Cok kararsizim :(

Çok çok çok teşekkür ederim canım. Bu sabah hemen başladım.

canım hissettiğin ağrı sürekli oluyorsa doktoruna görün derim...benimde 3 ay olmasına rağmen arada kramp şeklinde geçici ağrılarım oluyor ama o anlık ...bazende yan yatarken dikişlerimin gerildiğini veya üzerine fazla yüklendiğimi hissettiğim zamanlarda oluyor ama hemen yatış şeklimi değiştiriyorum geçiyor...doktorum bana 6 ay ara ara kramp şeklinde geçici ağrılarımın olabileceğini söylemişti..eğer dikiş yerlerinde ağrı oluyorsa kremsiz bırakma nemli olması hem iyileşmesi hemde sızı şeklinde ağrı şikayetlerin olmaz

dikiş yerlerimde değil aslında ama gidecem doktora bu hafta ztn :)

Benim de durumum tam olarak yukarıda yazdığı gibi merve fotoğraflarına baktım çok güzel olmuşsun :)) konunu da okudum bana da fikir oluyor burda yazanlar destek için teşekkür ederim

Benim de durumum tam olarak yukarıda yazdığı gibi merve fotoğraflarına baktım çok güzel olmuşsun :)) konunu da okudum bana da fikir oluyor burda yazanlar destek için teşekkür ederim

rica ederim canim begendigine sevindim . :) umarim sende dogru kararini verirsin kendi adina :) kararin hayirli olsun simdiden

Canim ameliyat oncesi gogus alti 75 gogus ucu ccevresi 82 ydi.. simdi olcmedim olcunce yazarim

canim bende bir aya kadar meme büyütme olucam..yazdigina göre senin olmadan öceki ölcülerimiz ayni..bende yuvarlak high profil 350 cc filan istiyorum..rica etsem resimlerin varsa görebilirmiyim? cok kararsizim...bekli bana yardimin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…