💫Çok çok etkili ismi azam duası grubu💫

İsmi Azam duası faziletleri bakımından din alimlerinin sıklıkla atıf yaptığı bir suredir. Pek çok kaynakta yer verilen duanın faydaları hakkında önemli sayıda rivayet bulunabilmektedir. Öyle ki İsmi Azam duası fazileti mutluluğun şifresi olarak görülmüş ve halk arasında bu şekilde kodlanmıştır. Ben de birbirimize ismi azamla dua edebiliceğimiz bir dua grubu oluşturmak istedim herkes herkesin niyetine duasıyla beraber 1 kez okuyacak katılmak isteyenler bana dualarını özel mesaj olarak atabilirler listeyi en kısa zamanda oluşturucam ama daha sonradan katılmak isteyen olursa ekleyebilirim

İsmi azam duası🤲
Eûzü bi’llâhimineş şeytanirracim.Bismillahirrahmanirrahim.”Allâhümme inni es’elüke bi-enni leke’l-hamdü lâ ilahe illâ ente’l-Mennânü,yâ Hannanü,yâ Mennanü,ya Bedi’as-semâvâti ve’l-ard,Yâ zel celali vel ikram.”Ya Hayyu,Ya Kayyûm.Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin..Allâhümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke ente’l-lâhü lâ ilahe illâ ente’l-Ehadü’s-Samedüllezi lem-yelid,ve lem yüled,ve lem yekûn lehü küfuven Ehad.Elif Lâm Mim,Allâhü lâ ilâhe illâ Hüve’l-Hayyu’l-Kayyûm.Ve ilâhüküm ilâhün Vahidün lâ ilâhe illâ Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim.Yâ zel celâli vel ikram.Yâ Erhame’r-Rahimin.Allâhümme inni es-elüke bi-enneke ente’l-lahu lâ ilahe,illâ entel Vâhidül-Ehadül Ferdüs Samedüllezi lem yelid ve lem yüled,ve lem yekün lehü küfüven Ehad.Lâ İlâhe illâllahu vahdehü lâ şerike leh,lehü’l mükü ve lehül hamdü ve Hüve ala külli şey’in Kadir.Lâ ilâhe illallahu ve lâ havleve la kuvvete illâ billahil Aliyyil Azim.Es-elüke bismike’l-e’azze’l-ecelli’l-ekrem.Rabbi,Rabbi,Rabbi, Ya Rabbi,Ya Rabbi,ya Rabbi.Lâ ilâhe illallahu Vahdehu lâ şerike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir.Elhamdüli’llâhi ve Sübhan-Allahi ve’l-hamdülllahi ve lâ ilâhe illâllahu v’Allahhu Ekber,ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim.

Anlamı🤲
“Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O'dur. O'ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah'tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O'dur. Allah'tan başka ilah yoktur. Tektir, şeriki yoktur, tektir ve birdir. Biz O'na hamdü sena ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah'tır. Biz O'na ibadet ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir ve ortağı yoktur. Tek bir ilahtır. Bizler O'na şükrederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Allah tektir, ortağı yoktur, Muhammed O'nun Resuü'dür. Hay ve Kayyum O'dur. Allah'ın rahmeti mahlukatının en hayırlısı olan Muhammedin al ve ashabının ve hepsinin üzerine olsun. Şehadet ederim ki Sen hem Rabbimiz ve hem de Halikimizsin. Allah'ım, beni mağfiret eyle, ey Allah, ey Allah, ey Allah Rahmetinle beni yarlığa Zira, Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin.”

Kızlar sayımız toplamda 17 oldu listeyi kapatıyorum dualar genelde uzun oluyor kimsenin hakkına girmek istemeyiz şu ramazanın son 10 gününü iyi değerlendirerek bu süre içinde dualarımızı bitirmeye çalışalım

Sizler de bana dualarınızı özel mesaj olarak yazın listeyi hazırlıyım yarın okumalara başlayalım

İSMİ AZAM DUA GRUBU LİSTEMİZ💫
▪︎Başlangıç tarihi : 06.05.21
Bitiş tarihi: 13.05.21
▪︎Herkes herkesin niyetine 1 ismi azam duası okuyarak o kişinin duasını yapıcak. Bir kişiye listedeki toplam kişi sayısı kadar okunmuş ve dua edilmiş olucak
▪︎Dualarımıza başlarken ilk önce Allah a hamd ve sena daha sonra peygamberimize (s.a.v) salavat getirmeyi unutmayalım
▪︎Duayı ilk sayfada paylaştım ordan bulabilirsiniz

👇LİSTEMİİZ👇
Morrmeneksee Morrmeneksee
Nana929 Nana929
B bburcuu28
Yorgunkus Yorgunkus
@Harlofia
SoLeiL12 SoLeiL12
A arkadasimes
birkedivelisi birkedivelisi
A Adesadra
Oriana Oriana
burcusami burcusami
Mintimint Mintimint
H HaklisinHocam
Z zinciriye
M Morlale8
Yazarhanim Yazarhanim

🍁DUALARIMIZ🍁
Morrmeneksee Morrmeneksee (Ayşenur'un niyetine)
Bismillahirrahmanirrahim
Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun (amin)
Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve bârik ve sellim”
YA LATİF YA FETTAH YA VEDUD
RABBİM GEÇMİŞTE İŞLEDİĞİM TÜM GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA TÖVBELERİMİ KABUL EYLE. ANNEME BABAMA KARDEŞLERIME VE TÜM MÜMİNLERE AFİYET VE SAĞLIK IHSAN EYLE..
RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.S VE BEDİR SAVAŞINDA ŞEHİT DÜŞMÜŞ MÜBAREK ŞEHİTLERİMİZİN ARACILIĞI İLE SENDEN ISTIYORUM..
RABBİM TEZ ZAMANDA KALBIMDEN GECEN DUAMI KABUL ETMENI KATINDAN BİR MUCİZE BAHŞETMENİ İSTİYORUM..
SEN Kİ KULLARINA HİÇ UMMADIĞI YERDEN GÜZELLİKLER VE MUCIZELER VERENSIN..
TEZ ZAMANDA HAYIRLISI ILE KALBINDE ALLAH AŞKI BULUNAN, SENDEN KORKAN PEYGAMBERİMİZİN YOLUNDAN ILERLEYEN MANEVİ OLARAK BIRBIRIMIZE ÇOK DEĞERLİ SEYLER KATACAGIMIZ AHİRETİMDE VE DÜNYAMDA BANA IYILIKLERE GÜZELLİKLERE VESILE OLACAK HAYIRLI BIR EŞ, YUVA ISTIYORUM SENDEN
ANNEME BABAMA BU SEVINCI DÜNYA GÖZÜYLE YASATMAMI NASIP EYLE ALLAHIM..
BURDAKI KARDESLERIMINDE GÖNÜLLERİNDE OLAN DUALARINI HAYIRLISI ILE YA LATİF İSMİ ŞEREFİNLE KABUL EYLE
Nana929 Nana929
B bburcuu28 (Burcu'nun niyetine)
Allah’ım! Her türlü övgü sana mahsustur. Senden başka ilâh yoktur. Rabbim sen burcu kulunun bu güne kadar bilerek bilmeyerek yaptığı bütün günahlarını affeyle . Şu mübarek günlerin hatrına tez vakitte dualarını kabul eyle . Gönlündeki kişiyle onu mutlu huzurlu ve hayırlı bir evlilik yoluna sok . Gönlündeki kişinin sevgisini ona kazandır sen bu kulunun dualarını ibadetlerini kabul eyle
Yorgunkus Yorgunkus (Hidayet'in niyetine)
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed Allahım Hidayetin geçmişte isteyerek istemeyerek yaptığı tüm günahlarını sen Affet. En kisa zamanda hayırlısıyla evliliğe doğru bir adım atsın kalbinde gönlünde sevdiği olan kişiyle bir yuva nasip et en tez zaman da Allahım öyle bir mucize yarat ki hem Hidayet hem kardeşi kendilerini hiç beklenmedik anda en kısa zaman da evliliğe giden yolda bulsunlar kendilerini hayırlısı ile. Hidayetin gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle üstündeki o yükü çaresizliği sıkıntısı en kısa zaman da son bulsun.
Rabbim Hidayetin duasının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını affet. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları engelleri yok et işlerini kolaylaştır. En kısa zamanda hayırlısıyla duasının oldu sevincini yaşat
@Harlofia (Sare'nin niyetine)
La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minzzalimin Rahman ile Rahim olan Rabbim şu ettiğimiz ismi azam duası hürmetine sen bu kuluna gönlündekini onun hakkında hayırlıya çevirip tez vakitte ona nasip eyle . Göz yaşlarıyla ettiği duanın göz yaşlarıyla sana şükrünü yaşat Allah ım gönlünden geçirdiği insanla hayırlı helal bir birliktelik nasip eyle ve o insanla arasına muhabnet ihsan eyle şu mübarek günlerin hatrına sana el açıp dua eden bütün kardeşlerimizin duasını kabul eyle AMİN.
SoLeiL12 SoLeiL12
A arkadasimes
huzurla büyüteceğimiz bir evlat nasip et. Borclarimizi bitirmemize vesile kapi aç ve bize maddi ve manevi bolluk ver. Burda duaya katilanların duasını kabul et ve içindede benim dualarımın gerçekleşmesini ve kabulünü en kısa sürede göster yarrabim
A Adesadra
Oriana Oriana
burcusami burcusami (Niyetine)
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle.. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. Ya Şafi isminle tum hastalarına sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle rabbim.. Tum isteyenlere bende dahil sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen bizim dualarımızı kabul eyle..
Mintimint Mintimint
H HaklisinHocam
Z zinciriye
M Morlale8 (Kezban'ın niyetine)
Arabamız satılsın evimizi bitirelim en kısa zamanda mutlu huzurlu şekilde oturmayı nasip et Allahım amin
Yazarhanim Yazarhanim

ARKADAŞLAR ŞUAN LİSTEMİZ BU ŞEKİLDEDİR DUALARINI BANA ATMAYAN ARKADAŞLAR ÖZELDEN ATTIKLARI ZAMAN ONLARIN DUASINI DA EKLEYECEĞİM OKUMALARA YARIN BAŞLIYORUZ ALLAH ŞİMDİDEN DUALARIMIZI KABUL EYLESİN 🙏🏼

▪︎Herkes herkesin niyetine 1 ismi azam duası okuyarak o kişinin duasını yapıcak. Bir kişiye listedeki toplam kişi sayısı kadar okunmuş ve dua edilmiş olucak
▪︎Dualarımıza başlarken ilk önce Allah a hamd ve sena daha sonra peygamberimize (s.a.v) salavat getirmeyi unutmayalım

👇LİSTEMİİZ👇
Nana929 Nana929
B bburcuu28
Yorgunkus Yorgunkus
@Harlofia
SoLeiL12 SoLeiL12
A arkadasimes
A Adesadra
Oriana Oriana
burcusami burcusami
Mintimint Mintimint
H HaklisinHocam
Z zinciriye
M Morlale8
Yazarhanim Yazarhanim

🍁DUALARIMIZ🍁
Bismillahirrahmanirrahim
Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun (amin)
Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve bârik ve sellim”
RABBİM GEÇMİŞTE İŞLEDİĞİM TÜM GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA TÖVBELERİMİ KABUL EYLE. ANNEME BABAMA KARDEŞLERIME VE TÜM MÜMİNLERE AFİYET VE SAĞLIK IHSAN EYLE..
RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.S VE BEDİR SAVAŞINDA ŞEHİT DÜŞMÜŞ MÜBAREK ŞEHİTLERİMİZİN ARACILIĞI İLE SENDEN ISTIYORUM..
RABBİM TEZ ZAMANDA KALBIMDEN GECEN DUAMI KABUL ETMENI KATINDAN BİR MUCİZE BAHŞETMENİ İSTİYORUM..
TEZ ZAMANDA HAYIRLISI ILE KALBINDE ALLAH AŞKI BULUNAN, SENDEN KORKAN PEYGAMBERİMİZİN YOLUNDAN ILERLEYEN MANEVİ OLARAK BIRBIRIMIZE ÇOK DEĞERLİ SEYLER KATACAGIMIZ AHİRETİMDE VE DÜNYAMDA BANA IYILIKLERE GÜZELLİKLERE VESILE OLACAK HAYIRLI BIR EŞ, YUVA ISTIYORUM SENDEN
BURDAKI KARDESLERIMINDE GÖNÜLLERİNDE OLAN DUALARINI HAYIRLISI ILE YA LATİF İSMİ ŞEREFİNLE KABUL EYLE
Nana929 Nana929
Allah’ım! Her türlü övgü sana mahsustur. Senden başka ilâh yoktur. Rabbim sen burcu kulunun bu güne kadar bilerek bilmeyerek yaptığı bütün günahlarını affeyle . Şu mübarek günlerin hatrına tez vakitte dualarını kabul eyle . Gönlündeki kişiyle onu mutlu huzurlu ve hayırlı bir evlilik yoluna sok . Gönlündeki kişinin sevgisini ona kazandır sen bu kulunun dualarını ibadetlerini kabul eyle
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed Allahım Hidayetin geçmişte isteyerek istemeyerek yaptığı tüm günahlarını sen Affet. En kisa zamanda hayırlısıyla evliliğe doğru bir adım atsın kalbinde gönlünde sevdiği olan kişiyle bir yuva nasip et en tez zaman da Allahım öyle bir mucize yarat ki hem Hidayet hem kardeşi kendilerini hiç beklenmedik anda en kısa zaman da evliliğe giden yolda bulsunlar kendilerini hayırlısı ile. Hidayetin gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle üstündeki o yükü çaresizliği sıkıntısı en kısa zaman da son bulsun.
Rabbim Hidayetin duasının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını affet. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları engelleri yok et işlerini kolaylaştır. En kısa zamanda hayırlısıyla duasının oldu sevincini yaşat
La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minzzalimin Rahman ile Rahim olan Rabbim şu ettiğimiz ismi azam duası hürmetine sen bu kuluna gönlündekini onun hakkında hayırlıya çevirip tez vakitte ona nasip eyle . Göz yaşlarıyla ettiği duanın göz yaşlarıyla sana şükrünü yaşat Allah ım gönlünden geçirdiği insanla hayırlı helal bir birliktelik nasip eyle ve o insanla arasına muhabnet ihsan eyle şu mübarek günlerin hatrına sana el açıp dua eden bütün kardeşlerimizin duasını kabul eyle AMİN.
SoLeiL12 SoLeiL12
A arkadasimes
huzurla büyüteceğimiz bir evlat nasip et. Borclarimizi bitirmemize vesile kapi aç ve bize maddi ve manevi bolluk ver. Burda duaya katilanların duasını kabul et ve içindede benim dualarımın gerçekleşmesini ve kabulünü en kısa sürede göster yarrabim
A Adesadra
Oriana Oriana
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle.. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. Ya Şafi isminle tum hastalarına sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle rabbim.. Tum isteyenlere bende dahil sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen bizim dualarımızı kabul eyle..
Mintimint Mintimint
H HaklisinHocam
Z zinciriye
Arabamız satılsın evimizi bitirelim en kısa zamanda mutlu huzurlu şekilde oturmayı nasip et Allahım amin
Yazarhanim Yazarhanim

ARKADAŞLAR ŞUAN LİSTEMİZ BU ŞEKİLDEDİR DUALARINI BANA ATMAYAN ARKADAŞLAR ÖZELDEN ATTIKLARI ZAMAN ONLARIN DUASINI DA EKLEYECEĞİM OKUMALARA YARIN BAŞLIYORUZ ALLAH ŞİMDİDEN DUALARIMIZI KABUL EYLESİN 🙏🏼
1 tane okudum cnm rabbim kabul etsin cnm tez zamanda 🙏🏻

👇LİSTEMİİZ👇
Nana929 Nana929
B bburcuu28
Yorgunkus Yorgunkus
@Harlofia
SoLeiL12 SoLeiL12
A arkadasimes
A Adesadra
Oriana Oriana
burcusami burcusami
Mintimint Mintimint
H HaklisinHocam
Z zinciriye
M Morlale8
Yazarhanim Yazarhanim

🍁DUALARIMIZ🍁
Bismillahirrahmanirrahim
Nana929 Nana929
SoLeiL12 SoLeiL12
A arkadasimes
A Adesadra
Oriana Oriana
Mintimint Mintimint
H HaklisinHocam
Z zinciriye
Yazarhanim Yazarhanim

Şahane. Bende duamı ayarlayıp atarım cnm

X