Çok mu bencil yada yanlış düşünüyorum acaba ?

Evet babam ve hala önemli . Şu an kalsiyum dan yatıyor çok önemli değil daha ciddi hastalıkları var normal zamanlarda hastaneye götürüyoruz zaten ben de dahil ilgileniyorum. Ben genel olarak eşimin durumundan bahsettim
Önemli olsun olmasın adam hastanede sonuçta tabi ki de atlayacak ben kalacam diyecek neticede babası bencilsiniz

eşinle aranı bozma bu konudan bence
Utanmasın da bozsun bi de
Gülesim geliyor artık sinirim bozuldu

Eşim anneme refakatçi olacağım için bunu düşünse ciddi ciddi evliliğimi gözden geçiririm
Şu dönemde ufacık şey için hangi doktor hastasını hastaneye yatırır ki?
Bi insanın hastaneye yatma gereği görülmesi bile ciddi bi durum olarak algılanmalı
Ayrıca erkek hastaya erkek refakatçi, kadın hastaya kadın refakatçi mümkünse eğer en mantıklı olandır

Sizi niye düşünmeli bu durumda kimse anlamadığı gibi ben de anlamadım
Babamın sağlığı söz konusuyken eşim korkar mı canım eşim filan diye düşünen insan olacağını sanmıyorum
Değik 1 yıllık 1 haftalık kocam da olsa annem babam hastaysa onlara refakata giderim
Gitmeyecek tek kişi de sizsiniz sanırım
Kafanıza takıldığına göre

Bu eşlerin minnoşluğu, ilgi hastalığı ne zaman geçecek asıl ona çare bulunsa 😒

Evet babam ve hala önemli . Şu an kalsiyum dan yatıyor çok önemli değil daha ciddi hastalıkları var normal zamanlarda hastaneye götürüyoruz zaten ben de dahil ilgileniyorum. Ben genel olarak eşimin durumundan bahsettim

ama eşinin durumunda bir şey yok ki

eşin olması gerekeni yapıyor tüm konularında da

adam her yerde "önce biz" demiyor yerine göre davranıyor

kuzenle bir yere gidildiğinde kuzenle konuşuyor zira her gün seninle

ailesinin yanına gittiğinde onlarla konuşuyor zira birazdan eve gelecek

bu durumda babası hasta olunca da ben bakayım diyor, seninle bir iki gece ayrı geçirse de senin hayatında bir değişiklik yaşanmayacak çünkü

önce bir bizi düşünsün sonra diğer insanlar diye bir bakış açısına anlam veremiyorum

yani deseniz ki ben 9 aylık hamileyim, eşim babası ile kalacakmış belki o durumda aslında başkası varsa o kalsa sen evde yalnız sıkıntı yaşarsan ya da virüs vs taşırsa derdik ama mevcut durumda olması gereken eşinin gitmesidir

kız kardeşi, annesi, eniştesi vs değil eşine düşer gitmek

Bunda problem yok,ailenin tek erkek cocguysa normal geldi bana.Anladigim kadariyla bir ihmali yok size karsi.Siz esiniz kullaniliyormus hissine kapiliyosunuz.Birz da baskalari yapsin diyorsunuz.Bu biraz da kisilikle alakali esiniz ordan oraya kosup superman gibi yardim etmeyi seviyor demek ki.Ustelik refakat edilen kisi aillesi,elbetteki kalacak.Gelir olarak zarar gormuyorsa,sizide ihaml etmiyorsa kendiside sikayetci degilse sizde fazla durmayin bu konun uzerinde.Sevdiginizi ailesinden kiskanmayin,iyi giden evliliginiz yara almasin..
Şu kullanıyor kelimesine çok takıldım bugün sizin anneniz hastalandi ablan değilde sen gittin kendinizi kullanıliyor gibi mi hissedersiniz veya eşiniz öyle düşünse siz ne düşünürsünüz ki gelir olarakta destek vermeli bence elinde oldukça sonuçta karşısında ki öz anne babası

Şu kullanıyor kelimesine çok takıldım bugün sizin anneniz hastalandi ablan değilde sen gittin kendinizi kullanıliyor gibi mi hissedersiniz veya eşiniz öyle düşünse siz ne düşünürsünüz ki gelir olarakta destek vermeli bence elinde oldukça sonuçta karşısında ki öz anne babası
Bi de bu hisleri taşıdığın bi aileye ailem gibi görüyorum deme ikiyüzlülüğü var 🙄

Bu durumda eşinizin kalması çok normal. Bu konuda sıkıntı görmedim ben. Ama genel olarak sürekli başkalarını ön planda tutuyor demişsiniz. Başka bir meseleyle karşılaştığınızda kendisiyle konuşun.

Bazıları istiyordu evlenince kocam sadece bana öncelik versin hep ben ben olayım oyle bı dünya yok bence bugün annem rahatsızlansa babam değil ben beklerim başında ki babam vefat edeli 15 sene olacak annemin her hastane randevusune ben giderim 9 kardes olmamıza rağmen eşim bana kalkıp seni kullanıyorlar dese veya öyle düşünse ilişkimi gözden geçiririm bu arada 2 yıllık evliyim.

Bu durumda eşinizin kalması çok normal. Bu konuda sıkıntı görmedim ben. Ama genel olarak sürekli başkalarını ön planda tutuyor demişsiniz. Başka bir meseleyle karşılaştığınızda kendisiyle konuşun.
Evet bak bu konu da hak veririm ben değilde başkaları on plandaysa konuşurum eşimle
Ama ailesiyle kendimi kiyaslamam hele böyle önemli bi gunde herşey ölçülü olacak

Bazıları istiyordu evlenince kocam sadece bana öncelik versin hep ben ben olayım oyle bı dünya yok bence bugün annem rahatsızlansa babam değil ben beklerim başında ki babam vefat edeli 15 sene olacak annemin her hastane randevusune ben giderim 9 kardes olmamıza rağmen eşim bana kalkıp seni kullanıyorlar dese veya öyle düşünse ilişkimi gözden geçiririm bu arada 2 yıllık evliyim.
Yani öyle bi düşüncem yok sadece bana hep bana gibi .. Bende babamı 4 yaşında kaybettim şuan 34 yaşındayım ve abim olmasına rağmen annemin hastane işlerine ben koşarım . Ben sadece hastane konusunda demedim genel olarak tabi götürecek edecek ama normalde de böyle

Yani öyle bi düşüncem yok sadece bana hep bana gibi .. Bende babamı 4 yaşında kaybettim şuan 34 yaşındayım ve abim olmasına rağmen annemin hastane işlerine ben koşarım . Ben sadece hastane konusunda demedim genel olarak tabi götürecek edecek ama normalde de böyle
Normalde böyle derken ailesine yardım ediyor filan anlamında mı?
Yoksa arkadaşlarından mı bahsediyorsunuz?

bi yandan seviniyorum eşim fedakar düşünceli merhametli ama
Hayır, hiç sevinmiyorsun.🤦🏻‍♀️ Hasta, hamile vs. değilsin, ne diye düşünecek seni şu durumda? Babası hastanede yatıyor, o da yanında kalmak istemiş. Sen de buna gıcık oluyorsun, tek sorun bu.

Ayrıca babasının yanında kalmayacak da kimin yanında kalacak? Sen kocana bile “sen benim atamsın, babamsın.” diye kutsaliyet atfetmiş insansın. Bu adam öz babası. 🤷🏻‍♀️

Başınız sağolsun. O zaman onu en iyi sizin anlamanız gerekir şimdi hayattayken

Normalde böyle derken ailesine yardım ediyor filan anlamında mı?
Yoksa arkadaşlarından mı bahsediyorsunuz?
Ailesind genel olarak yardım ederiz zaten daha geçen hafta ben ve görümcem babamı hastaneye götürdük sabahtan aksama koşturduk. Olur olmadık her şey de ön planda hadi bu hastane anlarım . Arkadaslarına iş arkadaşlarına vs.

Ailesind genel olarak yardım ederiz zaten daha geçen hafta ben ve görümcem babamı hastaneye götürdük sabahtan aksama koşturduk. Olur olmadık her şey de ön planda hadi bu hastane anlarım . Arkadaslarına iş arkadaşlarına vs.
Arkadaşlar konusunda hak veririm konuşurum önceliği ben olmam lazım

Ailese karşı olan yardımını ağzınıza bile almayın bence
Gerçekten çok ayıp
Söyleyecek şey bulamıyorum gerçekten
O kadar mantık dışı geliyor ki
Adam hastaysa hastaneye götüreceksiniz tabi ki
Götürmeyip ne yapacaksınız?
Bunun lafını etmeye utanır insan
Allah aşkına ya

Arkadaş konusunda örnek vermedikçe yorum yapamam

Hayır, hiç sevinmiyorsun.🤦🏻‍♀️ Hasta, hamile vs. değilsin, ne diye düşünecek seni şu durumda? Babası hastanede yatıyor, o da yanında kalmak istemiş. Sen de buna gıcık oluyorsun, tek sorun bu.

Ayrıca babasının yanında kalmayacak da kimin yanında kalacak? Sen kocana bile “sen benim atamsın, babamsın.” diye kutsaliyet atfetmiş insansın. Bu adam öz babası. 🤷🏻‍♀️
Bende neredeydin diyordum ..
Yav he he haklısın 🤣 valla şaka gibisiniz he.
Hep geçmişte yaşanmaz ısıtıp ısıtıp size zarar ..

Arkadaşlar konusunda hak veririm konuşurum önceliği ben olmam lazım
İlk başlar da yardım mabnda fln gibi geliyordu. Şu lazım ben getiririm ben ederim ben yaparım ama onlarda yok . Bi gün dayanamadım hayatım bi dur bi arkana yaslan bakalım onlar sana ne yapacak dedim haklısın diyo ama gene aynı tezcanlıyım diyo dedim herkese evet ama bi bana değilsin herhlde

Şöyle kendimden örnek vereyim eşimin arkadaşları maç ayarlar şöyle gece 12 1 falan eşim o zaman gitmez maç saati 8 9 sa gider onun dışında der bende duyarım çoğu zaman hanım yalnız kalır diye ama kalkıp 12 1 de maça giderse devamli bende sıkıntı çıkartırım

X