Çok denedim ama olmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayay17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
14
6
36
Merhaba, anlamanız için en başından başlayacağım anlatmaya. 2004 yılında ilk kez erkek arkadaşım oldu. Üç yıl sürdü ilişkim. Ozaman çok saf her söylenileni yapan herşeye inanan biriydim 17 yaşındaydım. Erkek arkadaşımın tuhaf şekilde cebinden ip fln çıkardı herşeyden habersiz anlam vermezdim. Bana karşı da çok baskıcıydı,bağırırdı. Üniversiteyi kazanıp ankarada yaşamaya başlayınca yeni kız arkadaşlar edindim ve normal bir erkeğin veya ilişkinin nasıl olması gerektiğini öğrendim. Ondan ayrıldım çok zor bıraktı. Daha sonrası işte burda başlıyor hiç bir işim rast gitmedi. Üniversite uzadı. Tanıştığım erkek arkadaşlarım beni hep terketti hep bı sıkıntı çıktı. Üç sene sonra atanabildim. Bir kere nişanlandım. Olmadı. Başkasıyla evlendim 4 ay sonra beni terketti. Elle tutulur hiç bir neden yok. Boşandım. 3 yıl sonra tekrar evlendim. Hala evliyim eşim çok iyi ve beni seven biri çok şükür fakat bu seferde çocuğum olmuyor. Eşimin spermi yok azospermi teşhisi kondu. Geçen sene tüp bebek tedavisi gördüm. 8 aylık hamileyken plesanta ayrıldı ve bebeğimi kaybettim. Çok dua ediyorum hep dua eden birisiydim zaten. Allahım verdiği tüm nimet ve sunduğu şeyler için. Olumlu bakan bi insanım hayata oyle olmasaydı çoktan bırakmıştım kendimi. Hala da aynıyım 35 yaşındayım yine ne yapabilirimin peşindeyim nasıl daha iyi hale getirebilirim. Bu arada devlette çalışıyorum ama orda da çok çalışmama ve uyum sağlamama rağmen sıkıntı yaşadım hep. Ben en sonunda bir hocaya da gittim bana sen genç kızken görüştüğün erkek sana byü yapmış dedi. Çoluğu çocuğu olmaz inşallah diye yumhrta byüsü olduğunu söyledi. Dualar yazdı. Fakat ben bunları bilen duyan bi kişi de değilim. Şuan bebeğimi kaybetmenin acısını yaşıyorum. Hiç bir problemim bukadar beni etkilememişti. Bana yardım edin hep dua ediyorum ama başka ne yapabilirim bilmiyorum

Hocaya vereceginiz parayla psikolojik destek alin, en azindan iyi gelir.

Kimsenin hayati tek cizgi halinde duz gitmiyor, evet cok buyuk bir kayip yasamissiniz bunun icin cok uzgunum ama hayatinizda hep olumsuzluklar olmamis ki.

Universite okumus meslek sahibi olmussunuz, devlete atanmissiniz maddi gucunuz var, yanlis bir evlilikten sonra dogru insani bulmussunuz iyi bir evliliginiz var. Bircok seye sahipsiniz aslinda gormeyi bilmeniz lazim sadece. Umarim en kisa zamanda saglikli bir bebeginiz de olur.

Lutfen buyudur hocadir bu islere kafa yormayin, sene neredeyse 2023, bunlar konusulmasin artik.

Şu yasadiklariniz herkesin başına gelebilecek şeyler.hocayada derdinizi anlattıysanız o da büyü muyu diye kafanızı karıştırmış.eski sevgilinizin işi gücü mu yok size büyü yapsın.isler buyuyle cozulse idi herkes yapardi.para tuzagi hepsi.inanmayin ve olumlu düşünün.

Merhaba, anlamanız için en başından başlayacağım anlatmaya. 2004 yılında ilk kez erkek arkadaşım oldu. Üç yıl sürdü ilişkim. Ozaman çok saf her söylenileni yapan herşeye inanan biriydim 17 yaşındaydım. Erkek arkadaşımın tuhaf şekilde cebinden ip fln çıkardı herşeyden habersiz anlam vermezdim. Bana karşı da çok baskıcıydı,bağırırdı. Üniversiteyi kazanıp ankarada yaşamaya başlayınca yeni kız arkadaşlar edindim ve normal bir erkeğin veya ilişkinin nasıl olması gerektiğini öğrendim. Ondan ayrıldım çok zor bıraktı. Daha sonrası işte burda başlıyor hiç bir işim rast gitmedi. Üniversite uzadı. Tanıştığım erkek arkadaşlarım beni hep terketti hep bı sıkıntı çıktı. Üç sene sonra atanabildim. Bir kere nişanlandım. Olmadı. Başkasıyla evlendim 4 ay sonra beni terketti. Elle tutulur hiç bir neden yok. Boşandım. 3 yıl sonra tekrar evlendim. Hala evliyim eşim çok iyi ve beni seven biri çok şükür fakat bu seferde çocuğum olmuyor. Eşimin spermi yok azospermi teşhisi kondu. Geçen sene tüp bebek tedavisi gördüm. 8 aylık hamileyken plesanta ayrıldı ve bebeğimi kaybettim. Çok dua ediyorum hep dua eden birisiydim zaten. Allahım verdiği tüm nimet ve sunduğu şeyler için. Olumlu bakan bi insanım hayata oyle olmasaydı çoktan bırakmıştım kendimi. Hala da aynıyım 35 yaşındayım yine ne yapabilirimin peşindeyim nasıl daha iyi hale getirebilirim. Bu arada devlette çalışıyorum ama orda da çok çalışmama ve uyum sağlamama rağmen sıkıntı yaşadım hep. Ben en sonunda bir hocaya da gittim bana sen genç kızken görüştüğün erkek sana byü yapmış dedi. Çoluğu çocuğu olmaz inşallah diye yumhrta byüsü olduğunu söyledi. Dualar yazdı. Fakat ben bunları bilen duyan bi kişi de değilim. Şuan bebeğimi kaybetmenin acısını yaşıyorum. Hiç bir problemim bukadar beni etkilememişti. Bana yardım edin hep dua ediyorum ama başka ne yapabilirim bilmiyorum
Bende 4 ay önce bebeğimi plasenta ayrılmasıyla 9. Ayda kaybettim kucağıma alamadım yüzünü göremedim. Çok acı çektim. Ben hastanede yatarken defnettiler yavrumu. Ama elden ne gelir?

Bu dünyaya sınav olmaya geldik güllük gülistanlık yaşamaya değil. Kader öyle dümdüz bir çizgi değil,her zorlukta verdiğin tepkilere göre şekilleniyor. Verdiğin tepkileri değiştirirsen hayatın değişir.

Bebeğinin ömrü olsaydı hiç bir insan yaşanmasına engel olamazdı. O cenneti bu dünyaya tercih etti ve gitti. Doğru olan bu. Büyü müyü değil. Bebeğinin tercihiydi bu.

Asla umudunu kaybetme, umudunu kaybettiğin yerde imanından şüphe etmeli insan. Lütfen şeytanın fitnesine bırakma kendini. Eminim sen çok güçlü bir kadınsın. Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez.Sende bunu kaldırabilecek güçtesin💜

Mune Mune abla

Ben en sonunda bir hocaya da gittim bana sen genç kızken görüştüğün erkek sana byü yapmış dedi. Çoluğu çocuğu olmaz inşallah diye yumhrta byüsü olduğunu söyledi. Dualar yazdı. Fakat ben bunları bilen duyan bi kişi de değilim. Şuan bebeğimi kaybetmenin acısını yaşıyorum. Hiç bir problemim bukadar beni etkilememişti. Bana yardım edin hep dua ediyorum ama başka ne yapabilirim bilmiyorum

yaşadığınız şeyler her insanın başına gelebilecek olası şeyler.
büyüyle ılgılı olduğunu zannetmiyorum. büyü yapsa ayrılmaman için yapardı bağlama büyüsü falan diyorlar. büyüye aklı erenin ona da ermesi lazım. çocuk olmadığı için duygusal olarak yıpranmışsın ve bir yerlerden sebep arıyorsun. kendınde soylemişsin zaten eşinden kaynaklı bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X