cok kalkik burun(ameliyat sonrasi)

Merhaba ilk önce kusuruma bakmayin yirt disindan oldugum icin türkcem pek iyi degil yani yazim.
persembe günü Burun ameliyati oldum. oldukca dogal olmasini istedim doktorum hafif kalkik olcagini söyledi bana herneyse tamam dedim cünki fazla degildi. ameliyatdan hemen sonra resim cekmis bana gösterdi sok oldum asiri kalkik bi burun. burun deliklerim biraz büyük oldugu icin cok kötü duruyor. dr cok güzel oldugunu söyledi ikna etmeye calisdi ama cokk kötüyüm cok agliyorum. yüzün burnum daha sis ödem var ama önden bakinca resmen burun deliklerim görünüyor yandan asssiri kalkik dudak kisminla baya bi alan var:KK43:. simdiden reviziyonmu düsünsem...
Burnunuzu hangi dok ameliyat etti?

Merhaba ilk önce kusuruma bakmayin yirt disindan oldugum icin türkcem pek iyi degil yani yazim.
persembe günü Burun ameliyati oldum. oldukca dogal olmasini istedim doktorum hafif kalkik olcagini söyledi bana herneyse tamam dedim cünki fazla degildi. ameliyatdan hemen sonra resim cekmis bana gösterdi sok oldum asiri kalkik bi burun. burun deliklerim biraz büyük oldugu icin cok kötü duruyor. dr cok güzel oldugunu söyledi ikna etmeye calisdi ama cokk kötüyüm cok agliyorum. yüzün burnum daha sis ödem var ama önden bakinca resmen burun deliklerim görünüyor yandan asssiri kalkik dudak kisminla baya bi alan var:KK43:. simdiden reviziyonmu düsünsem...
Bisecik olmaz esimde 9 hafta oldu ayni oyleydi dudakla burun arasi daglar kadar ayrikti doktor burnunuzun inecegini biliyor ve gercektende iniyor 1 senede dahaa cok degiscek bizimki 9 haftada sekilden sekile girdi resmen rahat olun

Bisecik olmaz esimde 9 hafta oldu ayni oyleydi dudakla burun arasi daglar kadar ayrikti doktor burnunuzun inecegini biliyor ve gercektende iniyor 1 senede dahaa cok degiscek bizimki 9 haftada sekilden sekile girdi resmen rahat olun
dudak burun arasindaki ayriklik biraz daha normale dönüyor mu yani? ve ne zaman dönüyor yaklasik? icime su serpin lütfen :KK43:

Son halini görmeden panik yapma, önve bekle ödemler insin , zaten kalkıklıpı da inecektir , hqlq memnun değilsen o zaman düşünürsün .

Acaba burnunuz suan ne durumda ve hangi doktora ameliyat oldunuz?

Doktorum Erkin önsal. Şuan da 2.aydayım. Çok minik bi inme oldu sayılır. Yani daha çok şişler indikçe biraz inceldi gibi. Hala burun ucum çok sert. Buraya inşallah 1 sene sonra mutlu olduğumu yazarım. Gerçekten zorlu bir süreçmiş.
Bende merak ediyorum cünkü Erkin Önsal benimde favori Doktorlar listemde var... suan memnunmusunuz?

Bende merak ediyorum cünkü Erkin Önsal benimde favori Doktorlar listemde var... suan memnunmusunuz?
İlk haline göre biraz daha indi. Açıkçası ben memnun kalmadım. Hala takipteyim iyi yaptıklarıda var. Ama benimki istediğim gibi planladığı gibi olmadı. Gayet doğal istemiştim sadece kemik düzelecekti. Ama farklı bi sonuçla karşılaştım. Tek iyi yanı rahat nefes alabiliyorum şuan. 6.ay kontrolümde tekrar konuşacağım kendisiyle.

Merhaba bende bugün dr erkin önsalla görüşme yaptım ve ameliyat olmaya karar verdim 24 yaşındayım cok fazla endişelerimde var yardımcı olursanız çok mutlu olurum desteklerinize ihtiyacım var ve siz ne kadara oldunuz bilgi verirseniz memnun olurum

X