Cok kararsizim :(

Suan foto icin erken sanirim bandajlilar da sali gunu dus alip kontrole gidecegim... sali veya carsamba ekleyebilirim sende insallah tez zamanda olur kurtulursun allah yardimcin olsun canim benim

ben estetik yaptırmadım henüz ama bildiğim kadarıyla söyleyeyim. Göğüslerin ayrık olması senin göğüs yapınla alakalı. Eğer göğüslerin ayrıksa, ne kadar büyük taktırırsan taktır bunlar gibi olmayacaktır.
Bence fotolar sizi çok yanıltır.
Gerçi ameliyatını olmuşsun.. Çok geçmiş olsun, umarım beğendiğin görüntüye kavuşmuşsundur.
(Bazı arkadaşların öfkesi size değil, hayata karşı... Bütün yaptığı yorumlarda kin, öfke, saldırı var. Yazık.. siz takılmayın böylelerine..)

Son düzenleme:

Canim bu benim simdi degil yillardir olan hayalimdi .. gayette guzel oldular simdi odemliler tabi ama insallah daha guzel olacaklar.. uzun zzaman kurdgum hayali gerceklestirip sonra bir dengesizin lafiyla bi gunde moralimi bozacak degilim valla.. umrum disi kimin ne dusundugu ... pozitif insan guzel goren insandir acimasizca ön elestirilerde bulunan degil... arkadas baya bi gergin ve negativ .. kiskanilmak da apayri bi duygu ... Ki ona da acidim . Ben mutluyum esim de mutlu haberi olsun

Aynen valla... Peki göğüs ölçün kaçtı, şimdi kaç oldu?

Hic gorebildin mi cnm sargisiz hallerini :)

Evet doktorum pansumanini yaparken gordum ama fazla daa egilemiyordum bakmak icin ama gordum az cok hatirlamiyorum fazla kafamda sekillendirince. Ama doktorum pek gormemi istemedi ilk gunlerki hali seni yaniltip moralini bozabilirler dedi.. ama guzellerdi oyle ayrik falan degillerdi.. sol gogsum yukari dogru biraz daha sismis .. kesi yerlerimi goremedim bi ...

Senin gogus alti olcunde iyiymis super olmuslardir eminim ki :) harika ya cok heycanli ve cok zevkli :) tkrr tkrr gecmis olsn:) bu arada ameliyat sonrasi protezler yukarda olabilir normalmis masajla oturtcaz artk yerlerine:)

Senin gogus alti olcunde iyiymis super olmuslardir eminim ki :) harika ya cok heycanli ve cok zevkli :) tkrr tkrr gecmis olsn:) bu arada ameliyat sonrasi protezler yukarda olabilir normalmis masajla oturtcaz artk yerlerine:)

Bana bu masajı tarif eder misiniz kimse öğretmedi bana

yapma memelilerin hısşımına uğramışım . birde erkek falan demişler çok güldüm . sizin vucudunuz erkekten dönme asıl ben tamamen kadınım . gösğülerimde doğal çok şükür ..

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Yukarıda ki kullanıcının yazdıklarını sakın kaileye almayın. Kendisinin ciddi farklı sorunları olduğunu ve muhtemelen de yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. Aklı etmiyor tabiki de..
Ben çok uzun zamandır siteye girmiyordum. Açıkcası bu kendini bilmez küçük hanımın yazdıklarından sonra, duygusal olarak sıkıntı yaşadığını düşündüğüm bu günlerde bir iyi dilek temennisinde bulunmak istedim.
Ben Eylül ayında ameliyat oldum. Hatta şu kadarını söylemeliyim ki iki hafta ağrılarımın şiddetinden dolayı bu ameliyatı olmasaydım keşke dedim.. Şu anda ise duygularımı tarif edemem.. Bu sıkıntılar geçecek emin ol. Etrafımda bu ameliyatı neden yaptırdığımı sorgulayan onca arkadaşıma ne kadar teşekkür etsem az aslında. Çünkü beni gerçekten kamçıladılar. Bundan sonrasında yeni görüntünle mutluluklar dilerim . :)

Bakın..Editörler ilgilenmiş arkadaşla,ikinci üyelik ile üyelik iptali almış ve forumdan uzaklaştırılmış
Sizler böyle durumlarda kişiye cevp vermeyin,yorum altındaki üçgen kutucuğu tıklayıp şikayet edin.Ayrıca yıldız kutucuğuda tıklayıp yorumuna katılmadığınızda belirtip eksi puan verin..Gereken yapılıyor zaten

iste fesatlik böyle birsey ben böyle insanlari anlamiyorum kafama girmiyo nsl böyle olunur Merve cnm zamanla cok gzl olucaklar sen bunu düsün :* Dream1988 seninde az kaldi ne gün oluyosun :)

iste fesatlik böyle birsey ben böyle insanlari anlamiyorum kafama girmiyo nsl böyle olunur Merve cnm zamanla cok gzl olucaklar sen bunu düsün :* Dream1988 seninde az kaldi ne gün oluyosun :)

Aynen cnm persembe sabahi kismetse 24 nisan :)

Benim ameliyat 40 günü geçti. Link için Sağol ama pek anlamadım

Yalniz senin goguslerin cidden harika olmus biliyosn dmi 40 gun olduysa masaja baslaman lazim aslnda ama sanirim bazi doktorlar vermiyor burdaki arkadaslardan rica edelim ya da istersen bir baslik ac sadece goguse masaj ile ilgili herkes tarif etsn nasil yaptiklarini ve yararlarini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…