Cok kararsizim :(

ay evet dün gördüm alınmıs üyeliği. aslında cevap vermemeliyiz dogru diyorsun .. bende üçgen kutucuğu işaretledim dediklerinin hepsini yaptım :)))
zaten yaptıgı yorumlara baktm bır tek benım konuma degıl herkese kötü moral bozucu yorumlar yapmış... bi tane iyi yorumunu görmedim... amannn takmıyorum takmamıştım zaten

canım yorumun bana ne kadar moral oldu anlatamammm allah hepimizin kalbine göre versin

Senin gogus alti olcunde iyiymis super olmuslardir eminim ki :) harika ya cok heycanli ve cok zevkli :) tkrr tkrr gecmis olsn:) bu arada ameliyat sonrasi protezler yukarda olabilir normalmis masajla oturtcaz artk yerlerine:)
suan bi an önce iyileşmeyi normal sağlığıma kavuşlmayı bekliyorum canımm. göğüslere gelince olumsuz düşüncelerden uzak bi şekilde iyi olacaklar o kadar acıya değecek diye düşünüyyorum . şuan göğüslerden çok kendi sağlığıma odaklıyım. ve sonuclarının bana hayal kırıklıgı yaşatmamasını temenni ediyorum sadece .. umarım atlatırız bu zor günleri

Kesinlikle en dogrusunu yapiyosun cnm sonucta bir aneliyat geciriyoruz cok ta kolay degil once sagligimiz sonrasinda goruntu ve olumlu dusunce herseyi pozitif etkiliyor , benimde bu forumu devamli olarak okumamin nedeni ameliyat suresi hakkinda bilgilenmek cunku ben ilk goruntuyu gordugum anda direk kotu oldu diye aglayip bosverebilcek biriyim yani moralim cok koly sifirlanabiliyor baskalarinin goruslerine cok onem veriyorum o yuzden ilk asamada sis olur esas sekli o olmicak diye bir yandan da kendimi haizrliyorum :)

Ooo... AZ kalmış seninde Hadi bakalım,geçsin günler Bende buğün kontrole gidecegim,bakalım ne diyecek doktorcuğum

Arzumcum bu arada damladan yuvarlaga karar kildik ameliyat sirasinda ekstra bir durum olmadigi surece yuvarlak olucak memisler :)

Ben 15.gunde masaja basladim. Göğsümu elimle kavriyorum dıştan ice doğru dairesel hareket yapiyorum 10 defa. Bunu gunde 5 set tekrarliyorum. Her dr. Farkli masaj oneriyo sanirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende aynı senin gibiyim.. canım pozitif ol sadece .. ben de de ara sıra pişmanlık duyguları geliyor ama acılara baglı olarak geliyor.. bir de kendi kendime bazen diyorum ki ben ömür boyu bunlarla yaşayabilecek miyim... ya gün gelir de çıkarılırsa o kadar acıyı boşuna mı çekmiş olucam diyorum.. umuyorum ki acısı geçiince şekillenmeye de başlayınca iyiki yaptırmışım diyebilirim. şuan sevindiğim tek şey iyiyim ve neredeyse desteksiz kendim kalkabiliyorum .. kesinlikle tek basına atlatılabılecek bi sürec değil. ve saglam bi moral kaynagının da olması şart bence

canım iyi olmana sevindim...pazar günleri foruma takılamıyorum ama üşenmedim tüm yorumları okudum o kendini bilmez malum kişiyide ve çok güldüm bu tarz kişilerin yorumlarına cevap vermemek ona yapılacak en büyük ceza amacı kendi gibi çevresini mutsuz etmek...sen şimdi çektiğin ağrıların bile kıymetini bil hiç biri kalıcı değil ileride süreceğin keyifler senin için daha doruklarda olacak bir bayanın önce kendisi mutlu olmalıki çevresini dahada mutlu edebilsin öneclikle eşin ve çocuğun için...hangi emzirmiş doğal memeli bir kadının göğüsü dipdiri ve dolgun onlar çekemediği için bu tarz yorumlar yapıyorlar vallahi iyikide yaptırmışım ve sende öyle diyeceksin şu an gergin ve şekil itibari ile sana hiç doş görünmeyecekler ama zamanla bayılacaksın eminim

agzından Ball damlıyorrr ınsaalahhh canım ınsallah oyledır

Evet canım iyi fikir. Ben en iyisi bi konu açayım teşekkür ederim

Bende 17 mart tarıhınde ameliyat oldum 10 gundur masaj yapıyorum daıresel hareketler halınde gunde 3 _4 kez 3_4 dakıka

meme dokunuz yoksa eger kesınlıkle 300_350 ccden daha az bi protez koydurmayın bn 1 ay once amelıyat oldum 350 cc kullanıldı ona ragmen cok buyuk durmuyorlar halbukı protez boyutu az bı booyut degıl 300den asagı ınmeyın

kızlar ya benim sağ göğsümün alt kısmı böyle iğne batar gibi bişi oluyor yatarken felan o kdr çok acıyo ki bazen uyuyamıyorum son 2 haftadır felan ara ara oluyor ağrısı sizde de oldu mu hiçç doktora bile gidemedim dahaa

Cnm dikiş yerleri zaman zaman sızlama yapar hatta çok uzun süre dikiş yerlerinde batmalar hissedebilirsin. Gögüs ameliyatımı henüz olmadm ama oldugum diger ameliyatlarda bu tarz sızlama ve batmalar yaşadım. Geçmiş olsunnn

Ic tarfta oluyo ama distaki dikiste bisi yok ablamda aynisini soledi o da ameliyattan sonra olee batma hissetmis ama kac ay sonra normal mi bu 4 ay 11 gun oldu benim

Sana ayrıntılı öğrenince bana da tarif eder misin lütfen
cnm masaj için genelde her doktor farklı tarif veriyo anladığım kadarıyla ama sonuçta amaç ortak. kapsül oluşumunu engellemek, ufak kapsülleri dağıtmak ve protezlerin yumuşayıp yerlerine oturması. ben sana benim yaptığım masajı anlatayım ona başla bence biran önce. önce iki yandan koltuk altı tarafından göğüslerini kavrayıp içe doğru itip bırakıyosun. yani öğüsleri birleştirip ayırıyosun. sonra üst kısımlarından göğüs ucuna doğru bastırarak aşağıya doğru itiyosun. sonra da göğüs ucu ve çevresine dairesel hareketlerle bastırarak masaj yapıyosun. bu son iki hareketi yaparken krem sürersen zorlanmadan yaparsın yoksa biraz can yakıcı oluyo. bunları sabah ve akşam günde iki kez yap. hareketleri de ne kadar yapacağımı söylemedi doktorum ama ben 100 er kez yapıyorum. 15 dk falan sürüyo. hadi bakalım kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…