Çok kötüyüm ve çok korkuyorum :(

Allegracım inanamıyorum bende merak ediyordum nerelerdedir acaba diye sabret lütfen ve

güzel şeyler düşün bebeğin ilk önce senin inanmanla tutunacaktır rahmine....Dilerim

bir dahaki gittiğinizde doktor kalbinin çok güzel attığını ve gelişiminin devam ettiğini söyler

Buna önce sen inanmalısın...Allah bebeğini sana bağışlasın inşallah :Saruboceq:

Ve kesinlikle başka bir doktorada görün

Ayşecim aynı şeyi yakın bir arkadaşım da söyledi ve çok etkilendim, gerçekten bebeğime önce ben inanmalıyım...

Çarşambaya kadar hep yatakta yatıyor olucam zaman daha da zor geçecek, ama umutsuzluğumdan kurtulursam herşey daha iyi olacak sanırım. Çarşamba olumsuz bir sonuç olursa da hemen aldırmayacağım bebeğimi, başka bir doktora görüneceğim.

Hepinize tüm desteğiniz için çok teşekkürler kızlar... Buraya ne zaman bir şey yazsam cevaplarınızla kafam daha netleşiyor, moral ve umut doluyorum. Hepinize çok teşekkürler... a.s.

canım ya çok geçmiş olsun inşallah birşey olmayacak iyi şeyler düşünmeye çalış.kendini yorma ve yat.dualarımız seninle.

canım kalp atışı zaten en erken 7 haftada duyulur. ama yaşayacağın olay ne olursa olsun kendini çok yıpratma belki çevrendekilere kzııyosun kötü ihtimallerden dolayı ama onlar seni düşünüyolar. en kötü sonuç bile olsa bileceksin ki eşinin ve senin bebişin oluyo bir sorununuz yok. nice insanlar var çocukları olmuyo yılalrca korunuyolarda sonra bi bakıyolar zaten çocukları olmuyo.. allah inşallah hayırlısıyla bebeişinin kalp atışlarını duymayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip eder... ama aksi bi durum içinde olumlu bakmalı ve kendini yıpratmamaılısın. kolay bişey değil belki ama üstesinden de gelinemiyecek bişey değil. sen şu an için kendini üzme... güzel olur inşallah herşey

canım geçmiş olsun, ama hemen bu şekilde endişelenme, daha erken kalp atışı için, kanamayı da bi çok insan yaşıyor, ben gellicek hafta duyacağına inanıyorum.

Allah'ım sabır versin...

doktorlar çok rahatça söyleyebiliyorlar bu tarz şeyleri duyguları yok olmuş artık onların..herkesin söylediği gibi kalp atışları için erken.inş hayırlısıyla duyarsın kalp atışlarını..Hakkınızda hayırlısı inş canım benim.

Sakın kendini üzüp yıpratma ve bebeğine odaklan canım.
O sana çarşamba günü hediyesini verecek kalp atışları ile ve Allahın izni ile...

Canım çok çok geçmiş olsun. Yakın bir zamanda ben de benzer üzücü bir olay yaşamadım ama şükür ben de bebeğim de iyiyiz. Seni çok iyi anlıyorum içinde ne fırtınaların koptuğunu.

Herşeye rağmen moralini yüksek tutmaya çalış ve bebeğin ile bağını sakın koparma onunla konuş Allah'ın izni ile sımsıkı tutunacak sana. İçindeki meleğe inan.:1hug:

Dualarım seninle, mutlu haberlerini okumak dileği ile. a.s.

Canım ne olur moralini hiç tutmadığın kadar yüksek tutmaya çalış ve bir sorun olmadığına ve olmayacağına kendini inandır. Allah'ın izniyle herşey güzel olacak sen bu mübarek günlerde bolca dua et rabbime inş.o seni asla yanlız bırakmayacak...

canım herşeyin hayırlısı olsun inşallah. iyi şeyler düşünmeye çalış ve etrafında senin moralini bozacak kişilere kulaklarını tıka, geç... böyle şikayetleri olup yatarak atlatan çok kişi var. bence dinlen canım. dualarım seninle.

Hepinize tekrar teşekkürler kızlar...
ınşallah dediğiniz gibidir, inşalahbebeğim bana sürpriz yapacaktır.
Geçmiş yazılaımı okuyanlar bilir, benim başından beri bir muammaydı bu hamilelik zaten. ılk gebelik testimde silik çizgi çıkmıştı, ikincide negatifti. Sonra kan testiyle öğrendim hamile olduğumu. Ama HCG değerim düşük çıkmıştı, dr geç yumurtlama olmuş demişti. Önce kese görünmedi korktuk, sonra kese göründü kalp atışı duyulmadı. Şimdi hala yok kalp atışı, yani hep soru işaretleri var başından beri. Eğer bu bebeği kucağıma alırsam çok şakacı ve yaramaz olacağa benziyor yerimseniben Herşeyin hayırlısı tabii....

inşaallah bişey olmaz canım hakkından hayırlısı ne ise o olsun:teselli:
Hep olumlu düşün pozitif ol canıma.s.

inşaallah bişey olmaz canım hakkından hayırlısı ne ise o olsun:teselli:
Hep olumlu düşün pozitif ol canıma.s.

Sağol canım bazen umutsuzluğa kapıldığım oluyor ama genelde pozitifim, özellikle bugün pozitifim. Dün akşam eşim çok destek oldu sağolsun, o bebeğimizin yaşadığına ve çrş günü kalp atışlarını duyacağımıza inanıyor, hatta başka bir şey olmayacağından o kadar emin ki... :teselli: Umut dünyası işte a.s Diğer moral bozanlarla ve canımı acıtacak şeyler söyleyenlerle de konuşmama kararı aldım artık

X