Çok mu bencil yada yanlış düşünüyorum acaba ?

Başka konularda eşiniz haksız olabilir, kv haksız olabilir ama şu konuya bakınca evet haksizsiniz. Siz eşisiniz ama o da babası sonucta. Evlenince evlatlıktan çıkmıyoruz değil mi? Evde neden yalnız kalamayacaksiniz? Hamile misiniz, bir rahatsizliginiz mi var? Eşinizin sizi önemsememesinden yakiniyor olabilirsiniz, başka problemleriniz varsa oturup konuşun, sizi ihmal ediyorsa bu sorunu çözün ama eşinizin eş olma sıfatının yanında evlat, kardeş vs gibi sıfatları da var. Bunu da unutmayın..

Yapmayın Allah aşkına. Kv kalıp yorulacagina tabiki esiniz kalsın.
Eşinizden once sizin bunu teklif etmeniz gerekir üstelik annen yorulur sen git diye.
Kizkardesi de olsa erkeğe erkek daha iyi refakat eder.
Belki özel durumlar gerekir wc vs.

Kendime kızar oldum bencilce düşünüyorum diye . Kp hastanede yatacak önemli bir şeyi yok kalsiyum yüklemesi yapılacak çok düşükmüş damardan veriyorlar kan alıp duruyorlar bu yuzden kv kaldı yanında dün gece kv öyle rahatsızlığı yok iyidir genel olarak sağlam yani . Eşim bu gece ben kalırım demiş tamam hoş sıkıntı yok kalsın babası da annesi yorulmasın diyedir de .. eşim çalışıyor ben evde yalnız kalacağım kızkardesi de var hemen eşim atlamış bi yandan seviniyorum eşim fedakar düşünceli merhametli ama bi yandan da ya adam bi kere de beni düşün hemen atlama her şeye hep önceliği başkalarına veriyor bize değil bu da beni bazen üzüyor.. Her şey de böyle biz gidelim biz yapalım eee neden diyorum biz neden yani bi kere de arka planda dursa vs . Öncelik hep başkalarında ya ailesinde ya çevresinde ama biz de hiç olmuyor biz dediğim kendisinde bende . Acaba çok mu yanlış düşünüyorum bencillik mi bu. Haziranda 1 yılımız olacak genel olarak iyiyiz evlilikte . Nasıl çözmeliyim acaba..
Başkası dediginiz babası , gerçekten çok ayıp senin baban hastahanede olsa yada annen kim gidecekti yanına komşu mu 🙄 Evlâdı tabikide gidecek herşeyine...
Bence çok bencilsiniz umarım evlatlarınız da sizin gibi olmaz zira olursa da sizden örnek almış olacaklar...
Bende evliyim ama eşimi anne baba konusunda yargılamam heleki böyle sağlıkla ilgili bir konuda elimden geleni yapmaya çalışırm , Narsist olabilir misiniz biraz 🤔

Siz bence sapla samanı karıştırıyorsunuz
Hani mesela durumunuz yokken para verse,evliliğe karışmalarına izin verse,özel hayatınız olmasa haklısınız
Ama annesinin babasının sağlığı söz konusuysa bir insanın elbette sağlığı 1. Planda düşünmesi çok normal

hastalığın aciliyetinin bir önemi yok
Annesi babası....

size bir şey diyen de yok adam anasına babasına tabi gidecek
Böyle düşünüyorsanız anası babası vefat etmiş,spermsız yumurtasız 0 dan meydana gelmiş birini bulmanız gerekirdi...

dışınızdan söylemeyin cidden

Ay evladı falan değilsin. Öyle olsan eşinin bir gece babasının yanında kalacak olmasını mesele etmezsin kendine.
Evladı geçtim iyi niyetli bir insan bile rahatsız olmaz bu durumdan.

Eşinin başkalarını önde tuttuğu kısmını da abarttiğına eminim. Hadi öyle diyelim yine sapla samanı birbirine karıştırmamak lazım.
Eşi babasının yanında kaldı diye çat çat çatlamış resmen , daha neler göreceğiz kendisi bencil değil Narsist insan tipi...

Hayır, hiç sevinmiyorsun.🤦🏻‍♀️ Hasta, hamile vs. değilsin, ne diye düşünecek seni şu durumda? Babası hastanede yatıyor, o da yanında kalmak istemiş. Sen de buna gıcık oluyorsun, tek sorun bu.

Ayrıca babasının yanında kalmayacak da kimin yanında kalacak? Sen kocana bile “sen benim atamsın, babamsın.” diye kutsaliyet atfetmiş insansın. Bu adam öz babası. 🤷🏻‍♀️
Yoo dostum yooo bu o üye mi atam babam falan
Bana karım böyle dese ertesi günü aynı yatakta yatmayı bırakır boşanma davası açardım zira soğurdum

ben başka bir üye diye biliyorum(inş doğrudur)

Yoo dostum yooo bu o üye mi atam babam falan
Bana karım böyle dese ertesi günü aynı yatakta yatmayı bırakır boşanma davası açardım zira soğurdum

ben başka bir üye diye biliyorum(inş doğrudur)
Evet o, ismini değiştirmiş. :deli:

Kendime kızar oldum bencilce düşünüyorum diye . Kp hastanede yatacak önemli bir şeyi yok kalsiyum yüklemesi yapılacak çok düşükmüş damardan veriyorlar kan alıp duruyorlar bu yuzden kv kaldı yanında dün gece kv öyle rahatsızlığı yok iyidir genel olarak sağlam yani . Eşim bu gece ben kalırım demiş tamam hoş sıkıntı yok kalsın babası da annesi yorulmasın diyedir de .. eşim çalışıyor ben evde yalnız kalacağım kızkardesi de var hemen eşim atlamış bi yandan seviniyorum eşim fedakar düşünceli merhametli ama bi yandan da ya adam bi kere de beni düşün hemen atlama her şeye hep önceliği başkalarına veriyor bize değil bu da beni bazen üzüyor.. Her şey de böyle biz gidelim biz yapalım eee neden diyorum biz neden yani bi kere de arka planda dursa vs . Öncelik hep başkalarında ya ailesinde ya çevresinde ama biz de hiç olmuyor biz dediğim kendisinde bende . Acaba çok mu yanlış düşünüyorum bencillik mi bu. Haziranda 1 yılımız olacak genel olarak iyiyiz evlilikte . Nasıl çözmeliyim acaba..
Çözemezsiniz , çünkü hastanede yatan bir erkek ise refakatçi de ya karısı- annesi veya oğlu -erkek kardeşi olur . Bencilsiniz evet ayrıca merhametsizce davranıyorsunuz .
Demek ki eşiniz yardımsever , etrafına karşı duyarlı , hayırlı bir evlat ve siz bir gecelik ayrı kalmaya katlanamayacağınız kadar da mükemmel bir koca .
Keşke biraz eşinizden bir şeyler öğrenseniz .

Evet bencilsiniz adam hastanede yatıyor kayınvalideniz iyi de olsa uykusuz kalmıştır kızkardeşinden önce babasının yanında oğlunun kalması uygun olur böyle durumda bunun hesabını yapmak anlamsız siz ufak bebek misiniz evde tek kalamayacaksınız?bahaneniz olmuş.sizin anne babanız hastanede yatsa yanında kalmak için eşinizden izin mi alacaksınız anlamadım

Çok degisik...
Bizim Böyle bir arkadaş vardı eşi polisti. 1-2 yıllık evlilerdi. Adam nöbete giderken kadin kedi gibi miyavlayıp aglayip naz yapardi. Adam gidip amirine ben nöbet tutamam eşim yanlız kalamiyor demiş. Amiri tamam kardeşim dedikten sonra Ilk tayinlerde doğuya aile getirilmeyecek bir yere tayin ettiler adamı. Yanlız kalamamayi gördü kadın.

X