Çok mu bencil yada yanlış düşünüyorum acaba ?

Kendime kızar oldum bencilce düşünüyorum diye . Kp hastanede yatacak önemli bir şeyi yok kalsiyum yüklemesi yapılacak çok düşükmüş damardan veriyorlar kan alıp duruyorlar bu yuzden kv kaldı yanında dün gece kv öyle rahatsızlığı yok iyidir genel olarak sağlam yani . Eşim bu gece ben kalırım demiş tamam hoş sıkıntı yok kalsın babası da annesi yorulmasın diyedir de .. eşim çalışıyor ben evde yalnız kalacağım kızkardesi de var hemen eşim atlamış bi yandan seviniyorum eşim fedakar düşünceli merhametli ama bi yandan da ya adam bi kere de beni düşün hemen atlama her şeye hep önceliği başkalarına veriyor bize değil bu da beni bazen üzüyor.. Her şey de böyle biz gidelim biz yapalım eee neden diyorum biz neden yani bi kere de arka planda dursa vs . Öncelik hep başkalarında ya ailesinde ya çevresinde ama biz de hiç olmuyor biz dediğim kendisinde bende . Acaba çok mu yanlış düşünüyorum bencillik mi bu. Haziranda 1 yılımız olacak genel olarak iyiyiz evlilikte . Nasıl çözmeliyim acaba..
Evet yanlış düşünüyorsunuz bencilsiniz

Ben anlamadım konuyu eksik anlatmışsıniz bence. Bu konuda tabi ki kalacak hastanedr onda siz de hemfikir oldunuz ama diğer konularda hep kendini öne atar herkesin bana nazaran önceliği var sırf bu konu için konuşmuyorum dediniz ya. Ama diğer durumları bilmediğimiz için onları değerlendiremeyiz bu yüzden size eksik anlatmissiniz dedim.

Kendime kızar oldum bencilce düşünüyorum diye . Kp hastanede yatacak önemli bir şeyi yok kalsiyum yüklemesi yapılacak çok düşükmüş damardan veriyorlar kan alıp duruyorlar bu yuzden kv kaldı yanında dün gece kv öyle rahatsızlığı yok iyidir genel olarak sağlam yani . Eşim bu gece ben kalırım demiş tamam hoş sıkıntı yok kalsın babası da annesi yorulmasın diyedir de .. eşim çalışıyor ben evde yalnız kalacağım kızkardesi de var hemen eşim atlamış bi yandan seviniyorum eşim fedakar düşünceli merhametli ama bi yandan da ya adam bi kere de beni düşün hemen atlama her şeye hep önceliği başkalarına veriyor bize değil bu da beni bazen üzüyor.. Her şey de böyle biz gidelim biz yapalım eee neden diyorum biz neden yani bi kere de arka planda dursa vs . Öncelik hep başkalarında ya ailesinde ya çevresinde ama biz de hiç olmuyor biz dediğim kendisinde bende . Acaba çok mu yanlış düşünüyorum bencillik mi bu. Haziranda 1 yılımız olacak genel olarak iyiyiz evlilikte . Nasıl çözmeliyim acaba..
Bızler kayınvalıde kayınpederle konussakda konusmasakta
Esler ana babalarına refakatcı kalmak zorunda
Neden yasıyoruzkı bu dunyada
Yıyıp ıcıp .. Icınmı

Başkası dediginiz babası , gerçekten çok ayıp senin baban hastahanede olsa yada annen kim gidecekti yanına komşu mu 🙄 Evlâdı tabikide gidecek herşeyine...
Bence çok bencilsiniz umarım evlatlarınız da sizin gibi olmaz zira olursa da sizden örnek almış olacaklar...
Bende evliyim ama eşimi anne baba konusunda yargılamam heleki böyle sağlıkla ilgili bir konuda elimden geleni yapmaya çalışırm , Narsist olabilir misiniz biraz 🤔
Eslerı nıkahlayınca tapusunu almıs gıbı dusunuyor bazı gelınler...

Yazık eşiniz sizin prenses sendromunuzu pek ciddiye almamış ne yazık ki. Tüh yaa nasıl babası hastanede yatarken eşim korkar mı diye sizi düşünmez. Boşanın bence
Ya kocaman kadın nıye korkuyo
Eslerımız olene dek tepemızdemı beklıycek bız korkmayalım dıye
Allah akıl fıkır versın

Eslerı nıkahlayınca tapusunu almıs gıbı dusunuyor bazı gelınler...
Çok uzağa gitmeyeyim bende bir gelinim ama evlendim diye ne eşim beni ne de ben eşimi kendi tapulu malım gibi göremem , bazıları evlenir evlenmez toplumdan öğrendiği gelinlik ( gelin olmak öyle bişey değil aslında) adı altında sinsilik , fesatlık yapmaya başlıyor hemen , ben gelinin ezildiği noktada da aynen bu şekilde savunmaya geçiyorum ama bu bariz kötü niyet , kıskançlık başka da bir açıklaması yok ...

O önemsizmiş gibi anlattığınız kalsiyum eksikliği ve replasmanı çok ince ayar gerektiren işlerdir yalnız.

kalsiyum eksikliği de , kalsiyumun damardan ani, bolus şeklinde verilmesi de kalbi durdurur. Tabi ki hastaneye yatırılıp verilmesi lazım. Sanki önemsizmiş gibi bahsetmişsiniz de.

sen benim atamsın babamsın dediğiniz adamın kendi babasına da saygınız olsun biraz. :işsiz:

siz evde otururken yanınızda olsa ne olmasa ne? Elbette babasına refakat etmek isteyecek adam. Evet, bencilsiniz.

Valla şimdi düşündüm de mesela ben babamın yanında hastanede kalmak istesem, sonra biri “ kardeşleri var onlar kalsın hemen ne atlıyor” diye düşünse benimle ilgili, ve ben de bunu öğrensem...

Netflixe 2 sezon aksiyon dizisi senaryosu çıkar, o derece söyleyeyim :süslü:

Bunu buraya konu açacak kadar dert ettiğinize göre, evet bencilsiniz. Önce eşinizin babasının yanında kalmasını uzun uzun ayrıntılarıyla anlatıp, eleştiriyorsunuz. Tepki alınca da arkadaşlarına da böyle diyorsunuz. O zaman keşke arkadaşlarıyla ilgili konu açsaydınız🤷‍♀️ ayrıca kullanıldığını hissediyorum demişsiniz ve onu da ailesini kastederek söylemişsiniz. Bu da yanlış bir düşünce, aileye yapılan yardım, destek kullanılmak değildir, böyle düşünmeniz çok ayıp.
Bazen burada açılan konuları görünce, keşke bazı kadınlar duvar kovuğundan çıkmış birini bulup evlenseymiş diyorum 🤦‍♀️

Evde yalnız kalmak bu kadar mikotu bir şey ya. Ben çoğu zaman ayın yarisiyalniz kalıyorum hiç de bir zararini gormedim. Evliliği böyle sürekli dip dibe bir hayat olarak algılayıp insan kendini de karşısındakini de yormamali. Siz de o geceyi kendinize ayırın kendinize bir şeyler katın. Bazen de hayatı tek kişilik yaşamak gerek. Eşiniz de erkek olarak babasının yanında kalmakta çok haklı. Ben aynı durumda olsam eşime ben derim kız kardeşinin değil senin kalman uygun olur diye. Arkadaşları ile olan konudan çok bahsetmemissiniz o yüzden o konuda yorum yapamiyorum

hiç bu kadar bencil ve sağlıksız bir düşünce görmemiştim bu zamana kadar.
siz evde yalnız kalmayın diye adam hasta babasının yanında kalmasın mı?
evlenince tapumuzu eşimize mi veriyoruz, hayırdır?
çok yanlış düşünüyorsunuz.

hastayım zaten şu kadınların evde yalnız kalıcam ühü ühü olayına.
üstelik adamın rahatsızlığının önemsiz olduğuna nasıl karar verdiniz? doktor musunuz? hastaneye yatışı verilmiş birinden bahsediyoruz.
benim 15 gün burnum tıkandı nefes alamadım, ölüyorum sandım sonra gittim hastaneye, dünya para bayıldım muayene için şimdi de ilaç kullanıyorum. uzaktan bakınca önemsiz gibi algılar bunu 10 kişiden 9'u ama hasta olan bilir önemsiz mi değil mi. misal.

Gerçekten çok ilginçsiniz
Sizin babanız hasta olsa kalmıcak mısınız?
Ayıptır arkadaşım az vicdan ya
Gerçekten iyi insan olmaya çalışın vicdanlı olun ben eşinin yerinde olsam böyle bir konuda şu düşüncelerini bilsem buz gibi soğurdum senden
Böyle birşeyi sorun etmeniz inanılır gibi değil 1 gün değil günlerce kalabilir derdim ben olsam !

Evet yanlış düşünüyorsunuz.
Öncelikle bu sağlık. Allah korusun, uzun ömür versin. Kayınvalidem ya da kayınpederim rahatsız olsa ya da herhangi bir sebepten hastanede işleri olsa eşim koşmasa ben kızardım.
Bunu sizi düşünmemekle ne alakası var ki.
Benim annem gencecik enerjik bir kadındır. Ama yeri gelir hastane randevusuna ben ya da eşimde gideriz.
Sağlıkla öncelik olmaz.
Aile olmak fedakarlık gerektirir.
Bende 9 aylık evliyim.
En ufak dişim ağrısa Allah razı olsun hepsi arar sorar.
Çözmeniz gereken bir konu değil, düşünce.

hiç bu kadar bencil ve sağlıksız bir düşünce görmemiştim bu zamana kadar.
siz evde yalnız kalmayın diye adam hasta babasının yanında kalmasın mı?
evlenince tapumuzu eşimize mi veriyoruz, hayırdır?
çok yanlış düşünüyorsunuz.

hastayım zaten şu kadınların evde yalnız kalıcam ühü ühü olayına.
üstelik adamın rahatsızlığının önemsiz olduğuna nasıl karar verdiniz? doktor musunuz? hastaneye yatışı verilmiş birinden bahsediyoruz.
benim 15 gün burnum tıkandı nefes alamadım, ölüyorum sandım sonra gittim hastaneye, dünya para bayıldım muayene için şimdi de ilaç kullanıyorum. uzaktan bakınca önemsiz gibi algılar bunu 10 kişiden 9'u ama hasta olan bilir önemsiz mi değil mi. misal.
Evde yalnız kalamıyorum nedir ya kız çocuğu sanki
Evli barklı kadın
Bunun adı şımarıklık gerçekten

X