ÇOK ÖNEMLİ ALLAH RIZASI İÇİN BİR YOL GÖSTERİN

Kız kardeşini al konuş güzelce anlattır anlatırkende ses kaydını al kocanın karşısına koy

Direk inkar edecektir. Kizkardeş gidip ablasinin kocasina sen bana boyle boyle demistin kabul ediyorum falan derken video veya ses kaydi yapsa adam nerden bilecek oyun oynandigini. Daha iyi olur bence

BEN 6 YILLIK EVLİYİM VE BAZI NEDENLERDEN DOLAYI EN KÜÇÜK KIZ KARDEŞİMİ YANIMA ALMAYA KARAR VERMİŞTİM KIZ KARDEŞİM 18 YAŞINDA VE 3 YILDIR BİZDE KALIYORDU VE PROBLEMLER PATLAK VERMEYE BAŞLADI BEN ÇALIŞAN Bİ BAYANIM EŞİMDE ÖYLE YAKLAŞIK 1 YILDIR BANA VE EŞİME HİÇ SAYGISI KALMAMIŞTI UYARIDA BULUNDUĞUM ZAMAN KARŞILIK VERİYORDU 2 HAFTA ÖNCE ANNEMLERE GEÇTI VE KENDİSİYLE SAYGISIZLIK YAPMASI KONUSUNDA TARTISIYORDUM VE HAKLIYDIM DA SONRASINDA BUGUN DUYDUKLARIMDAN ŞOK OLDUM NE YAPACAGIMI BİLEMEDİM Bİ ARKADAŞIMLA TELEFONDA KONUŞUYORDUM VE ARKADASIM BENI KONFERANSA ALIP ANNEMI ARADI VE ANNEMIN ANLATTIKLARI BENİ ÇOK KÖTÜ DURUMA SOKTU KELIMELER YETERSIZ GELDI .ANNEM KIZ KARDEŞİM İN OKULUNA GİTMİŞ VE REHBER ÖĞRETMENIYLE KONUŞMUŞ (.BENİM KONFERANSTA OLDUGUMU BİLMİYOR TABİ )REHBER ÖĞRETMENİ DEMİŞ Kİ KIZINIZ GELDİ BİRAN ÖNCE ABLASININ EVİNDEN ALIN DEMİŞ ANNEME KARDEŞİMİN İDDASINA GÖRE Bİ GÜN EŞİM KARDEŞİMİ KARSISINA ALIP DEMİŞKİ ABLANLA ÇOÇUGUMUZ OLMUYOR VE DOKTOR ABLANA KARDEŞİNDEN YUMURTALIK ALIRSAN OLUR DEMİŞ VERİR MİSİN DEMİŞ KARDEŞİME, KARDEŞİMDE BUNU GİTMİŞ HOCASINA DANIŞMIŞ .VE KARDEŞİM ENİŞTESİNİN YANİ EŞİMİN ONA TACİZ ETTİĞİNİ İDDA ETMİŞ .BEN BUNLARI DUYUNCA ŞOK OLDUM NEYE UGRADIĞIMI ŞAŞIRDIM.BEN GÖZÜMLE GÖRSEM 8 DEFA SİLER TEKRAR BAKARIM EŞİM Mİ DİYE ÇOK GÜVENİYORDUM EŞİME VE BU ÇOK CIDDI BIR KONU ASLI OLMASA KARDEŞİM ANLATIRMI DIYE DE DÜŞÜNÜYORUM .KARDEŞİM ANNEME DEMİŞ ABLAMIN YUVASI YIKILMASIN DIYE SÖYLEMEDIM DEMIS TABI ANNEM DE BENİM BILDIĞIMI BILMIYOR HALA ÇILDIRACAGIM BI TARAFTA KIZ KARDEŞİM Bİ TARAFTA EŞİM NE YAPACAGIMI ŞAŞIRDIM HALA ŞOKTAYIM SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYORUM NE OLUR BIR FİKİR VERİN ALLAH RIZASI İÇİN ÇIKMAZA GİRDİM NE OLUR YARDIM EDİN BANA
Neden kardesnzle esinizi yüzlestrmiyorsunuz bence ikisinide alın karsınıza konusun birinden birinin yalan söyledigi anlasılır. Sanki kızkardesnz dogru gbi geldi bana

amma koca meraklısı çıktınız ya. Allah aşkına kardeşin iftira atsa neden böyle bir iftira atsın ??? Sana söylerdi annene söylerdi ya neden gidip REHBERLİK HOCASINA ANLATIP YARDIM İSTESİN! Kafanda kardeşini suçlamak için kurallarımıza uymuyordu diye bahane ediyorsun. Demek ki kız kocan yüzünden öyle yapıyordu bi de böyle mi düşünseniz acaba??? Bende evliyim kardeşim böyle bir şeyi ima bile etse anında kocamı siler atarım. KARDEŞ BÖYLE BİR KONUDA YALAN SÖYLEMEZ. YALAN SÖYLEDİĞİNİ BİLE DÜŞÜNMEN HATA GİTMİŞ ÖĞRETMENİNE ANLATIP YARDIM İSTEMİŞ KIZ!

Dün bir haber okudum. Kızın biri babasına beni taciz etti diye iftira atmış sonra pişman olup doğruyu söylrmis.

Eee eşiniz söylememiş olsa bu kız çocuğunuz olmadığını nerden bilsin?? Belli ki kocanız gel yatıp kalkalım demenin yollarını arıyor.

Suç annenizde. Neden çocuğunu elin herifinin olduğu eve gönderiyor neden çocuğuna sahip çıkmıyor??

Ben bu yumurtalık verme meselesinin bir erkeğin ağzından çıkacağını düşünüyorum. 18 yaşında kızı küçük zanneden ve uydurayım bir şeyler ama mantıklı dursun tarzında kurulmuş gibi sanki. Kız yalan söyleseydi oramı elledi buramı elledi tarzı olurdu daha çok.
Acaba adam kizi birliktelige ikna edebilmek adina boylr bir yalanla zemin hazriliyof olabilir mi

X