Saç Rengi ve Saç Boyama cok acil cevap kızlarr lütfenn..

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
acil cevap istiyorum kızlarr!!!
Benim bir arkadasımın sacları dogal rengi koyu kumral sıcak cikolata vardıı baya akmıs yani düsünün 6 aydır bir daha boyanmadı boyalar hep kulak hizasından asagıda kaldı vee boya olan yerler cok acık bir renk duruyo..

Sacları zaten ince telli seyrek sacını tekrar boyamak istiyor palette naturel acık karamell mi yoksa küllü renklerimi önerirsinizz?? 1 kac ay sonrada röfle yaptıracakk onada uygun bir zemin icinn hangi boyayı önerirsiniz..

Ve boya dogal sacında ne sonuc verir uc kısımlarda boya oldugundan tuhaf bir sonuc cıkarmıı??

Düsündügümüz renk bu dogal saca uygulandıgından (koyu kumral) cok koyu olur mu??
Ve bu renk zemine röfle gider mii??
Bu olmassa önerebileceginiz küllü kumral tonları nelerdirr..Ama cok koyu tutmasını istemiyoruz boyanın bilmiyorumkismile

7777.jpg

canım bu renk kullu degılkı koyu saca sadece turunculuk katar gıbı geldı bana ve boyalı eyrlerle dıger yerler arasında fark olusur zaten bır kac aya rofle yaptıracakmıs bosuna boyayıp sımdı yıpratmasın rofleden once kuaforde yaptırır zemını ona uygun yaparlar uclardakı boyayıda acar esıtlerler sonra rofle yaparlar bence boyamasın arkadasın

röfle yaptıracaksa hiç boyamasın boya üstüne boya olunca röfle rengini açmakda zorlanıo kuaförler bence kendi saç rengi çıksınkı röflesi güzel olsun

kendi saç rengi kumralsa hiç kendi saçına boya değdirmeden açık olan boyalı uçları aynı ton kumralla boyayın böylelikle kendi asıl saçına boya deyip turunculaştırmaz saçı, bu arada neva colorun kumralları gayet hoş

X