oda . bayılarak yatardım vallahi:KK60::KK60:

çooook beğendim.
ben de düşünüyorum canım bu tür bi şeyler.
harika görünüyor
çocukların hayal dünyasını da güzelleştirir bence.
benim olsa bu oda . bayılarak yatardım vallahi:KK60::KK60:
bende öyle vallahi bizim çocukluğumuzda ne çok özenirdik böyle yataklara :KK51::KK51:

çok güzel görünüyor. Sade olanlar ilk ikisi daha güzel bence ama tabi yine sizin seçiminiz. Tasarım oldukça ergonomik görünüyor. :)

Kullanış açısından değerlendirmek lazım. Üstteki yatak tavana fazla yakın değil mi? Küçüğü zaten üstte yatıramazsınız, hem ilgilenmesi zor olur hem de biraz hareketlenince Allah korusun düşer falan çok sıkıntılı, büyük de tavana çarpmaz mı kafasını falan? Bu şekilde hazır almaktansa bence kendiniz tasarlasanız daha iyi olur. Alt yatağı parmaklıklı falan yaptırırsınız mesela, üst yatağı daha alçakta yaptrısınız falan. Ne bileyim bana pek uygun gibi gelmedi, yine de siz bilirsiniz.

çok güzel görünüyor. Sade olanlar ilk ikisi daha güzel bence ama tabi yine sizin seçiminiz. Tasarım oldukça ergonomik görünüyor. :)
evet açık renkler benim de favorim
ama oğlum mavili kırmızılı olanı beğeniyor yaptıracağım zaman renk seçeriz artık ama düz renk hem şık oluyor hem de kullanışlı

X