çok seviyorum ama sindiremediğim şeyler var

herkese hayırlı günler diliyorum. yıllardır takip ediyorum burayı ama üye değildim. şimdi ise içimi kasıp kavuran kendimle yüzleşemediğim kimseye anlatamadığım bir sıkıntım için üye oldum. belki yazmak iyi gelecek belkide fikirleriniz bilemiyorum. yaşım 36 altı yıldır görüştüğüm ama birtürlü evlilik yoluna giremediğimiz bir erkek arkadaşım var. ikimizde birbirimizi en zor zamanlarımızda bulduk. çok şey paylaştık oda 38 yaşında . düzenli işi olmadığı için parasızlıktan evlenemedik benim imkanlarım vardı ama o bunu kabul etmedi herşeyı kendisinin yapmak istediğini söyledi. bundan bir yıl önce sana birşey itiraf etmem gerek dedi benimle bir yola çıkacaksan bunu bilmelisin dedi. 16 sene önce biriyle tanışmış büyük bir aşk yaşamışlar 3 yıldan sonra kopmuşlar kadın bir başkası ile evlenmiş. birde çocuğu olmuş. ama bunlar görüşmeye devam etmişler hiç bırakmamışlar. ve kadın bundan hamile kalmış şuan 9 yaşında erkek arkadaşımdan bir oğlu varmış. sevgilimin bana dediği şu ben onunla görüşmeyi kesemem arada çocuk var. kadın evli ama erkek arkadaşım 2-3 ayda bir gidiyor çocukla vakit geçiriyormuş tabi kadında yanlarında oluyor. o kadınla arasında hiçbirşeyin olmadığını söylüyor ama bilmiyorum. çocukta buna abi diyormuş annesi artık ne olarak tanıttıysa bunu çocuğa. cocuğun resmini gösterdi biraz benziyorlar birbirlerine. test yaptırıcam diyor eminim ama yine yaptırıcam diyor. testte senden çıkarsa ne olacak dedim bişey olmayacak sadece ben emin olmak istiyorum diyor. evlensekte ben görüşmeye devam edicem buna engel olamazsın diyor. okadar çok emek verdimki bu ilişkiye çok ta seviyorum birçok duyguyu ilk onda tattım. ne vazgecebiliyorum nede bu durumu içimde sindirebiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. atsam kendimi bi uçurumdan sanki hep düşecekmişim gibi hiç yere çarpıp bu acı son bulmayacak gibi.
Psikolojik destek alıp bu sorunlu insanı hayatinizdan cikarmanizi tavsiye ederim.
6 sene ne ki insanlar 40 senelik esinden bosanip mutlu bir hayat kuruyorlar.

Ayrılmamıştır...Çok seviyorum yazdı sürekli...Böyle birinden iğrenmediyse bırakamaz, ikna etmiştir yine bi şekilde...Yok sen beni anlamıyorsun, aramızda hiçbişi yok dedim, boş yere kuruntu yapıyorsun diye diye üste çıkmıştır...Konu sahibi de 1 şans daha verdiği ve bize ihtiyacı kalmadığı için belki de buraya uğrama gereği duymadı Ayrılsaydı teselli için buraya gelirdi
Bende sanmıyorum ayrıldığını ayrılacak olsa böyle bı rezilligi ilk duyduğunda ayrılırdı ama yine de merak ettim sormak istedim. Dediğin gibi ayrılsa burdan çıkmazdı. İnsan kaderini kendi belirliyor işte sonra da vah tüh ise yaramiyor..

Bu iğrenç hikayede kendinize nasıl bir rol bulmayı umuyorsunuz.
Evli eski sevgiliyle (ondan ayrılınca kocasının yatağına giren ve )beraberliğe devam edip birde çocuk yapıp o adama baba dedirtip o adamın emeğiyle büyüyen çocuğa arada görüşerek babalık yaptığını sanan , ve başkasıyla sevgili olup yıllarca bu gerçeği saklayan iş ciddiye binince de itiraf edip evlenmesini bekleyen adamın büyük aşkı hayatının kadını olacağınızı mı umuyorsunuz.
Ahlaksız bir adam sevse ne olur sevmese ne olur.

Konu sahibi rica ediyorum bu kadar saf olmayin ya. Adam sizi yillarca kandirmis ayrica ahlaksizligin en buyunu yapip evli bir kadinla beraber olmus ustelik ortada evlilik disi bir cocuk var nerden tutsak elde kaliyor siz hala aceba diyorsunuz. Para yok iş yok durustluk yok ahlak yok. Nesini sevdiniz bunun??

herkese hayırlı günler diliyorum. yıllardır takip ediyorum burayı ama üye değildim. şimdi ise içimi kasıp kavuran kendimle yüzleşemediğim kimseye anlatamadığım bir sıkıntım için üye oldum. belki yazmak iyi gelecek belkide fikirleriniz bilemiyorum. yaşım 36 altı yıldır görüştüğüm ama birtürlü evlilik yoluna giremediğimiz bir erkek arkadaşım var. ikimizde birbirimizi en zor zamanlarımızda bulduk. çok şey paylaştık oda 38 yaşında . düzenli işi olmadığı için parasızlıktan evlenemedik benim imkanlarım vardı ama o bunu kabul etmedi herşeyı kendisinin yapmak istediğini söyledi. bundan bir yıl önce sana birşey itiraf etmem gerek dedi benimle bir yola çıkacaksan bunu bilmelisin dedi. 16 sene önce biriyle tanışmış büyük bir aşk yaşamışlar 3 yıldan sonra kopmuşlar kadın bir başkası ile evlenmiş. birde çocuğu olmuş. ama bunlar görüşmeye devam etmişler hiç bırakmamışlar. ve kadın bundan hamile kalmış şuan 9 yaşında erkek arkadaşımdan bir oğlu varmış. sevgilimin bana dediği şu ben onunla görüşmeyi kesemem arada çocuk var. kadın evli ama erkek arkadaşım 2-3 ayda bir gidiyor çocukla vakit geçiriyormuş tabi kadında yanlarında oluyor. o kadınla arasında hiçbirşeyin olmadığını söylüyor ama bilmiyorum. çocukta buna abi diyormuş annesi artık ne olarak tanıttıysa bunu çocuğa. cocuğun resmini gösterdi biraz benziyorlar birbirlerine. test yaptırıcam diyor eminim ama yine yaptırıcam diyor. testte senden çıkarsa ne olacak dedim bişey olmayacak sadece ben emin olmak istiyorum diyor. evlensekte ben görüşmeye devam edicem buna engel olamazsın diyor. okadar çok emek verdimki bu ilişkiye çok ta seviyorum birçok duyguyu ilk onda tattım. ne vazgecebiliyorum nede bu durumu içimde sindirebiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. atsam kendimi bi uçurumdan sanki hep düşecekmişim gibi hiç yere çarpıp bu acı son bulmayacak gibi.
Gercekten hala dusunuyor musunuz? Allah askina tekmeyi basmaniz gerekiyor sadece. Adam ahlaksiz. Evli kadindan cocuk yapacak tiynette biri. Romantize edilecek bir tarafi yok. Dizi senaryosu gibi konu. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Baskasiyla tanisip evlensen boyunca cocugun olurdu..bu yasa kadar parasi olmayan herifin bundan sonra olur mu sence? Ayrica 6 yil cok uzun bir zaman evlenecek olan herif emin ol
O kadar beklemez..

Ayrica exiyle gorusuyo diyosun, evlendigi herif kendi cocugu mu saniyor cocugu?dna yaptirsin bencede

Birde
Madem kadindan vazgecemedi evlenmesine ragmen, o zaman niye zamaninda nikahi basmamis? Boyle erkekler bence ne istedigini bilmeyen mahlukatlar.. hem sizin hemde cocugun hayatini karartmis

Hersey mükemmel. Acilen evlenip bu adama üçüz çocuk dogurun. Bı 36 yıl daha beklemeyin

Konu sahibi nasilsin, bir gelisme oldumu?
merhaba
konuştum ayrılma kararı aldığımı bildirdim ancak zaman zaman halen mesajlar atıyor bana ilişkimize yazık ettiğimi söylüyor o kadınla çocuk dışında bir bağı olmadığı söylüyor. cevapsız bırakıyorum mesajlarını

Baskasiyla tanisip evlensen boyunca cocugun olurdu..bu yasa kadar parasi olmayan herifin bundan sonra olur mu sence? Ayrica 6 yil cok uzun bir zaman evlenecek olan herif emin ol
O kadar beklemez..

Ayrica exiyle gorusuyo diyosun, evlendigi herif kendi cocugu mu saniyor cocugu?dna yaptirsin bencede

Birde
Madem kadindan vazgecemedi evlenmesine ragmen, o zaman niye zamaninda nikahi basmamis? Boyle erkekler bence ne istedigini bilmeyen mahlukatlar.. hem sizin hemde cocugun hayatini karartmis
Korkak, beceriksiz, basiretsizler. Kendi hayatlarını çizmekten acizler, kim nereye çekerse.

merhaba
konuştum ayrılma kararı aldığımı bildirdim ancak zaman zaman halen mesajlar atıyor bana ilişkimize yazık ettiğimi söylüyor o kadınla çocuk dışında bir bağı olmadığı söylüyor. cevapsız bırakıyorum mesajlarını

Numarasini engelle ister… Yol yakinken tamamen ipleri koparmani tavsiye ederim, ömür boyu „acaba“ larla yasamak seni tüketir, hayattan hic zevk alamazsin.
Rabbim hakkinda hayirli olani tez vakitte gönlüne versin 🤲🏻

Of of of üzgun olmaniz cok ilginc ben kizgin olurdum oyle kibar kibar da bitirmezdim 5 yil.yalanci adam vazoyla falan kovalamadiniz mi ya ne dediniz bunu deyince

X