Vücut Kremleri Çok Kuru Ciltlere İyi Nemlendiren Krem

Vücut kremleri, losyonlar

tugcetugce

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
288
199
Kızlar ellerim aşırı kuruyor. :KK43: Coğu kremi denedim ama hiç biri iyi nemlendiremiyor. İyice o kuruluk hissini engelleyebilecek böyle yoğun ve akışkan olmayan bir krem tavsiye edin bana lutfen. Vazelin falan daha kötü yapıyor, cok üzülüyorum :KK43:

Son düzenleme:
ben üniversitede okurken kışın ellerim kanardı çatlamaktan ne yaptıysam bana mısın demedi neutrogınanın el kremiyle kurtulmuştum hala da tek geçerim bi dene istersen...

Eczaneden Ürederm lipo alırsan bu sorunun çözülür diye düşünüyorum.Haricen de kullanılıyor bu.İsterken öyle iste baska cesitleri de varsa bilemiyorum o yüzden.

Kızlar ellerim aşırı kuruyor. :KK43: Coğu kremi denedim ama hiç biri iyi nemlendiremiyor. İyice o kuruluk hissini engelleyebilecek böyle yoğun ve akışkan olmayan bir krem tavsiye edin bana lutfen. Vazelin falan daha kötü yapıyor, cok üzülüyorum :KK43:

bebe zartcreme yi dene muhteşem bir krem

Dermokil el kremini dene tavsiye ederim.Bende çok krem denedim en iyi o geldi dove el kremi işe yaramamıştı bende.İki sene önce keşfettim ama sık sık kullanmak gerek kuru eller için.

neutrogena çok iyi, yağlı his bırakmıyor. vazelinin içine aspirini ezip iyice karıştırın, akşam yatarken sürün çatlaklara iyi gelir

Dermokil el kremini dene tavsiye ederim.Bende çok krem denedim en iyi o geldi dove el kremi işe yaramamıştı bende.İki sene önce keşfettim ama sık sık kullanmak gerek kuru eller için.

bi ara bende kullanmıştım, oldukça başarılı. neutrogena yıda öneren arkadaşlar var, bi denemek lazım.

madecassol + neutrogena el kremi ile oluşan egzemaya son. en son bunu denedim 3 günde iyleşme oldu. muhteşem ikili muhakkak deneyin..

X