coin alım satımı(binance-btc turk)

hamis

her işimi kendim yaparım .
Pro Üye
Anneler Kulübü
6 Temmuz 2009
3.534
2.757
merhaba arkadaşlar binance den hesap açtım ancak doğrulaymadım henüz.Btc turk te de çok fazla şikayet vardı o yüzden hesap açmaya çekindim.Bu uygulamarı kullanan alım satım yapanlar tecrübelerinizi alabilirmiyiz

Ben btc turk kullandım ama sadece bır kere yorum yapacak kadar zaman gecırmedım ama kullanan sayısı oldukca fazla

Btc turk daha basit her coin yok.
Ben onu kullaniyorum ama binance hesabi acacagim
Btc turk kilitlenebiliyor insanlar magdur olmus.
Binance daha cesitli
Kaldirac uygulamasi fln var ama aman diyim riskli.

Btc turk daha basit her coin yok.
Ben onu kullaniyorum ama binance hesabi acacagim
Btc turk kilitlenebiliyor insanlar magdur olmus.
Binance daha cesitli
Kaldirac uygulamasi fln var ama aman diyim riskli.
Btc yi bende o sikayetlerden dolayi tercih etmedim
Binance de evet biraz karışık geliyor
Ama iste edilen karlari duyunca insan hayret ediyor

Bugün 2 al satla 100 tl kazandim 5000 tl atmistim binance a 50 t komisyon aldi 4950 kalmisti su an 5045 var yatirim tavsiyesi değildir

Bende dogecoinle 1500 e 500 aldım gayet ıyı bence. Cok dalgalanma oluyor ama coinlerde sabretmek lazım. Düşüştelerde sabır lazım.Panık yapmamak lazım.(paribu ile işlem yaptım.)

10 cent olsa bir yükselişi olacak ardında cok degısık olaylar dondugunu dusunuyorum Elon musk boş adam değil :KK70:
Bende valla bide eksi sözlükten de okuyorum doge yorumlarini :) yeni basladim korkuyorum da ama geri durmuyorum :KK70:
Daha bi kac gun once 0,22 di su anki rakamlara nasil çıktı insan hiç ihtimal vermez
1-2 usd olacak diye söylenti var
Al yat yapsam iyi olacak ama nerde o irade 🥸

Bende valla bide eksi sözlükten de okuyorum doge yorumlarini :) yeni basladim korkuyorum da ama geri durmuyorum :KK70:
Daha bi kac gun once 0,22 di su anki rakamlara nasil çıktı insan hiç ihtimal vermez
1-2 usd olacak diye söylenti var
Al yat yapsam iyi olacak ama nerde o irade 🥸
Mantık su olmalı aslında hıc lazım olmayacak cüzzi miktarda bir rakamı koyup ıncelemek takıp etmek gıderse ah vah etmeyecek sekılde.
investing doge coin yaz sayfa cıkıyor orda yorumlar oluyor.
Yada twitterda Evren_Ozen_ var oradan takıp edebılırsın Evren bey ıyı bu konuda:dondurma:

Mantık su olmalı aslında hıc lazım olmayacak cüzzi miktarda bir rakamı koyup ıncelemek takıp etmek gıderse ah vah etmeyecek sekılde.
investing doge coin yaz sayfa cıkıyor orda yorumlar oluyor.
Yada twitterda Evren_Ozen_ var oradan takıp edebılırsın Evren bey ıyı bu konuda:dondurma:
Tamamdir hemen takibe aliyorum canim sağolasın 🙏🏻

Elon sonunda malları çakacak ama ne zaman? O yüzden ben gün içi işlem yapıyorum doge ile ertesi güne taşımıyorum
Daha altı dolu projelerı olan coinlerde mevcut ama yatırımda ayırdığınız bütçe/ talep miktarı / zaman önemli olan.
Bu üçü doğrultusunda ilerlemek fayda kazandırır.
Dogecoin elbette bugunun bir troll parası fakat kimse yarını bilemez. Y.T.D.

Daha altı dolu projelerı olan coinlerde mevcut ama yatırımda ayırdığınız bütçe/ talep miktarı / zaman önemli olan.
Bu üçü doğrultusunda ilerlemek fayda kazandırır.
Dogecoin elbette bugunun bir troll parası fakat kimse yarını bilemez. Y.T.D.

Bilgim var zaten o nedenle riskli

Merhaba btcturk kullaniyorum anlik yukselisler oldugunda sorun cikariyor piyasaya gore endekslemiyor gecikme yasanabiliyor.

Merhaba btcturk kullaniyorum anlik yukselisler oldugunda sorun cikariyor piyasaya gore endekslemiyor gecikme yasanabiliyor.

merhaba bende bu yönde çok fazla şikayet okudum kullanıcıları zarar ettirdiğine dair.
bu yüzden binance den hesap açtım direkt.
şükür herhangi bir sorun yaşamadım 2-3 haftadır kullanıyorum.
şu an verdiğim emirlerin gerçekleşmesini bekliyorum :)

X