çok abartiyormusum...

Çok geçmiş olsun cansu, bebeğiniz ne kadarlık? Benim de 2 aylık bebeğim var, refluden dolayı bazen boğazına kaçıyor Allah korusun zor kurtariyoruz nefessiz kalıp tıkanıyor kusmugu boğazına kaçtığı için.sen de nefessiz kalmış demişsin,seninki de böyle olabilir mi acaba.cocuklar ihmale gelmiyor Allah korusun.esinizdeki bu rahatlık ne anlamadım,hangi şehirde yasiyorsunuz,üniversite hastanelerinde yenidoğan uzmanları varmış,isterseniz bir bakın
Cok sagolun benim bebegim 7 aylik devlete de universiteye de gittim ama tam anlamadilar benimki de kaciyor ama cocuk nefes alamiyor sorun orda ve 2 haftadir cok sancisi var

Devlet hastanesine gittim ahh keske yavrum saglam olsa hic bir seyi olmasa ...
🙏🙏🙏 bence bebeginizin tahmin ettiginiz kadar onemli bir durumu cikmayacak, ama lutfen lutfen cok iyi bir doktora goturun. Para tuzagi ozel hastanelerden uzak durun.

Kiyamam ya çok geçmiş olsun
Bu adamdan ne eş ne baba olmaz o belli olmuş insan evladına oylen söyler mi. Ama suan onunla uğraşmak yerine evden kovmakla en güzelini yapmışsın şimdi onu umursamayın beğeninize odaklanin, Sivas nasil biryer bilmiyorum ama Ankaraya gelme imkanınız varmi? En azindan birden fazla iyi doktora muayene şansınız olur

Bu adamdan ne eş ne baba olmaz o belli olmuş insan evladına oylen söyler mi. Ama suan onunla uğraşmak yerine evden kovmakla en güzelini yapmışsın şimdi onu umursamayın beğeninize odaklanin, Sivas nasil biryer bilmiyorum ama Ankaraya gelme imkanınız varmi? En azindan birden fazla iyi doktora muayene şansınız olur
Sadece soguk soguk ve yine soguk

Gelme imkanim yok pazartesi doktor eger dogru teshis koydu koydu koymadi bir seyler icin cabalicam artik

Ay sivasta yasiyormussunuz
Acil duzgun bir profesore gostermeniz lazim bence. Cocuk doktoru degil ama guvenilir birini taniyorum, belki o size telefonda anlatirsaniz bilgi verebilir
Ozelden paylasayim

canım iyi bir dr a görünsün.
tüm tahlil tetkikleri yapılsın.
dr larda sanki küçük şeyler söyluyormuş gibi hep başlarından savmışlar.
dedikleri basit şeyler değil. bir yerde prblem var ve çözülmesi lazım.
özel vs denedin mi hiç.

Ilacli oldugu icin oyle duaundu
Boşver onu bende iki aylık mr çektirdim anestezi ile poposunda bı çukur var ultrasonda görünmüyor mr çekelim dediler kabul ettik doktordan iyimi bilicez çok şükür iyi çıktı sorunda olabilir bazen olursa gel dediler olmadı bebekken yine çok ama çok öldürüyordu sana anlatamam öyle ohe oho değil saatlerce oksururdu özellikle gece doktorun biri anlamadı antibiyotik verdi iki kere yok sonra başka doktor hava makinesi kullan evinede al dedi aldık kışın her ay en az ayda bir kez gotururduk poşet poşet ilaçlar neyi var cevap yok bunları kullan ama o öksürük krizleri 7 yaşına kadar sürdü ne çocuk doktoru ne alerji doktoru doclar bırakmadım alerji yok bronşit yok zatürre yok ne var yok seni çok iyi anlıyorum saatlerce beklemeyi sallamayı onun yerinde boğazımda hissettiğim öksürüğü bende istemsiz oksururdum sanki ben onun yerine oksurebilicem gecede kaç kere hava verirdim nefesi açılana kadar iyi gelirdi çok şükür biraz ilaçlarls birlikte öyle bir şey olabilir mi yada alerji onlar da nefesi kesiyo tikiyo

canım iyi bir dr a görünsün.
tüm tahlil tetkikleri yapılsın.
dr larda sanki küçük şeyler söyluyormuş gibi hep başlarından savmışlar.
dedikleri basit şeyler değil. bir yerde prblem var ve çözülmesi lazım.
özel vs denedin mi hiç.
Ona imkanim yok

Ailenize de çok kızdım.
Onlardan yüz mü buldu da bu lafları etme cesareti gösteriyor. Terbiyesiz.
Gülüm kusura bakma sinirden gecmis olsun demeyi bile unuttum. Oglum bir kere havale gecririp hastanelik oldu. Insanin cocugu hastalanmasi gibi birsey yok. Allah sana güc kuvvet versin. O bebegin senden baska limani yok belli ki.
[/QUOTE
Tesekkur ederim Allah razi olsun malesef oyle ve cok zor bir durum Allah kimseye yasatmasin

Boşver onu bende iki aylık mr çektirdim anestezi ile poposunda bı çukur var ultrasonda görünmüyor mr çekelim dediler kabul ettik doktordan iyimi bilicez çok şükür iyi çıktı sorunda olabilir bazen olursa gel dediler olmadı bebekken yine çok ama çok öldürüyordu sana anlatamam öyle ohe oho değil saatlerce oksururdu özellikle gece doktorun biri anlamadı antibiyotik verdi iki kere yok sonra başka doktor hava makinesi kullan evinede al dedi aldık kışın her ay en az ayda bir kez gotururduk poşet poşet ilaçlar neyi var cevap yok bunları kullan ama o öksürük krizleri 7 yaşına kadar sürdü ne çocuk doktoru ne alerji doktoru doclar bırakmadım alerji yok bronşit yok zatürre yok ne var yok seni çok iyi anlıyorum saatlerce beklemeyi sallamayı onun yerinde boğazımda hissettiğim öksürüğü bende istemsiz oksururdum sanki ben onun yerine oksurebilicem gecede kaç kere hava verirdim nefesi açılana kadar iyi gelirdi çok şükür biraz ilaçlarls birlikte öyle bir şey olabilir mi yada alerji onlar da nefesi kesiyo tikiyo
Benim bebegim de oksuruk nobeti geciriyor afedersiniz balgami cok geceleri cok kotu oluyor ayni dediginiz gibi atlatmissiniz ne guzel Allah saglik versin

Ailenize de çok kızdım.
Onlardan yüz mü buldu da bu lafları etme cesareti gösteriyor. Terbiyesiz.
Evet malesef uvey annem gerekirse telefonu elinden al demis bende aradim kendisini artik cok sinir oldugum icin sen evleneydin onunla madem benim hayatima comak sokmak istiyorsun dedim benimle kustu en guzeli oldu

Benim bebegim de oksuruk nobeti geciriyor afedersiniz balgami cok geceleri cok kotu oluyor ayni dediginiz gibi atlatmissiniz ne guzel Allah saglik versin
Canım aynı şey olabilir belki korkucak birşey yoktur pazartesi sor hava makinesi ev tipi ise yarar mı diye adını unuttum nazabilator mu neydi iki tane sıvı ilaç var döküp çocuğun ağzına takıyorsun fotoğraf aticam

X