ÇOK ÖNEMLİ ALLAH RIZASI İÇİN BİR YOL GÖSTERİN

Yedigi halt neymis ki? Seks yaparken mi cekmis koymus instagrama
Nereden buluyorsa bilmiyorum, şehir dışından askerler geliyor kızla görüşmeye.
Normal liseden erkek arkadaş bulmuyor. Askerlerle fotoğraf çekilip koymuştu o dönem. Daha lise 1 çocuğuyla görüşmeye hangi aklı başında adam gelir!

kusura bakma ama esin suclu direk kiza gel beraber cocuk yapalim diyememis yumurtalik almada nedir onlarin bebeklerine tasiyici annelik yapacaksin farkindasindir umarim durumun asli varsa bir an once esinden ayrilmalisin

Her şey olabiliyor malesef bu zamanda. Benim bir yakınım var, instagramda yediği haltı yayınlıyor. Annesigil de takipte kızı. Neyse sonra bu hiçkimseciklere bir şey demeden doooğru rehberlikçiye. Rehberlikçiye hesabım hacklendi demiş. Böyle şeyler paylaşılıyor demiş. Annesigili kandıracak, arkadaşlarını kandıracak ya. Hoca anne babayı çağırıyor, siber suçlara gönderiyor, suç.duyurusunda bulunuluyor...
Kız düşünki polise kadar gidebiliyor. Ortada da ne hacklenme var, ne başka bir şey. Aileye göre kız çok normal, anormallikler bunu buluyor. Ama öyle değil, gözlerimixle gördük kardeşimle.
Görmedikten sonra kimin suçlu olduğunu anlamak çok zor...
İnstagramda yayınladığı halt nedir bilemem ancak ikisi aynı şeyler değil. Sizin anlattığınız konuda zaten ifşa olmuş bir olayın aile korkusundan dolayı üstünü örtmeye paçayı kurtarmaya çalışan biri var ancak bu konuda böyle bir durum yok. Yani kız eniştesine göz koysa ve biri bunu anlasa kız da kendini aklamak için rehberlikçiye gitse dediğiniz gibi olabilir derim ama durduk yere birinin böyle bir şey uydurması için kafadan sağlam kontak olması lazım. Konu sahibi bize saygısızlıkları var dediği için kıza önyargılı yaklaşılmış ama 18 yaşında yani tam ergenlik çağında olduğu için asilik,agresiflik normal. Sapla samanı karıştırmamak gerek.

Bir şey sorucam yumurtalık verilemez ki konuda bir yanlışlık var hayır nakil yapılır ama verilemez

Ben bu yumurtalık verme meselesinin bir erkeğin ağzından çıkacağını düşünüyorum. 18 yaşında kızı küçük zanneden ve uydurayım bir şeyler ama mantıklı dursun tarzında kurulmuş gibi sanki. Kız yalan söyleseydi oramı elledi buramı elledi tarzı olurdu daha çok.

Ben bu yumurtalık verme meselesinin bir erkeğin ağzından çıkacağını düşünüyorum. 18 yaşında kızı küçük zanneden ve uydurayım bir şeyler ama mantıklı dursun tarzında kurulmuş gibi sanki. Kız yalan söyleseydi oramı elledi buramı elledi tarzı olurdu daha çok.

Muhtemelen erkeğin ağzından çıkmıştır çünkü konu sahibi uçurulduğuna göre olay gerçek değil. Konu sahibi de ya ergen ya erkek ya ikisi birden :KK53:

Rehber öğretmeni yalan olup olmadığını anlar diye düşünüyorum. Ayrıca tabiki eşiniz yaptı demiyorum ama yapmaz çok güveniyırum demeyin. Tacizlerin tecavüzlerin çoğu güvendiklerimizden gelir(abilerden,amcalardan,dayılardan) ...

Bence eşinle konuş bakalım ne diyecek ama kardeşiniz küçük değil 3 yıl kalmış geccecil kız eşiniz böyle bir şey de yapmış olabilir insan bu şaşarda beşerde kız kardeşinizlede konuşun o sizin canınız ciğeriniz eğer eşiniz yaptıysa ardınıza bakmayın boşayın hemen kız kardeşinize sahip cıkın onu sucşu hissettirmen destek olun el bulunurda ana baba kardeş bulunmaz hislerim kız kardeşinizin doğru söylediği yönünde

Hicc inanmadim. 1. Hic anne elin kizina sir vermez. 2. Madem annen bu durumu duydu kardesini siz de niye birakti. 3. Babamin oglu olsa ortaligi ayaga kaldiririm baslarim yuvana. 4. Yumurtalik olayida ayri bi konik.5. Rehber ogretmende eve polisle niye gelmedi yalani daniskasi

Fake hesap bence kafa buluyor sizle
Bir kere hikayede mantık hataları tutarsizliklar var
Ikincisi yardım dilenecek bir durum mu var ki böyle bisey varsa iddiadan bulunan kişiden kanıt istersin ,kk nın da dediği gibi ses kaydı olur kamera olur veya nabzı ölçmek için mesaj at cvp bekle bi kadar basit hiçbişey yapamıyorsun yuzlestirirsin kim yalanciysa bu sapkınca durumdan kurtulmak için bagi koparırsın.... da anlamadığım ne soruyorsun tam olarak kardeşini de eşini de tanımayız biz ,gerçi bazı süper kadınlar hemen asmış kesmiş yok kocanı terket yok kardeşin kesin yuva yıkıcı hayır bu tanıya nerden vardınız, herkes bir degisik arkadas

Masallah annenize de anlam veremedim sizin arkadasiniza soylemek ne demek o kimmis siz varken yuva yikilmasin ama bak benim damat boyle yapmiss auuuwww annenizdeki densizlik zaten ortaligi karistrmis . Ya da sizin kulaginiza gtmesini saglamanin en dogru yolu buydu yinede guvensiz bir konu

Şaşkınlık içinde okudum. Allah sabır versin. Gidip iki tarafa da sorun, açık açık, hatta çelişkili sorular sorun kimin doğr dediğini anlarsınız gibi geliyor.

BEN 6 YILLIK EVLİYİM VE BAZI NEDENLERDEN DOLAYI EN KÜÇÜK KIZ KARDEŞİMİ YANIMA ALMAYA KARAR VERMİŞTİM KIZ KARDEŞİM 18 YAŞINDA VE 3 YILDIR BİZDE KALIYORDU VE PROBLEMLER PATLAK VERMEYE BAŞLADI BEN ÇALIŞAN Bİ BAYANIM EŞİMDE ÖYLE YAKLAŞIK 1 YILDIR BANA VE EŞİME HİÇ SAYGISI KALMAMIŞTI UYARIDA BULUNDUĞUM ZAMAN KARŞILIK VERİYORDU 2 HAFTA ÖNCE ANNEMLERE GEÇTI VE KENDİSİYLE SAYGISIZLIK YAPMASI KONUSUNDA TARTISIYORDUM VE HAKLIYDIM DA SONRASINDA BUGUN DUYDUKLARIMDAN ŞOK OLDUM NE YAPACAGIMI BİLEMEDİM Bİ ARKADAŞIMLA TELEFONDA KONUŞUYORDUM VE ARKADASIM BENI KONFERANSA ALIP ANNEMI ARADI VE ANNEMIN ANLATTIKLARI BENİ ÇOK KÖTÜ DURUMA SOKTU KELIMELER YETERSIZ GELDI .ANNEM KIZ KARDEŞİM İN OKULUNA GİTMİŞ VE REHBER ÖĞRETMENIYLE KONUŞMUŞ (.BENİM KONFERANSTA OLDUGUMU BİLMİYOR TABİ )REHBER ÖĞRETMENİ DEMİŞ Kİ KIZINIZ GELDİ BİRAN ÖNCE ABLASININ EVİNDEN ALIN DEMİŞ ANNEME KARDEŞİMİN İDDASINA GÖRE Bİ GÜN EŞİM KARDEŞİMİ KARSISINA ALIP DEMİŞKİ ABLANLA ÇOÇUGUMUZ OLMUYOR VE DOKTOR ABLANA KARDEŞİNDEN YUMURTALIK ALIRSAN OLUR DEMİŞ VERİR MİSİN DEMİŞ KARDEŞİME, KARDEŞİMDE BUNU GİTMİŞ HOCASINA DANIŞMIŞ .VE KARDEŞİM ENİŞTESİNİN YANİ EŞİMİN ONA TACİZ ETTİĞİNİ İDDA ETMİŞ .BEN BUNLARI DUYUNCA ŞOK OLDUM NEYE UGRADIĞIMI ŞAŞIRDIM.BEN GÖZÜMLE GÖRSEM 8 DEFA SİLER TEKRAR BAKARIM EŞİM Mİ DİYE ÇOK GÜVENİYORDUM EŞİME VE BU ÇOK CIDDI BIR KONU ASLI OLMASA KARDEŞİM ANLATIRMI DIYE DE DÜŞÜNÜYORUM .KARDEŞİM ANNEME DEMİŞ ABLAMIN YUVASI YIKILMASIN DIYE SÖYLEMEDIM DEMIS TABI ANNEM DE BENİM BILDIĞIMI BILMIYOR HALA ÇILDIRACAGIM BI TARAFTA KIZ KARDEŞİM Bİ TARAFTA EŞİM NE YAPACAGIMI ŞAŞIRDIM HALA ŞOKTAYIM SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYORUM NE OLUR BIR FİKİR VERİN ALLAH RIZASI İÇİN ÇIKMAZA GİRDİM NE OLUR YARDIM EDİN BANA
Konu gercekse yani gerceksenjz kardesinjz kesinlikle dogru soyluyor

Enteresan. Öncelikle, senin bilmediğin bir şeyi arkadaşın nasıl bilebiliyor? Annen nasıl senle ilgili bu kadar ciddi bir iddiayı sana değil de arkadaşına anlatıyor???? Kız kardeşin neden seninle kalıyor?? Ve yumurtalık vermek nedir? Cinsellik hakkında bilgisi olmayan birinin söyleyebileceği bir şey gibi görünüyor. Ama hayat bu, belli de olmaz. Çok fazla saibe var

Umarım doğru degildir anlattıkları..çok üzüldüm adınıza..

BEN 6 YILLIK EVLİYİM VE BAZI NEDENLERDEN DOLAYI EN KÜÇÜK KIZ KARDEŞİMİ YANIMA ALMAYA KARAR VERMİŞTİM KIZ KARDEŞİM 18 YAŞINDA VE 3 YILDIR BİZDE KALIYORDU VE PROBLEMLER PATLAK VERMEYE BAŞLADI BEN ÇALIŞAN Bİ BAYANIM EŞİMDE ÖYLE YAKLAŞIK 1 YILDIR BANA VE EŞİME HİÇ SAYGISI KALMAMIŞTI UYARIDA BULUNDUĞUM ZAMAN KARŞILIK VERİYORDU 2 HAFTA ÖNCE ANNEMLERE GEÇTI VE KENDİSİYLE SAYGISIZLIK YAPMASI KONUSUNDA TARTISIYORDUM VE HAKLIYDIM DA SONRASINDA BUGUN DUYDUKLARIMDAN ŞOK OLDUM NE YAPACAGIMI BİLEMEDİM Bİ ARKADAŞIMLA TELEFONDA KONUŞUYORDUM VE ARKADASIM BENI KONFERANSA ALIP ANNEMI ARADI VE ANNEMIN ANLATTIKLARI BENİ ÇOK KÖTÜ DURUMA SOKTU KELIMELER YETERSIZ GELDI .ANNEM KIZ KARDEŞİM İN OKULUNA GİTMİŞ VE REHBER ÖĞRETMENIYLE KONUŞMUŞ (.BENİM KONFERANSTA OLDUGUMU BİLMİYOR TABİ )REHBER ÖĞRETMENİ DEMİŞ Kİ KIZINIZ GELDİ BİRAN ÖNCE ABLASININ EVİNDEN ALIN DEMİŞ ANNEME KARDEŞİMİN İDDASINA GÖRE Bİ GÜN EŞİM KARDEŞİMİ KARSISINA ALIP DEMİŞKİ ABLANLA ÇOÇUGUMUZ OLMUYOR VE DOKTOR ABLANA KARDEŞİNDEN YUMURTALIK ALIRSAN OLUR DEMİŞ VERİR MİSİN DEMİŞ KARDEŞİME, KARDEŞİMDE BUNU GİTMİŞ HOCASINA DANIŞMIŞ .VE KARDEŞİM ENİŞTESİNİN YANİ EŞİMİN ONA TACİZ ETTİĞİNİ İDDA ETMİŞ .BEN BUNLARI DUYUNCA ŞOK OLDUM NEYE UGRADIĞIMI ŞAŞIRDIM.BEN GÖZÜMLE GÖRSEM 8 DEFA SİLER TEKRAR BAKARIM EŞİM Mİ DİYE ÇOK GÜVENİYORDUM EŞİME VE BU ÇOK CIDDI BIR KONU ASLI OLMASA KARDEŞİM ANLATIRMI DIYE DE DÜŞÜNÜYORUM .KARDEŞİM ANNEME DEMİŞ ABLAMIN YUVASI YIKILMASIN DIYE SÖYLEMEDIM DEMIS TABI ANNEM DE BENİM BILDIĞIMI BILMIYOR HALA ÇILDIRACAGIM BI TARAFTA KIZ KARDEŞİM Bİ TARAFTA EŞİM NE YAPACAGIMI ŞAŞIRDIM HALA ŞOKTAYIM SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYORUM NE OLUR BIR FİKİR VERİN ALLAH RIZASI İÇİN ÇIKMAZA GİRDİM NE OLUR YARDIM EDİN BANA
Kız kardeşini al konuş güzelce anlattır anlatırkende ses kaydını al kocanın karşısına koy

Yazılanlarda içime sinmeyen birşeyler var nedense konunun tümünü bağdaştırmakta zorlandım.Ama cidden böyle bir durum varsa bence kardeşin doğru söylemiyor.En çok kime güveniyorsan önce onunla konuş mimiklerden aldığın cevaplardan tavırlardan anlarsın kim doğru kim Yalan ..

Ben olsam kardesime durumu bildigimi ama boşanmak için ispat gerektigini soylerdim... Böylece eğer varsa boyle birsey kardesiniz ses kaydi veya videoyla ispatlar.

X