ÇOK DERTLİYİM ÇOOKK

esila1988

Ne göze alabildim, ne gözümü alabildim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2016
537
108
36
Bayanlar ne olur yardımınıza ihtiyacım var. 7 aylık evliyim ve hala bakireyim. Bilen bilir vajinismus hastasıyım. Ne olur ilk giriş çok acı oluyormu ne yapmam lazım acil yardım

Bayanlar ne olur yardımınıza ihtiyacım var. 7 aylık evliyim ve hala bakireyim. Bilen bilir vajinismus hastasıyım. Ne olur ilk giriş çok acı oluyormu ne yapmam lazım acil yardım
yoo bence hiç acımıyor, hatta diğer günler boşa korkmuşum dio insan:KK14:

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım. Epeyde sürdü. Ama kendiliğinden geçti. ön sevişmeyi uzun tut. kendini tam hazır hissettiğinde birleşmeyi sağlayın. olmadı uzman yardımı al.

ben 7 aylık eyliyim ve inan bana korkulacak hiç bişey yok. bende evlenmeden korkardım çok gerilmiştim ama gereksiz yere kendimi üzdüğümü anladm

Ayyy 1 ay kabus gibiydi hemde balayinda dene allah dene en son doktora gittik benim zar bildiğin et imiş doktor en az 4 iliskide de yirtilir ve kanar dedi benimki 6. Da bile kanadı. Nasıl iliskiye girdigimu anlatayim bu lokalen tarzi kremler var ya ondan guzelce sürdüm sonra dişe sıkılan spreyler var agri kesici sprey bide onu sıktim ( lazerde doktor önermisti hic bi zarari olmadi aşırı uyuşma dışında ) bide kas gevsetici yuksek dozlu bir agri kesici anca o şekilde atlattim deneyebilirsiniz bu sekilde 6 bilemedin 7. Den sonra agri geçmiş oluyor ama iyi korunun sorna bebek gelebilir

Bi de en önemlisi kendinizi agrimayacagina adapte edin ben bos yere o kadar kasmışım kendimi gidip kestirseymisim zari daha iyi olacakti ama iste küçük sehir esimde bende saglikciyiz utandik boyle bisey icin doktoru mesgul etmeye.

biz bebek istiyoruz korunmamız gerekmiyor :)
bende kullandım o uyuşturucu spreyden ama acayip yandı 5 dk sonra kuruluk yaptı

Jinokoloji bölümünde bu konuda epey görüş var yardımı olur bakarsın

X