Gelinlik Modelleri çok beğendiğim gelinlik modeli diktirmemde yardımcı olurmusunuz kızlar

melo34

Duygularıma Esir Oluyorum Seni Görünce
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
7.111
6.127
kızlar bu modeli çok begendim bir iki moda evinede gösterip fiyat aldım ikiside bire bir aynısı olacak diyor ama fiyatları arasında baya ucurum var 2700TL -1800 TL istanbulda gerçekten bu modeli bire bir yapacagına inandığınız moda evi varsa tavsiyelerinizi beklerim $1174659_10151611743016239_650539180_n.jpg $1150298_10151611742981239_1132291386_n.jpg $1098534_10151611742976239_1435460234_n.jpg $994892_10151611742951239_1272657133_n.jpg

kızlar bu modeli çok begendim bir iki moda evinede gösterip fiyat aldım ikiside bire bir aynısı olacak diyor ama fiyatları arasında baya ucurum var 2700TL -1800 TL istanbulda gerçekten bu modeli bire bir yapacagına inandığınız moda evi varsa tavsiyelerinizi beklerim Eki Görüntüle 792812 Eki Görüntüle 792813 Eki Görüntüle 792814 Eki Görüntüle 792815

canım benim arkadaşım (uzaktan akrabamın) fatih'te moda evi var, 10 yılı aşkın bu piyasanın içindeler ve bir çok kişi memnun, hem kendi modelleri var hemde istenilen modelleri dikiyorlar ona bir göstereyim bu modeli.. :KK34:

gerçektem gösterip orjinalini yaparsa birde fiyat öğrenirsen harika olur çok sevinirim

markası levuz reyes canım

Canım gösterdim resimleri biri diktirmiş bu modeli, dantelin aynısı olmuyor ama birebir aynısını bulabiliyorlarmış, form olarak aynısı oluyor diyor.

teşekkür ederim canım fiyat olarak birşey söyledimi

kızlar bu modeli çok begendim bir iki moda evinede gösterip fiyat aldım ikiside bire bir aynısı olacak diyor ama fiyatları arasında baya ucurum var 2700TL -1800 TL istanbulda gerçekten bu modeli bire bir yapacagına inandığınız moda evi varsa tavsiyelerinizi beklerim Eki Görüntüle 792812 Eki Görüntüle 792813 Eki Görüntüle 792814 Eki Görüntüle 792815

Bu gelinliğin aynısını kendi gelinliğimi teslim almaya giderken Fatih'te gördüm bir vitrinde. Daha doğrusu Atikali oluyor orası. İstersen git bir dene, bu tarz modeller üstünde görmeden alınmaz bence. Bir de herkes ben dikerim der, sonradan bambaşka bir şey çıkar ortaya.
Mağazanın adı Alisse nuerA'ymış şimdi baktım internetten.

kızlar mesaj atmıştım karsılıgı geldı bırı tercume edebılır mı:)

• 06:37

VeluzHello
    Thank you for inquiring and for the kind words
    We do work with overseas brides on a regular basis. Kindly email your full body pictures to veluzbride@gmail.com, so Ms. Veluz can assess your proportion and your preferences too so she can give you a more concrete price idea. If you will find the price range workable, we'll schedule an online meeting where she will present her design suggestion and discuss the process and the details at length.
    For the price idea, our custom made gown ranges from 5000 to 10k USD. Our RTW line gowns range from 2900 to 4000 USD. The entire 2013 RTW collection can be viewed on veluzbride.com. If you want to order from our RTW collection, kindly email rtw@veluzbride.com
    Should you choose to have your gown custom-made, we will give you a work schedule that will cover the following after we've finalized the design and confirmed the price :
    Deadline for measurements - we will send you a measurement guide for your reference.Shipment of fitting garment and material samples Online fitting - we'll schedule a meeting online for our video chat Final fitting - optional - a 2nd fitting garment will be sent to check the fit Shipment or pick up date
    Should you have additional inquiries, please don't hesitate to email Ms. Veluz at veluzbride@gmail.com.
    Take care!
    Sam for Veluz

Merhaba,

Konunun başını okumadım. Son mesajınızı tesadüfen gördüm. Elimden geldiğince çevirerek yardımcı olmak istedim. Umarım olabilmişimdir :)

Merhaba

İlginiz ve nazik sözleriniz için teşekkür ederiz,

Diğer ülkelerden gelinlerle sık sık çalışıyoruz. Tam boy fotoğraflarınızı veluzbride@gmail.com adresine yollayabilirseniz, Ms. Veluz vücut ölçülerinizi (proporsiyon ) ve tercihlerinizi analiz ederek size fiyat konusunda daha gerçekçi bilgi verebilir. Bu fiyat aralığı sizin için de uygun olursa, sürecin detaylarını ve modeli konuşmak için online bir görüşme ayarlarız.

Fiyat hakkında fikir sahibi olabilmeniz için, özel yapım tuvaletlerimiz 5.000 ila 10.000 dolar arası değişmekte. RTW serisi tuvaletler 2.900 ile 4.000 dolar arası değişiyor. 2013 RTW Koleksiyonunun tümünü veluzbride.com adresinde görebilirsiniz. RTW Koleksiyonundan sipariş vermek için rtw@veluzbride.com adresine mail atın.

Özel yapım bir elbise sipariş etmek istiyorsanız, modeli ve fiyatı kesinleştirdikten sonra size sürecin nasıl işleyeceğiyle ilgili bir iş- zaman çizelgesi yollayacağız.

Ölçü Alımı : Size ölçülerinizi nasıl almanız gerektiği hakkında kılavuz yollayacağız.

Prova için gerekli kumaş ve diğer materyallerin kargolanması

Online Prova : kararlaştırdığımız bir tarihte video görüşme ile online prova yapacağız.

(istek üzerine ) prova kumaşları ve materyallerinin ikinci defa gönderilmesi. (Not: Burasından emin değilim, sanırım ilk
kargoda bir sorun çıkarsa, mesela elinize ulaşmazsa bu yola başvuruluyor ? )

Başka sorularınız varsa, veluzbride@gmail.com adresine mail atarak Ms. Veluz 'a sormaktan hiç çekinmeyin.

Sam ,
Veluz adına.

smuwiLa' nın yorumunu gördüm 2500 e dikim yapıyorsa gerçekten harika bence fiyat olarak..
4-5 yıl önce 5 milyardan üksek bir rakama diktirmişti bir tanıdığım.Öyle ahıım şahıım birşeyde değil, istediği modeli detaylıca anlatmış ve diktirmiş.. İstanbul değilde Ankara da böyle bir yer var mı önerebileceğiniz, smuwiLa Ankara da da dikim yapabilir mi acaba o akrabanız ?

2500 çok canım semte göre değişiyor bahçelievlerde 1800 e dikecek yer buldum ve benzer model yapmışlardı

smuwiLa' nın yorumunu gördüm 2500 e dikim yapıyorsa gerçekten harika bence fiyat olarak..
4-5 yıl önce 5 milyardan üksek bir rakama diktirmişti bir tanıdığım.Öyle ahıım şahıım birşeyde değil, istediği modeli detaylıca anlatmış ve diktirmiş.. İstanbul değilde Ankara da böyle bir yer var mı önerebileceğiniz, smuwiLa Ankara da da dikim yapabilir mi acaba o akrabanız ?

Canım ankaraya gelemez sanıyorsam, senin gelme ihtimalin hiç yok mu? Normalde dikim yaptırılacaksa ince elenip sık dokunması lazım, kesinlikle gelinlik konusunda her yere güvenemem eğer hazır model beğenmediysem dikimi göze alamam yani. Düz bir modelse benzetmek daha kolay olabilir, ama istenen modelin işçiliği fazla ise kesinlikle konuşmakla kalmamalı, ellerinde illa diktikleri gelinliklerin fotoğrafları vardır diye düşünüyorum. Zaten başarılı bir işletme bunları özellikle kaydeder ki, yeni müşteriler açısından güven uyandırsın. İnternet sitelerine hiç güven olmuyor artık, resmen pronovias' ın katalogunu alıp yapıştırmışlar oraya, burası ne kadar güven verebilir ki şimdi?

İstediği gelinliğin aynısı olacak zannedip çok amatörce dikilmiş, yani sonucu hüsran olmuş gelinler çok fazlaa. Şuan ben ne desem boş, kendinizin araştırması ve karşı tarafın güven vermesi lazım ben burda akrabam diye övüyor statüsünde de görünebilirim çünkü. :KK31:

Son düzenleme:
gecen gün eminönüne kumaş almaya gittiğimde bu gelinliğin üstündeki işlemenin kupon olarak satıldığını gördüm.. hatta dikkatimi çekti ve bu şu aralar çok moda olan gelinliğin kuponumu dedim evet dediler.. bi gidip kumaşçılara bakmanı tavsiye ederim:KK3:

kızlar bu modeli çok begendim bir iki moda evinede gösterip fiyat aldım ikiside bire bir aynısı olacak diyor ama fiyatları arasında baya ucurum var 2700TL -1800 TL istanbulda gerçekten bu modeli bire bir yapacagına inandığınız moda evi varsa tavsiyelerinizi beklerim

böyle işlemesi olan bir modelin aynısını yapacaklarına hayatta inanmam... Gelinliği çıkartır da, işleme işi zor. Arkadaşın dediği gibi daha önce diktikleri varsa iyi bak, ordan anlarsın ne yapacaklarını.
Herşeye rağmen ben gelinlik diktirmeyi risk olarak görüyorum. İşin rast gider umarım, eğer hala bunun için uğraşıyorsan tabi... :KK34:

Son düzenleme:
Bana Herşey Yakışır'da bugünkü yarışmacının giydiği gelinlik buu :KK53: İşyeri de çok benziyor, kapalı bir bayan çalışıyordu.

Concept düğün müydü? :KK1:
Oranın sahibi olan akrabamız da tesettürlü canım, olabilir belki aynı yerdir. :KK34:

X