Doğal Saç Bakım Kürleri Çok Kolay Ve Çok Etkili Evde Saç Bakımı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

spring155

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
68
30
Meraba kızlar. ben bir süredir saçıma uyguladığım yöntemden bahsetmek istiyorum. ve çok fazlasıyla faydasını gördüm hemen paylaşmak istedim. Saçlarım şuan belime geliyor hem çok gür hem de hiç kırık yok.
Önceleri iki günde bir sonra hafta da 1 olarak kullandım .
Öncelikle olmazsa olmazımız zeytinyağı sadece saç diplerime yetecek kadarını kabımıza aldık üzerine badem yağımızdan döktük. Eczanede kolaylıkla bulabileceğiniz 3 ampüle geldi sıra 3ünü toplam 10 liraya aldım fiyatları gayet uygun.' Evin,Bepanten,redox-c' (e,b,c,a vitaminleri )
birer ampül kırarak yağlarla birlikte tüm saç diplerinize iyice masaj yapın.Bonenizi takın ve uyuyun :) Uyuyamıyorsanız da saçınızda mutlaka bir süre bekletip öyle yıkayın . Bir süre sonra alışıyorsunuz ve hiç üşenmeden yapıyorsunuz :) şimdiden sağlıklı saçlı günler dilerim

yağı vitaminlerle destekleyince ben çok faydasını gördüm siz de olmamasına üzüldüm :KK43:
Ya bir de bu ampulleri kırmak çok zor değil mi nasıl kırıyorsunuz? Hadi kırdık içinden dökülmüyor sıvı kaç dakika uğraşıyorum ya sen nasıl yapıyorsun o_O

Ya bir de bu ampulleri kırmak çok zor değil mi nasıl kırıyorsunuz? Hadi kırdık içinden dökülmüyor sıvı kaç dakika uğraşıyorum ya sen nasıl yapıyorsun o_O
sakın ha çıplak elle kırma anında kesiyor kağıt havluyla tutup kırıyorum arkasına da pıt pıt vuruyorum bi 10 sefer falan dökülüyor :KK70: evet biraz zor çıkıyor ama napalım :)

X