çok seviyorum ama sindiremediğim şeyler var

Ben çocuk işinin düzmece olduf
Aynı şeyleri düşündüm ben de. Olay bana tamamen uydurma geldi. Gerçekse o daha da vahim. Çocuğuna sahip çıkamayan adamın sizi düşüneceğini mi sanıyorsunuz? Her türlü adam tam bir yalancı ve düzenbaz. Kurtarın kendinizi bu saçmalıklardan.

Yalan senaryolarda normal akışa uymayan şeyler vardır, garipsersiniz..Mesela 7 yıl boyunca oğlum diye görüştükten sonra dna testine ihtiyaç duyması...Bu da şu demek oluyor, ilerde bu yalanımdan dönebilmek için açıl kapı bırakıyorum yani bi gün dna testi yaptırdım meğer cocuk benim değilmiş diyebilmek adına konu sahibine..
Şimdilik kadınla görüşebilmem için çocuk yalanını yut diyor

Ya dayanamadım bişi dicem yine...
Hani demiş ya 7 yıldır ilişkimiz yok ama çocuk için görüşüyoruz ve çocuk abi diyor...Peki...Çocuk 9 yaşında ve gayet te akıllıdır...Bu abi ile sürekli görüşüyorum kim demiyor mu? Hadi demedi anasının arkadaşı sanıyor, hiç mi üvey babasına ağzından kaçırmadı bu? Adam kendi oğlu sanıyormuş ya hani...Hiç mi abiyi gördük vs demiyor, kocasının hiç mi haberi yok 7 yıldır görüşülen abiden? Haberi varsa ne oluyor kim bu der yani olay çıkar...

Yani bunları düşününce sana anlattığı olayın ne kadar düzmece olduğunu görebilirsin...Seninle evlenmemek adına bu yalanları uyduruyor...Aslında çok kolay madem ayrılmıyorsun bari işin aslını öğren.. takip edersin çocukla gorusuyor mu cidden, görüşüyorsa nasıl konusuyorlar hal ve hareketleri nasıl, kadınla yalnız mı görüşüyor öğrenirsin...Yerinde oturup bunları mı dinliyorsun? Whats app web takip et, casus program kur bişi yap yani...Herif almış eline ipleri oynatıyor seni
bunu bende sordum. çocuk üvey babasına hiç mi söylemiyor bugün şununla gezdik şunları yaptık diye dedim. annesi çocuğu küçüklüğünden buyana tembih ediyormuş eğer abiyi babana söylersen bize kızar birdaha görüştürmez diye. çocukta bunu çok seviyormuş o nedenle söylemiyormuş birkere söyleyecek olmuş çocuk annesi ile babası tartışmışlar artık kadın işin içinden nasıl çıktı bilmiyorum.

Ben çocuk işinin düzmece olduf

Yalan senaryolarda normal akışa uymayan şeyler vardır, garipsersiniz..Mesela 7 yıl boyunca oğlum diye görüştükten sonra dna testine ihtiyaç duyması...Bu da şu demek oluyor, ilerde bu yalanımdan dönebilmek için açıl kapı bırakıyorum yani bi gün dna testi yaptırdım meğer cocuk benim değilmiş diyebilmek adına konu sahibine..
Şimdilik kadınla görüşebilmem için çocuk yalanını yut diyor
çocuğun senden olduğuna eminmisin dedim. eminim dedi bana çok benziyor dedi. fotoğrafını gösterdiğinde neredeyse bende emin oldum çocuk gerçektende benziyor.

Dur oha, kadın 13 yıldır evli, çocuk 9 yaşında, 7 yıldır ayrılar sevgilin ile kadın. 😱😱 Evli kadınla mı ilişkisi olmuş? Fikrim hala değişmedi, kadın bildiğin kocasını yıllardır aldatıyor, boşanıp rahatı bırakmaktansa midesinde kocasının ekmeği dışarda zevk peşinde. Püüü. Sevgilinin de ne kuvvetli midesi varmış maşallah, evde kocası dışarda o.. Iyyyy.
ilk tanıştıklarında ikiside bekarmış 3 yıldan sonra ayrılmışlar kadın başkası ile evlenmiş ama evlendikten sonra yine devam etmişler.

çocuğun senden olduğuna eminmisin dedim. eminim dedi bana çok benziyor dedi. fotoğrafını gösterdiğinde neredeyse bende emin oldum çocuk gerçektende benziyor.

Eminse neden dna?
Ama sen buralara takılıyorsun boşver boşa yazıyoruz ayrılmazsın sen...katlanacaksın o zaman, onun canı ne zaman ne isterse o olacak..kapat istersen konunu

ilk tanıştıklarında ikiside bekarmış 3 yıldan sonra ayrılmışlar kadın başkası ile evlenmiş ama evlendikten sonra yine devam etmişler.
Ee yani, aynı şeyi diyoruz? İçiniz evli kadından çocuk yapan, çocuğunu elin adamına kilitleyen adamı nasıl alıyor?

Ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
ayrılmaya karar verdim hepiniz öyle haklısınızki. gerçi benim ayrılmaya ilk karar verişim değil hep bir şekilde ikna etti beni çocuğun ne günahı var dedi. onunla görüşerek vicdanımı rahatlatıyorum dedi. annesiyle aramda hiçbirşey yok oda zaten eşi ile arası iyi dedi. ama düşünüyorum dün geceden bu yana tüm bu dedikleri gerçek olsa bile bu olay ilerde birgün ortaya çıktığında benim evliliğimede yansıyacak. çok seviyorum onu ama sanırım bizim bi sonumuz olmayacak yarın buluşucaz o nedenle telefonda değil yüzyüze konuşmak istiyorum.

herkese hayırlı günler diliyorum. yıllardır takip ediyorum burayı ama üye değildim. şimdi ise içimi kasıp kavuran kendimle yüzleşemediğim kimseye anlatamadığım bir sıkıntım için üye oldum. belki yazmak iyi gelecek belkide fikirleriniz bilemiyorum. yaşım 36 altı yıldır görüştüğüm ama birtürlü evlilik yoluna giremediğimiz bir erkek arkadaşım var. ikimizde birbirimizi en zor zamanlarımızda bulduk. çok şey paylaştık oda 38 yaşında . düzenli işi olmadığı için parasızlıktan evlenemedik benim imkanlarım vardı ama o bunu kabul etmedi herşeyı kendisinin yapmak istediğini söyledi. bundan bir yıl önce sana birşey itiraf etmem gerek dedi benimle bir yola çıkacaksan bunu bilmelisin dedi. 16 sene önce biriyle tanışmış büyük bir aşk yaşamışlar 3 yıldan sonra kopmuşlar kadın bir başkası ile evlenmiş. birde çocuğu olmuş. ama bunlar görüşmeye devam etmişler hiç bırakmamışlar. ve kadın bundan hamile kalmış şuan 9 yaşında erkek arkadaşımdan bir oğlu varmış. sevgilimin bana dediği şu ben onunla görüşmeyi kesemem arada çocuk var. kadın evli ama erkek arkadaşım 2-3 ayda bir gidiyor çocukla vakit geçiriyormuş tabi kadında yanlarında oluyor. o kadınla arasında hiçbirşeyin olmadığını söylüyor ama bilmiyorum. çocukta buna abi diyormuş annesi artık ne olarak tanıttıysa bunu çocuğa. cocuğun resmini gösterdi biraz benziyorlar birbirlerine. test yaptırıcam diyor eminim ama yine yaptırıcam diyor. testte senden çıkarsa ne olacak dedim bişey olmayacak sadece ben emin olmak istiyorum diyor. evlensekte ben görüşmeye devam edicem buna engel olamazsın diyor. okadar çok emek verdimki bu ilişkiye çok ta seviyorum birçok duyguyu ilk onda tattım. ne vazgecebiliyorum nede bu durumu içimde sindirebiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. atsam kendimi bi uçurumdan sanki hep düşecekmişim gibi hiç yere çarpıp bu acı son bulmayacak gibi.
dizi senaryosu gibi olay bence bırakın bu adamı ve önünüze bakın kadınla sadece çocuk için görüştüğünü de düşünmüyorum yine bir şeyler yaşıyolar bence. Böyle biri sizi hak etmiyor

ayrılmaya karar verdim hepiniz öyle haklısınızki. gerçi benim ayrılmaya ilk karar verişim değil hep bir şekilde ikna etti beni çocuğun ne günahı var dedi. onunla görüşerek vicdanımı rahatlatıyorum dedi. annesiyle aramda hiçbirşey yok oda zaten eşi ile arası iyi dedi. ama düşünüyorum dün geceden bu yana tüm bu dedikleri gerçek olsa bile bu olay ilerde birgün ortaya çıktığında benim evliliğimede yansıyacak. çok seviyorum onu ama sanırım bizim bi sonumuz olmayacak yarın buluşucaz o nedenle telefonda değil yüzyüze konuşmak istiyorum.
Çocuğun günahı yok ki zaten. Günah adama ve kadına ait. Sizin ilişkiniz de ise sadece adama ait. Bu ilişkinin bitme sebebi de çocuk değil. Kadın evli iken onunla ilişkisine devam etmesi. Eğer günah çocuk olsa idi , bu kadar çocuklu insan evlenemezdi. Bu açıklama ile gösteriyor ki karşınızda ki insan hala yediği haltın farkında değil.

Merak ettim sonuç ne oldu ayrıldınız mi

herkese hayırlı günler diliyorum. yıllardır takip ediyorum burayı ama üye değildim. şimdi ise içimi kasıp kavuran kendimle yüzleşemediğim kimseye anlatamadığım bir sıkıntım için üye oldum. belki yazmak iyi gelecek belkide fikirleriniz bilemiyorum. yaşım 36 altı yıldır görüştüğüm ama birtürlü evlilik yoluna giremediğimiz bir erkek arkadaşım var. ikimizde birbirimizi en zor zamanlarımızda bulduk. çok şey paylaştık oda 38 yaşında . düzenli işi olmadığı için parasızlıktan evlenemedik benim imkanlarım vardı ama o bunu kabul etmedi herşeyı kendisinin yapmak istediğini söyledi. bundan bir yıl önce sana birşey itiraf etmem gerek dedi benimle bir yola çıkacaksan bunu bilmelisin dedi. 16 sene önce biriyle tanışmış büyük bir aşk yaşamışlar 3 yıldan sonra kopmuşlar kadın bir başkası ile evlenmiş. birde çocuğu olmuş. ama bunlar görüşmeye devam etmişler hiç bırakmamışlar. ve kadın bundan hamile kalmış şuan 9 yaşında erkek arkadaşımdan bir oğlu varmış. sevgilimin bana dediği şu ben onunla görüşmeyi kesemem arada çocuk var. kadın evli ama erkek arkadaşım 2-3 ayda bir gidiyor çocukla vakit geçiriyormuş tabi kadında yanlarında oluyor. o kadınla arasında hiçbirşeyin olmadığını söylüyor ama bilmiyorum. çocukta buna abi diyormuş annesi artık ne olarak tanıttıysa bunu çocuğa. cocuğun resmini gösterdi biraz benziyorlar birbirlerine. test yaptırıcam diyor eminim ama yine yaptırıcam diyor. testte senden çıkarsa ne olacak dedim bişey olmayacak sadece ben emin olmak istiyorum diyor. evlensekte ben görüşmeye devam edicem buna engel olamazsın diyor. okadar çok emek verdimki bu ilişkiye çok ta seviyorum birçok duyguyu ilk onda tattım. ne vazgecebiliyorum nede bu durumu içimde sindirebiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. atsam kendimi bi uçurumdan sanki hep düşecekmişim gibi hiç yere çarpıp bu acı son bulmayacak gibi.
Keşke size bu durumu baştan söyleseymiş baştan ilişkinize bi yalan sokmuş beyfendi bence devam etseniz bile üzülen siz olacaksınız o kadının yanına gittiğinizde sürekli kavgalar şüpheler olacak bunlara katlanırım diyosanız devam edin ama ben olsam devam etmem bana bu durumu baştan söylemesini beklerdim

Evli kadınla görüşen adamla zaten işim olmaz da hadi çok koca gönüllüyüm ondan kabullendim diyelim, kendi çocuğunun sorumluluğunu bu kadar aşağılık bir şekilde masum bir adama devreden adam bana neler yapmaz. Benden olan çocuklarına neler yapmaz. Hamileyim düşünüyorum benim çocuğum başkasına nasıl anne diyebilir de ben de pişkin pişkin yaşarım.

Merak ettim sonuç ne oldu ayrıldınız mi

Ayrılmamıştır...Çok seviyorum yazdı sürekli...Böyle birinden iğrenmediyse bırakamaz, ikna etmiştir yine bi şekilde...Yok sen beni anlamıyorsun, aramızda hiçbişi yok dedim, boş yere kuruntu yapıyorsun diye diye üste çıkmıştır...Konu sahibi de 1 şans daha verdiği ve bize ihtiyacı kalmadığı için belki de buraya uğrama gereği duymadı Ayrılsaydı teselli için buraya gelirdi

Ayrılmamıştır...Çok seviyorum yazdı sürekli...Böyle birinden iğrenmediyse bırakamaz, ikna etmiştir yine bi şekilde...Yok sen beni anlamıyorsun, aramızda hiçbişi yok dedim, boş yere kuruntu yapıyorsun diye diye üste çıkmıştır...Konu sahibi de 1 şans daha verdiği ve bize ihtiyacı kalmadığı için belki de buraya uğrama gereği duymadı Ayrılsaydı teselli için buraya gelirdi
ama düşünüyorum dün geceden bu yana tüm bu dedikleri gerçek olsa bile bu olay ilerde birgün ortaya çıktığında benim evliliğimede yansıyacak.
Ayrılmaz. Heriften tiksinmiyor hala evlenirsem ya evliliğim bozulursa derdine düşüyor.

Yaşınız üzerinizde baskı yapıyor bence.Zararin neresinden dönsek kâr.5 yıl bu kadar onenli şeyi sizden saklayan bencil bir insan daha neler saklar kim bilir.Evlenseniz bile içiniz huzurlu olacak mı,acaba gizlediği bir şeyler var mıdır diye içiniz içinizi yemeyecek mi ?
Zaten evliliğe tasiyamamissiniz bugüne kadar,hayatınızın alt üst olacağı bir yola girmeseniz.
Ben ikinci bosanmasini benden bir süre gizleyen biriyle evlendim, başta dürüst olmayanın sonra sürekli biseyleri çıkıyor aman ilk öğrendiğinizde ayrilmaliydiniz.Bazi insanlar keşke bununla evlenecegime evde kalsaydım dedirtiyor.

Bu olayda uzulen sen olursun

rezillik
bile isteye yapıldığı için, bile isteye insanları kandırdıkları için rezillik.
aşkınız sevginiz bitince pişman olursunuz ki bitecek bir ömrü var.
değmez. hep bu yaşta, bu duyguda kalmayacaksınız. yaş aldıkça pişmanlığınız artacak.
kadında adamda yalan dolanla hayat kurmuşlar. masum insanları da oyuncak etmişler. bunlardan bir halt olmaz.
siz kendinizi kurtarın, bırakın onlar ne yaparsa yapsın.

X