Cok cahil oldugum bir konu

muzlukek

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2023
255
262
36
Merhaba , çok meraklıyım ama hiçte anlamıyorum astrolojiden. Anlayan biri varsa bir iki bisey yazsin lütfen. Özellikle evlilik, cocuk gibi konularda veya işte dönüm noktaları, yada neyden anlıyorsanız işte.

Yorum yapan veya bakıpta benim gibi anlamayan güzel hatunlar🌸🩷 Rabbim hepimizin işlerini kolaylaştırın🙏. Hayat git gide zorlaşıyor 😔

Son düzenleme:
Bakmak isteyen çıkar belki hayrına. Kiminin parası kiminin duası demişler. Yeni yeni öğrenip kendini geliştirmek isteyen vardır belki
Cok akillica ama bakmayi bilen bir profesyonel bu isi neden bedavaya yapsin?

İsi yeni ogrenen birinin yaptigi yorumlamadan da be hayir gelir?

Cok akillica ama bakmayi bilen bir profesyonel bu isi neden bedavaya yapsin?

İsi yeni ogrenen birinin yaptigi yorumlamadan da be hayir gelir?
Olsun . Ben gönlümden geçeni yazdım. Yardım etmek isteyen olursa ne âlâ, çok sevinir mutlu olurum. olmazsa da dünyanın sonu değil.

Merhaba , çok meraklıyım ama hiçte anlamıyorum astrolojiden. Anlayan biri varsa bir iki bisey yazsin lütfen. Özellikle evlilik, cocuk gibi konularda veya işte dönüm noktaları, yada neyden anlıyorsanız işte.
Güneş Burcu (Burcunuz): Yengeç 12. ev (8° 19' 49")
Ay Burcu: Boğa 11. ev (28° 26' 11")
Merkür Burcu: İkizler 12. ev (19° 30' 51")
Venüs Burcu: Aslan 1. ev (1° 1' 17")
Mars Burcu: Aslan 2. ev (8° 26' 13")
Jüpiter Burcu: İkizler 12. ev (23° 17' 28")
Satürn Burcu: Oğlak 6. ev (10° 47' 54")
Uranüs Burcu: Oğlak 6. ev (3° 7' 51")
Neptün Burcu: Oğlak 6. ev (11° 4' 39")
Plüton Burcu: Akrep 5. ev (12° 30' 41")
Şiron (Chiron) Burcu: Yengeç 12. ev (8° 43' 51")
Kara Ay (Lilith) Burcu: Terazi 4. ev (15° 44' 45")
Gerçek Düğüm (True Node) Burcu: Kova 8. ev (26° 56' 4")
Verteks Burcu: Yay 5. ev (5° 1' 58")
1. Ev (Yükselen): Yengeç (18° 40' 24")
2. Ev: Aslan (8° 10' 51")
3. Ev: Başak (0° 46' 5")
4. Ev (IC): Başak (29° 28' 38")
5. Ev: Akrep (5° 49' 55")
6. Ev: Yay (14° 56' 2")
7. Ev (Alçalan): Oğlak (18° 40' 24")
8. Ev: Kova (8° 10' 51")
9. Ev: Balık (0° 46' 5")
10. Ev (MC): Balık (29° 28' 38")
11. Ev: Boğa (5° 49' 55")
12. Ev: İkizler (14° 56' 2")
Yorum yapan veya bakıpta benim gibi anlamayan güzel hatunlar🌸🩷 Rabbim hepimizin işlerini kolaylaştırın🙏. Hayat git gide zorlaşıyor 😔
twitter 'da astroloji hesaplarına bak mesela onlar bilgi paylaşıyor , 7.ev evlilik evi olarak geçiyor sanırım 10 ev eşin ailesi ile ilgiliydi galiba emin olmamakla beraber :)

Sadece derece ve ev konumlarına bakarak yorumlayan olmaz. Açılar gerekli. Oda asıl doğum haritası şemasında oluyor. Gerçekten bunu ücretsiz yapacak birini bulamazsanız ilaveten iyiyi duymak kadar kötüyü de duymak var bu işin içinde psikolojiniz bozulabilir.
Tatlış tatlış kişisel özellikleri okumak daha iyi geliyor bana. Fazlası zarar.

Sadece derece ve ev konumlarına bakarak yorumlayan olmaz. Açılar gerekli. Oda asıl doğum haritası şemasında oluyor. Gerçekten bunu ücretsiz yapacak birini bulamazsanız ilaveten iyiyi duymak kadar kötüyü de duymak var bu işin içinde psikolojiniz bozulabilir.
Tatlış tatlış kişisel özellikleri okumak daha iyi geliyor bana. Fazlası zarar.
Kötüsünü de merak ediyorum vallahi

Yardim degil ki, luks. Sanki hayati bir kojuda yardim istiyor gibi konusmaniza gerek yok.

Bu arada astrolojiye inaniyorum ben de ama bu isi bedavaya yaptirmaya calismak komik
Ben size siz bakın demiyorum. Bakan bakar , bakmayan geçer. Sizde geçin lütfen. Uzatmanın da en az benim konum ( size göre) komik

Merhaba bu doğum haritanız, Genel bilgiler verir yıl içinde neler yaşayacağınızı progress haritalarla vs. Bakıyorlar diye biliyorum.
Kısaca baktığımda su elementinin sentez yani baskın olduğunu daha çok duygusal olabileceğinizi
Hava elementi eksik olduğu için gölge burcunuz hava elementinden çıkacaktır. Hayatınıza hava elementi yüksek birini çekerseniz dengelenirsiniz gibi.
Ay burcunuz boğa olduğu için annenize düşkün olduğunuzu düşündürdü bana. Ama dediğim gibi sadece bunlarla öngörü yapılabileceğini sanmam

Merhaba bu doğum haritanız, Genel bilgiler verir yıl içinde neler yaşayacağınızı progress haritalarla vs. Bakıyorlar diye biliyorum.
Kısaca baktığımda su elementinin sentez yani baskın olduğunu daha çok duygusal olabileceğinizi
Hava elementi eksik olduğu için gölge burcunuz hava elementinden çıkacaktır. Hayatınıza hava elementi yüksek birini çekerseniz dengelenirsiniz gibi.
Ay burcunuz boğa olduğu için annenize düşkün olduğunuzu düşündürdü bana. Ama dediğim gibi sadece bunlarla öngörü yapılabileceğini sanmam
Teşekkür ederim 🫶

X