Dövme cok istiyorum ama cok tırsıyorum

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

OFFPOFFF

çok özledim...
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
3.757
10
39
senelerdır dovme yaptırmak ıstıyorum..
ama hem acısından korkuyorum hemde sıkılırmıyım dıye korkuyorum..ılerde yaslanınca burus burus olunca kotu durmasından korkuyorum..yaptırdıktan snr pısman olmaktan..
gercı yaptırmayı dusundugum yer ensem,tam sacımın bıttıgı yer sacımı topladıgımda gorunecek..hatta bı tane buldum..ama cok kararsız kaldım..ara ara boyle gaza gelıyorum snr tırsıyorum ıste..ne yapsam bılemedım yamafoldumben

Eklentiler

• $tattoo.jpg
    $tattoo.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 173
hiç acımıyor yani ben dovme yaptırdım piercig yaptırdım hızma yaptırdım suana kadar en fazla hangisi acıdı dersen hızma derim onun dısında dovmenin acısı sinek ısırıgı gibi geldi

pekı hıc sıkıldın mı?pısman oldun mu yanı?
aslında acısı kısıye gore degısıyor dıyorlar..benım bı arkadasım var kızın azıcık canı yansa delı gıbı aglar cok tatlıdır canın o bıle yaptırdıysa dıyorum kendı kendıme....
aslında bı de ömrumun sonuna kadar vucudumda tasıyacagım seyın bır anlamı olsun ıstıyorum...boyle sekıller fln sıkar gıbıme gelıyo

hiçç görmediysem yaklaşık 15 kızda aynı dövmeden gördüm çok avam
benimde dövmem var 10 yıl önce yaptırdım ama kendi tasarladığım bi şekildi dünya üzerinde bir eşi daha olmaması çok güzel

pekı hıc sıkıldın mı?pısman oldun mu yanı?
aslında acısı kısıye gore degısıyor dıyorlar..benım bı arkadasım var kızın azıcık canı yansa delı gıbı aglar cok tatlıdır canın o bıle yaptırdıysa dıyorum kendı kendıme....
aslında bı de ömrumun sonuna kadar vucudumda tasıyacagım seyın bır anlamı olsun ıstıyorum...boyle sekıller fln sıkar gıbıme gelıyo

benim omzumda dovmem oyle cok buyuk abartılı yapmazsan sıkılmazsında zaten hatta bi tane daha bile yaptırmak istersin ...

benim omzumda dovmem oyle cok buyuk abartılı yapmazsan sıkılmazsında zaten hatta bi tane daha bile yaptırmak istersin ...

evet cogu ınsan boyle dusunuyor..
abım oldu olası karsıydı gıttı koluna yaptırdı..sımdı kızı oldu onun ayak ızını de omzuna yaptırtacak :) bende hazır o yaptırırken yaptırsam mı dıye dusnup duruyorum..gercı bana ızın vermıyo ama onu takan kım :KK70:
arkadas avam buldu..ama benım yer olarak dusundugum orası..cok fazla gorunmez,goze batmaz..sekılde hos ama belkı daha guzelını bulurum..

hiçç görmediysem yaklaşık 15 kızda aynı dövmeden gördüm çok avam
benimde dövmem var 10 yıl önce yaptırdım ama kendi tasarladığım bi şekildi dünya üzerinde bir eşi daha olmaması çok güzel

bende kendım tasarlasam mı dıye de dusundum..aslında dedıgın gıbı..ozel olur..

ızmır de mı yaptırdın??
bı de cızdıgın seklın bıre bır aynısını yapabıldı mı?

Valla dövme yaptırdıkça yaptırası gelio insanın söliim :)
Kalıcı makyajla yaptırdım bir tane şimdi,3 sene kaalıcak.Kalıcı dövmemden sonra pek bir güzel geldi :)

Valla dövme yaptırdıkça yaptırası gelio insanın söliim :)
Kalıcı makyajla yaptırdım bir tane şimdi,3 sene kaalıcak.Kalıcı dövmemden sonra pek bir güzel geldi :)

aaaa kalıcı makyajı hıc dusunmemıstım..
ılk once oyle yaptırıp sıkılmazsam gercegını yaptırırım daha uygun degıl mı benım gıbı gıt gel yasayan bır delı ıcın??

papillon_nuque_prd.jpg

bana bu cok ilginc geldi ama sen kucuk istorsun sanırım

ay bu cok guzelopuyorumnanaktan bayıldııımm
kuculturler belkı :)

dıscovery de ızlıyorum arada mıamı de var asıl bu ısın profları..super dovmeler yapıyorlar..

Miami Ink yaa çılgın bir program resmen sanat icra ediyorlar orda :) Kalıcıyı makyajı düşün mesela ben şimdi yaptırdım 3 sene sonra gerçekten vücudumda istiyorsam gerçeğini yaptırıcam.İlk dövmemde sevgilimin ismini yaptırmak gibi bir mallıkla ayrıldıktan sonra lazerli silme işleminden dolayı çektiklerimden artık tedbirli davranıyorum :)

kbu sekliyle bile cok guzel bence :) yaptırsammı ne :p
ya iyi bir dovmecide yaptır benimki 2 sene oldu yaptıralı hala simsiyah akmıyor

vala ben okadar cok gordumkı aynı dövmeden canımcım,hatta dovmelerı gorunsun dıye sacını yandan toplayanlar bıle oluyo,bana cok kro kız ımajı gıbı gelıyo melek kelebek yunus ve turevlerı ben trıbal sevıyorum

evet izmirde yaptırmıstım çizdiğim dövmenin birebir aynısını kursun kalemle bi kagıda gecırıp tenime iz yaptılar sonra o izin üstünden geçip dövmeyi tamamladılar aynısını yapamıcak bişi yok yani

Miami Ink yaa çılgın bir program resmen sanat icra ediyorlar orda :) Kalıcıyı makyajı düşün mesela ben şimdi yaptırdım 3 sene sonra gerçekten vücudumda istiyorsam gerçeğini yaptırıcam.ılk dövmemde sevgilimin ismini yaptırmak gibi bir mallıkla ayrıldıktan sonra lazerli silme işleminden dolayı çektiklerimden artık tedbirli davranıyorum :)

evt miami ink...super adamlar yaa super..keske fırsatım olsa da orada yaptırabılsem :KK70:
hadı yaa sevgılının adını mı yazdırdın..kotu olmus..sıldırmekte bır dert dı mı..
bu kalıcı dovmeyı bı arastırıcam..aklıma yattı

Son düzenleme:
kbu sekliyle bile cok guzel bence :) yaptırsammı ne :p
ya iyi bir dovmecide yaptır benimki 2 sene oldu yaptıralı hala simsiyah akmıyor

ıste abımın arkadası var oraya yaptırırım yaptırırsam hem guvenılır,temız..abımınkıde 2 sene oldu akmadı hıc..

vala ben okadar cok gordumkı aynı dövmeden canımcım,hatta dovmelerı gorunsun dıye sacını yandan toplayanlar bıle oluyo,bana cok kro kız ımajı gıbı gelıyo melek kelebek yunus ve turevlerı ben trıbal sevıyorum

evet izmirde yaptırmıstım çizdiğim dövmenin birebir aynısını kursun kalemle bi kagıda gecırıp tenime iz yaptılar sonra o izin üstünden geçip dövmeyi tamamladılar aynısını yapamıcak bişi yok yani

dogru dıyosun da ben yana degıl tam ortaya dusunuyorum..
senın gıbı kendı cızımım bır sey tabııkıde daha guzel olur..bende ılk onu dedım zaten anlamlı bır sey olsun sonsuza kadar vucudumda tasıyacagım bır sey sonucta..

hadı yaa sevgılının adını mı yazdırdın..kotu olmus..sıldırmekte bır dert dı mı..
bu kalıcı dovmeyı bı arastırıcam..aklıma yattı

Sildirmek dert olmaz olur mu hem maliyetli hem de can yakıyor sonra bakımı var antibiotikli krem vs...Zor yani,o yüzden eğer kalıcı bir dövme istiyorsanız iyi düşünün :)

X