çok seviyorum ama sindiremediğim şeyler var

herkese hayırlı günler diliyorum. yıllardır takip ediyorum burayı ama üye değildim. şimdi ise içimi kasıp kavuran kendimle yüzleşemediğim kimseye anlatamadığım bir sıkıntım için üye oldum. belki yazmak iyi gelecek belkide fikirleriniz bilemiyorum. yaşım 36 altı yıldır görüştüğüm ama birtürlü evlilik yoluna giremediğimiz bir erkek arkadaşım var. ikimizde birbirimizi en zor zamanlarımızda bulduk. çok şey paylaştık oda 38 yaşında . düzenli işi olmadığı için parasızlıktan evlenemedik benim imkanlarım vardı ama o bunu kabul etmedi herşeyı kendisinin yapmak istediğini söyledi. bundan bir yıl önce sana birşey itiraf etmem gerek dedi benimle bir yola çıkacaksan bunu bilmelisin dedi. 16 sene önce biriyle tanışmış büyük bir aşk yaşamışlar 3 yıldan sonra kopmuşlar kadın bir başkası ile evlenmiş. birde çocuğu olmuş. ama bunlar görüşmeye devam etmişler hiç bırakmamışlar. ve kadın bundan hamile kalmış şuan 9 yaşında erkek arkadaşımdan bir oğlu varmış. sevgilimin bana dediği şu ben onunla görüşmeyi kesemem arada çocuk var. kadın evli ama erkek arkadaşım 2-3 ayda bir gidiyor çocukla vakit geçiriyormuş tabi kadında yanlarında oluyor. o kadınla arasında hiçbirşeyin olmadığını söylüyor ama bilmiyorum. çocukta buna abi diyormuş annesi artık ne olarak tanıttıysa bunu çocuğa. cocuğun resmini gösterdi biraz benziyorlar birbirlerine. test yaptırıcam diyor eminim ama yine yaptırıcam diyor. testte senden çıkarsa ne olacak dedim bişey olmayacak sadece ben emin olmak istiyorum diyor. evlensekte ben görüşmeye devam edicem buna engel olamazsın diyor. okadar çok emek verdimki bu ilişkiye çok ta seviyorum birçok duyguyu ilk onda tattım. ne vazgecebiliyorum nede bu durumu içimde sindirebiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. atsam kendimi bi uçurumdan sanki hep düşecekmişim gibi hiç yere çarpıp bu acı son bulmayacak gibi.
Ah canım sen ne hayaller kuruyorsun pislik arkada ne filmler çeviriyor. Kesinlikle ama kesinlikle şak diye terket bu adamı. seni kaç sene kandırdı bu adam? bu kandırılma duygusu ile bu ilişkiye? Ya bu erkeklerdeki konfora bak aynı konuşmayı kadın yapsa kan çıkardı

herkese hayırlı günler diliyorum. yıllardır takip ediyorum burayı ama üye değildim. şimdi ise içimi kasıp kavuran kendimle yüzleşemediğim kimseye anlatamadığım bir sıkıntım için üye oldum. belki yazmak iyi gelecek belkide fikirleriniz bilemiyorum. yaşım 36 altı yıldır görüştüğüm ama birtürlü evlilik yoluna giremediğimiz bir erkek arkadaşım var. ikimizde birbirimizi en zor zamanlarımızda bulduk. çok şey paylaştık oda 38 yaşında . düzenli işi olmadığı için parasızlıktan evlenemedik benim imkanlarım vardı ama o bunu kabul etmedi herşeyı kendisinin yapmak istediğini söyledi. bundan bir yıl önce sana birşey itiraf etmem gerek dedi benimle bir yola çıkacaksan bunu bilmelisin dedi. 16 sene önce biriyle tanışmış büyük bir aşk yaşamışlar 3 yıldan sonra kopmuşlar kadın bir başkası ile evlenmiş. birde çocuğu olmuş. ama bunlar görüşmeye devam etmişler hiç bırakmamışlar. ve kadın bundan hamile kalmış şuan 9 yaşında erkek arkadaşımdan bir oğlu varmış. sevgilimin bana dediği şu ben onunla görüşmeyi kesemem arada çocuk var. kadın evli ama erkek arkadaşım 2-3 ayda bir gidiyor çocukla vakit geçiriyormuş tabi kadında yanlarında oluyor. o kadınla arasında hiçbirşeyin olmadığını söylüyor ama bilmiyorum. çocukta buna abi diyormuş annesi artık ne olarak tanıttıysa bunu çocuğa. cocuğun resmini gösterdi biraz benziyorlar birbirlerine. test yaptırıcam diyor eminim ama yine yaptırıcam diyor. testte senden çıkarsa ne olacak dedim bişey olmayacak sadece ben emin olmak istiyorum diyor. evlensekte ben görüşmeye devam edicem buna engel olamazsın diyor. okadar çok emek verdimki bu ilişkiye çok ta seviyorum birçok duyguyu ilk onda tattım. ne vazgecebiliyorum nede bu durumu içimde sindirebiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. atsam kendimi bi uçurumdan sanki hep düşecekmişim gibi hiç yere çarpıp bu acı son bulmayacak gibi.
Ayrıca bence kadınla beraber ve kadın anlatırım diye tehdit etti, yoksa bu kadar zaman susup niye anlatsın

Bunu ogrenip bu karaktersiz adami hala mideniz alıyorsa sizi hiçbir sey vazgeciremez.
Midem bulandi.
Tekmeyi basmak 3 saniyemi almazdi boyle bir rezaletten sonra.

birgün bana dediki insan bazen iki kişiyide aynı ölçüde sevebilir. ben seni de onu sevdiğim kadar sevdim. ama o başkası ile evlendi. duygularımı bitirdi. benim için sadece sen varsın o çocuğumun annesi o kadar dedi.
Ona deli gibi aşık, çocukları var ortak, vee halen de beraber oluyorlar. 30 küsur yaşında kadın da '' O sadece çocuğumun anası. '' masalına inanıyor. O sevgilin çok iyi bişe olsa kadın karnında onun çocuğu ile başkasına varmazdı.

kadın 13 yıldır evli kocası çocuğu kendinden zannediyomuş. erkek arkadaşımın dediğine göre erkek arkadaşımla 7 yıldır aralarındaki ilişki bitmiş. sadece çocuk için görüşüyorlarmış. bana bu benim hayatımın gerçeği zamanında oldu böyle bir hatam şimdi o çocuğu hiç olmamış yok sayamam diyor. seninle evlensekte ben görüşmeyi kesmem irtibatı koparmam diyor. dediğine göre kadın birçok kez birdaha görüşmemeyi teklif etmiş bendende haberi varmış. yuva kurmanı düzenli bir hayatının olmasını çok istiyorum diyormuş sürekli. ama bu kesinlikle kopamam bu ömür boyu bu şekilde devam edecek diyor.
Dur oha, kadın 13 yıldır evli, çocuk 9 yaşında, 7 yıldır ayrılar sevgilin ile kadın. 😱😱 Evli kadınla mı ilişkisi olmuş? Fikrim hala değişmedi, kadın bildiğin kocasını yıllardır aldatıyor, boşanıp rahatı bırakmaktansa midesinde kocasının ekmeği dışarda zevk peşinde. Püüü. Sevgilinin de ne kuvvetli midesi varmış maşallah, evde kocası dışarda o.. Iyyyy.

Dur oha, kadın 13 yıldır evli, çocuk 9 yaşında, 7 yıldır ayrılar sevgilin ile kadın. 😱😱 Evli kadınla mı ilişkisi olmuş? Fikrim hala değişmedi, kadın bildiğin kocasını yıllardır aldatıyor, boşanıp rahatı bırakmaktansa midesinde kocasının ekmeği dışarda zevk peşinde. Püüü. Sevgilinin de ne kuvvetli midesi varmış maşallah, evde kocası dışarda o.. Iyyyy.
Konuyu okuyunca profil pikçırındaki gibi tepki verdim :olamaz:

Ya sizin takılmanız gereken tonlarca yer varken sevgilinizin hala o kadınla sevişip sevişmediğini mi kafaya taktınız cidden ?
Ay siz bunca seyi sindirdiniz sevişmesi mi sorun oldu aklfjakfhaf
Kafanız iyi mi ? ciddi soruyorum ?
Ki sevişiyolar halen. 😁

Bu hikayede sadece o kocaya üzüldüm. Kusura bakmayın ama siz başınıza gelen herşeyi hala o adama erkek arkadaşım diyerek hakediyorsunuz. Allah aşkına ayrılamıyorum dediğiniz adam evli bir kadınla ilişki yaşayıp, hamile bırakacak kadar ahlaksız ve kendi çocuğunu elin adamının soy adını verdirecek kadar namussuz ve sizi senelerce ayakta uyutucak kadar karaktersiz bir adam. Öncelikle erkek arkadaşınız hata falan yapmamış hata istemeden yapılır. Evli bir kadınla bile isteye senelerce ilişki yaşamak , çocuk yapmak, çocuktan sonra bile ilişkiye devam edip, evladım dediği çocuğu başka bir isminin soy ismi altına bırakmak ve baba dedirtmek hata falan değil en hafif tabirle karaktersizliktir. Güya kendine ait çocuğu elin adamının soy ismine yamayacak ahlaktaki adamın o kadınla çocuk için görüştüğüne inanıyormusunuz gerçekten ya da şöyle sorayım böyle iğrenç ve ahlaksız bir şekilde yaşanan bir ilişki varken, siz senelerce ayakta uyutulmuşken sizce tek sorun adamın hala o kadınla görüşmeye ve sevişmeye devam etmesi mi? Siz böyle ahlaktaki bir adamın cidden bir eş ve aile babası olacağına inanıyormusunuz? Bence biraz aklınızı başınıza alın ve gururunuzu, onurunuzu ve ahlaki değerlerinizi kendinize hatırlatın.
Umarım gerçek değilsinizdir zira bir kadının bir adamı bırakmamak için gurur ve onurunu bu kadar ayaklar altına alması facia birşey.

Son düzenleme:
kadın 13 yıldır evli kocası çocuğu kendinden zannediyomuş. erkek arkadaşımın dediğine göre erkek arkadaşımla 7 yıldır aralarındaki ilişki bitmiş. sadece çocuk için görüşüyorlarmış. bana bu benim hayatımın gerçeği zamanında oldu böyle bir hatam şimdi o çocuğu hiç olmamış yok sayamam diyor. seninle evlensekte ben görüşmeyi kesmem irtibatı koparmam diyor. dediğine göre kadın birçok kez birdaha görüşmemeyi teklif etmiş bendende haberi varmış. yuva kurmanı düzenli bir hayatının olmasını çok istiyorum diyormuş sürekli. ama bu kesinlikle kopamam bu ömür boyu bu şekilde devam edecek diyor.
Mideniz bulanmıyor mu bu heriften ? Cidden.

Konu sahibinin midesi sevgilisinin midesiyle yarışır onun da hakkını yemeyelim şimdi.

Ya dayanamadım bişi dicem yine...
Hani demiş ya 7 yıldır ilişkimiz yok ama çocuk için görüşüyoruz ve çocuk abi diyor...Peki...Çocuk 9 yaşında ve gayet te akıllıdır...Bu abi ile sürekli görüşüyorum kim demiyor mu? Hadi demedi anasının arkadaşı sanıyor, hiç mi üvey babasına ağzından kaçırmadı bu? Adam kendi oğlu sanıyormuş ya hani...Hiç mi abiyi gördük vs demiyor, kocasının hiç mi haberi yok 7 yıldır görüşülen abiden? Haberi varsa ne oluyor kim bu der yani olay çıkar...

Yani bunları düşününce sana anlattığı olayın ne kadar düzmece olduğunu görebilirsin...Seninle evlenmemek adına bu yalanları uyduruyor...Aslında çok kolay madem ayrılmıyorsun bari işin aslını öğren.. takip edersin çocukla gorusuyor mu cidden, görüşüyorsa nasıl konusuyorlar hal ve hareketleri nasıl, kadınla yalnız mı görüşüyor öğrenirsin...Yerinde oturup bunları mı dinliyorsun? Whats app web takip et, casus program kur bişi yap yani...Herif almış eline ipleri oynatıyor seni

Neden kendinize bunu yapıyorsunuz😔Adam teoride sizi aldatıyor aslında, hemde evli bir kadınla, çocukta üstüne piyango… Erkekler kadınlar gibi değil, kendinin olduğundan emin olmadığı bir çocukla bu bağı kurmaz. 36 yaş herseye tekrar başlamak için hiç geç değil, bu adam seni sadece üzer, ayrıca bunca yıldır işlerini toparlayıp seninle evlenemeyen adam bunu gerçekten istememiştir.

Yıllarca saklamış senden çocuğu olduğunu, yetmemiş kadın kocasına başkasının çocuğunu ondan gibi tanıtıyor galiba... Böyle ilişkilerle mutlu olunmaz net.

birgün bana dediki insan bazen iki kişiyide aynı ölçüde sevebilir. ben seni de onu sevdiğim kadar sevdim. ama o başkası ile evlendi. duygularımı bitirdi. benim için sadece sen varsın o çocuğumun annesi o kadar dedi.
Yahu bacim inanma adam profesyonel yalancı bundan bir cacık olmaz yoluna bak.

Her ne yaşamış olursan ol kendine saygısızlık etmeye hakkın yok bunu kabul edersen sürekli suistimal edecektir bu ve bu gibi durumu sizi cepte görmesine izin vermeyin

Sizi ilerde mutsuz edecek bi ilişki içindesiniz kendinize kötülük yapmak isterseniz kabul edin ama size de yazık. Zaten seneleriniz onu bekleyerek heba olmuş. Kendinizi düşünün lütfen. Yollarınızı ayırmanız en iyisi, zor olsa da bunu yapın. Çünkü karşınızdaki hem bencil hem dürüst değil, yalancı hem de parasız.
+1

Ya dayanamadım bişi dicem yine...
Hani demiş ya 7 yıldır ilişkimiz yok ama çocuk için görüşüyoruz ve çocuk abi diyor...Peki...Çocuk 9 yaşında ve gayet te akıllıdır...Bu abi ile sürekli görüşüyorum kim demiyor mu? Hadi demedi anasının arkadaşı sanıyor, hiç mi üvey babasına ağzından kaçırmadı bu? Adam kendi oğlu sanıyormuş ya hani...Hiç mi abiyi gördük vs demiyor, kocasının hiç mi haberi yok 7 yıldır görüşülen abiden? Haberi varsa ne oluyor kim bu der yani olay çıkar...

Yani bunları düşününce sana anlattığı olayın ne kadar düzmece olduğunu görebilirsin...Seninle evlenmemek adına bu yalanları uyduruyor...Aslında çok kolay madem ayrılmıyorsun bari işin aslını öğren.. takip edersin çocukla gorusuyor mu cidden, görüşüyorsa nasıl konusuyorlar hal ve hareketleri nasıl, kadınla yalnız mı görüşüyor öğrenirsin...Yerinde oturup bunları mı dinliyorsun? Whats app web takip et, casus program kur bişi yap yani...Herif almış eline ipleri oynatıyor seni
Aynı şeyleri düşündüm ben de. Olay bana tamamen uydurma geldi. Gerçekse o daha da vahim. Çocuğuna sahip çıkamayan adamın sizi düşüneceğini mi sanıyorsunuz? Her türlü adam tam bir yalancı ve düzenbaz. Kurtarın kendinizi bu saçmalıklardan.

X