Çok kötü hissediyorum sizce ne yapmalıyım ?

Kusura bakmayın ama en saçma bulduğum en saçma boşanamama sebebidir annemi babamı üzmek istemiyorum. Siz evde böyle üzülün o normal mi? Eşinizin bir günü annesine feda etmesi benim gözüme gelmedi. Kayınvalideyi sevin sevmeyin bu takılanacak bir şey değil bence ama sonrasında yaptıkları büyük sıkıntı. Annesini tartışmalarınıza dahil etmemeniz lazım. Adam size bir sürü hakaret etmiş, habire böyle dolup dolup size saran adamın kendi düşünme yetisi yoktur. Bir kere boşanma lafı çıktı madem ağzınızdan, geri adım atmayın

Evet bende zaten bunu dedim kendisine ben sevdiğim insandan kocamdan korkmak istemiyorum yada bana zarar verir mi diye düşünmek istemiyorum dedim ama bir fayda sağlamıyor maalesef yani şöyle annesiyle böyle bir iletişimi var bağırış çağırış kavga etmeyi görmüş evdeki herşeyi kırmayı falan böyle kavga ediyorlar onlara normal geliyor yani birde kavgadan sonra hiçbir şey olmamış gibi yapıyorlar ilk zamanlar da yaptı bende böyle evliliğin sürmeyeceğini böyle olmayacağını anlattım sonra yapmadı bir daha şimdi çok uzun zaman sonra tekrarlanması beni şok etti
Telefona bakmamayı da bence bahane etmiş eşiniz. Bu şekilde kimse yaşamak zorunda değil barışmak için destek alsın beyefendi . Normalleştirmeyin bu durumu ileride çocuğunuz olursa çocuk böyle bir babayla büyümesi zor olur.

Kusura bakmayın ama en saçma bulduğum en saçma boşanamama sebebidir annemi babamı üzmek istemiyorum. Siz evde böyle üzülün o normal mi? Eşinizin bir günü annesine feda etmesi benim gözüme gelmedi. Kayınvalideyi sevin sevmeyin bu takılanacak bir şey değil bence ama sonrasında yaptıkları büyük sıkıntı. Adam size bir sürü hakaret etmiş, habire böyle dolup dolup size saran adamın kendi düşünme yetisi yoktur. Bir kere boşanma lafı çıktı madem ağzınızdan, geri adım atmayın
Aynen bende annesine gününü ayırmasını dert etmiyorum tabi ki annesi sonuçta bu konuyla ilgili de asla bişey söylemedim ama annesiyle yalnız kalınca ne olduğunu gördükten sonra bir daha mecburi bir durum olmadıkça asla yalnız kalsın istemem kv hep böyle yapıyor biz yeni evliyken iyi anlaşıyoruz diye ortada hiçbir şey yokken telefondan senin karin kıymetli oldu hemen sana hakkım haram olsun gibi zırvalayan bir kadın ama sorun o değil benim kocamın öğretme akıllı olması bende kendi düşünme yetisi olduğunu düşünmüyorum

Telefona bakmamayı da bence bahane etmiş eşiniz. Bu şekilde kimse yaşamak zorunda değil barışmak için destek alsın beyefendi . Normalleştirmeyin bu durumu ileride çocuğunuz olursa çocuk böyle bir babayla büyümesi zor olur.
Evet dediğim gibi bahane edip kavga başlattı bende dediğiniz gibi asla normalleştirmek istemiyorum. Çocuk düşünmedim bu zamana kadar hala da düşünmüyorum

İyi de senin kv. onun annesi. Kendi hayatını kendin zorlaştırıyorsun. Geçinmek o kadar zor değil biraz daha esnek olmaya çalış.

İyi de senin kv. onun annesi. Kendi hayatını kendin zorlaştırıyorsun. Geçinmek o kadar zor değil biraz daha esnek olmaya çalış.
Ya keşke dediğiniz gibi olsa içeriğini bilmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz ama öyle değil işte kadın bana dünya kadar hakaret etti bağıra bağıra babasının evine gitsine kadar neler neler söyledi yine onun annesi diye ya sabır dedim ama sizin dediğiniz gibi olmuyor

Aynen bende annesine gününü ayırmasını dert etmiyorum tabi ki annesi sonuçta bu konuyla ilgili de asla bişey söylemedim ama annesiyle yalnız kalınca ne olduğunu gördükten sonra bir daha mecburi bir durum olmadıkça asla yalnız kalsın istemem kv hep böyle yapıyor biz yeni evliyken iyi anlaşıyoruz diye ortada hiçbir şey yokken telefondan senin karin kıymetli oldu hemen sana hakkım haram olsun gibi zırvalayan bir kadın ama sorun o değil benim kocamın öğretme akıllı olması bende kendi düşünme yetisi olduğunu düşünmüyorum

Bunun için yani annesiyle yalnız kalmasın diye yapabileceğiniz, söyleyebileceğiniz bir şey yok. Böyle ömür de geçmez zaten. Bir ömür tetikte mi yaşayacaksınız? Düşünemeyen adamla işiniz ne? Daha gençsiniz yepyeni uzun bir hayat var önünüzde. Elalemin büyümemiş çocuğunu abı büyütmek için çaba harcamayın, kendinize yazık edersiniz

Evet dediğim gibi bahane edip kavga başlattı bende dediğiniz gibi asla normalleştirmek istemiyorum. Çocuk düşünmedim bu zamana kadar hala da düşünmüyorum
Kesinlikle destek almadan bu işi devam ettirmeyin. Kv ye bak ya. Kocanız sürekli dolduruyor demek ki. O kadın normal değil. Çocuğuna aşık annelerden.
Çocuk aman aman yapmayın. En az 2-3yil daha erteleyin.

Kesinlikle destek almadan bu işi devam ettirmeyin. Kv ye bak ya. Kocanız sürekli dolduruyor demek ki. O kadın normal değil. Çocuğuna aşık annelerden.
Çocuk aman aman yapmayın. En az 2-3yil daha erteleyin.
Maalesef ki evlenmeden önce keşke görebilseymişim nişanlıyken hiç böyle değildi kadın prensesim falan tanıyanlar diyordu dikkat et sen böyle olduğuna bakma diye bende onlara kızıyordum çok iyi kadın diye insan hiç fark edemiyor

Bunun için yani annesiyle yalnız kalmasın diye yapabileceğiniz, söyleyebileceğiniz bir şey yok. Böyle ömür de geçmez zaten. Bir ömür tetikte mi yaşayacaksınız? Düşünemeyen adamla işiniz ne? Daha gençsiniz yepyeni uzun bir hayat var önünüzde. Elalemin büyümemiş çocuğunu abı büyütmek için çaba harcamayın, kendinize yazık edersiniz
Evet insan ne yaparsa kendine yapıyor sinir hastası oluyor ne yapacağımı gerçekten hiç bilmiyorum

Hayır hiç surat asmadım gerçekten tek başıma oturdum ama ona hiçbir şey yansıtmadım eşimi tanıyorum daha önce de bunlar olduğu için dolduruşa gelip bişeyler yaptığı çok belli

Tek başina oturunca ne oluyor? Bebekmisiniz? Bakicimi gerekiyor?

Bu bir meziyet degil ki, doğal olan bişey. Ve hasta olduğunda kvde niye seni ayri arasin? Oğlundan ögrenmiştir durumu.

Böyle herşeye takilacaksan adamda bikmistir. Ha söylediklerini meşrulaştirmiyor elbette. Ama karşilikli çocuklaşip çildirmişiniz belli.

Tek başina oturunca ne oluyor? Bebekmisiniz? Bakicimi gerekiyor?

Bu bir meziyet degil ki, doğal olan bişey. Ve hasta olduğunda kvde niye seni ayri arasin? Oğlundan ögrenmiştir durumu.

Böyle herşeye takilacaksan adamda bikmistir. Ha söylediklerini meşrulaştirmiyor elbette. Ama karşilikli çocuklaşip çildirmişiniz belli.
Hanımefendi ciddi bir hastalık bu ağır atlattık insan sevdiği değer verdiği birini arayıp sorara nasıl oldun diye ben sürekli tek başıma oturacaksam niye evlendim ayrıca tabi ki kocamla olmak isteyeceğim bu ne saçma bir yorum

Annesiyle aynı ortama bile girmek istemiyorsunuz ama hastalanınca aramasını bekliyorsunuz. Bu ne yaman çelişki ?
Bence siz istemeden de olsa eşinize surat astınız. O da bundan dolayı delirdi. Yaptığı asla doğru değil ama bunun için de boşanacak gibi durmuyorsunuz.
Bari kararlı durun ve bir süre asla konuşmayın.

Hanımefendi ciddi bir hastalık bu ağır atlattık insan sevdiği değer verdiği birini arayıp sorara nasıl oldun diye ben sürekli tek başıma oturacaksam niye evlendim ayrıca tabi ki kocamla olmak isteyeceğim bu ne saçma bir yorum
Hiç saçma bir yorum değil. Kadınla aynı ortamda 1 gün durmaya tahammülünüz yok ama sizi aramadığı için bozuluyorsunuz. Bence siz ne istediğinizi bi bilin prenses hazretleri.

Şimdi olayların içindeyken insanlar objektif resme bakamazlar ve durum olduğundan daha karışık içinden çıkılmaz hale bürünür..Hiç çaresiz hissetmeyin...Uzaktan bakın biraz tabloya ...benim gördüğüm 2 seçenek var ..

ya annesini idare edeceksiniz arada birlikte faliyetlerde bulunacaksınız vs eş ile çatışmamak için görmezden duymazdan gelecekseniz bazı şeyleri...

ya da hiç göresiniz yok bu da hakkınız sonuçta seçiminiz tercihiniz görüşmeme yolunda o zaman eşinizin bazı tatıl gunlerinde onlarla özel vakit geçireceğini kabul edip sizde o zamanlarda ayrıca kendinize vakit ayıracaksınız vs..ama kesinlikle laf sokuşturma,surat asma vs olmayacak..çünkü bu 2. yol biraz riskli çünkü bunu çok medenice yönetemezseniz ilişkiniz çok yara alır gerek sözle gerek eylemle...

Evlilik çok zor gerçekten,flört zamanlarından çok farklı oluyor hepimizde şok etkisi yaratmıştır ilk zamanlar kesin.. iki ayrı ailenin kültürün aynı evde uyumlu yaşaması özellikle ilk 5 sene çok zor olsa da güzel ,akıllıca çok duygusallaşmadan yönetebilirsiniz herkes bir süre sonra alışıyor...

X