Çok sıcak davranıp diğer gün selam bile vermeyen erkek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar lıse yeni bitmişti dershaneye yazıldım .sınıfta bir çocuk vardı aşık olduk birbirimize …
okadar saf ve temiz duygularla… bir defa elimi bile tutmaya çalışmadı okadar masum ve utangactık kı…gözlerimiz yetıyordu, içimiz erirdi …ben 18 o ise 21 yaşındaydı .

Eve gelırdım hemen sabah olsun da tekrar göreyim dıye erkenden uyurdum.onu görünce elim ayağım titrer heyecandan kalbim çıkacak gibi olurdu . Şımarıklık yapıp ayrılma blöfü yapardım hoşuma gıderdı ayrılmayalım sevıyorum demesi .. sevgı sözcüğü çok kullanmayı sevmeZdi ama ayrılalım dedıgımde kullanırdı .
1 yıl böyle gectı dershane bıttı .ozman kontörlü telefonlar ulaşım sıkıntı…günde 1 mesaj ve çağrı ile anlaşırdık .çağrı gelmesi bile büyük mutluluktu …
ama gel görelim kı benım bu ayrılmak istemedgım halde ayrılalım deyıp durmam çocuğu bıktırdı .en sonunda tamm dedı her defasında acı çekeceğime bir defa çekerim unuturum dedi ayrıldık ve çok acı cektım

.ikimizde ün başladık ama unutamadık aralarda tekrar sevgılı olduk ama benım kaprıslerım yüzünden yıne ayrıldım.üni 2 de başkasıyla çıkmaya başladım ama yıne mesaj attım bu kısıye . Sonra ben senı unutmuşum vs dedım yıne ayrıldım .

Aynı memleketlıyız memlekete gttgımızde karsılasırdık yazardı bana yıne barısırdık.sonra ben buna unı başkasıyla çıkıyorum artık dedım olmaz ..ayrıl ben senı sevıyorum derdı hayır dedım . Sonra nışanlanacagım dedim nişanlanma dedi .nişanlandım … aradan 5 yıl gectı kı evlenmıs …çok üzgünüm .bugun ortak arkadasımın doğum gününden fotolarını gördüm .
unutamamıstım hep aklımdaydı .bir defa daha anladım unutamamısım
15 senedir unutamadığın birisini anlatmışsın burda da. Senin bir takım duygusal problemlerin var..

O guzel cümleden sonra soguk davranmasınada anlam veremiyorum .normal arkadaş olsak gelıp sohbet vs etmez mı yok sayıyor suan benı canım çok sıkkın
Anlattiginiz tip insanlari oldum olasi sevemedim ben de..Bir gün sicak bir gün soguk ,tehlikeli bir strateji bilerek yapıyorsa. Yok eger karakteri böyleyse yine de cekilmez.Zordur,ugrastirir.bu arada burcu hava ya da su elementi mi? Genelde bu elemente dahil erkekler yapabiliyor böyle.Yani bi oglak,bi boga olmadigi kesin.

Hülya Hanım bir erkek gerçekten hoşlansa 9 ay ya da her ne kadardır aynı yerde çalışıyorsanız "sadece bakışmakla" kalmaz.

Nokta.

Biliyorum her hareketi ümit veriyor acaba mı diyor, onun adına harekete geçmemesi ile ilgili bahaneler üretiyorsunuz ama HAYIR.

Evet öğretmenlerin prensesi yazması çok tatlı ama sizin jestinize jestle karşılık vermiş o kadar, fazlası yok.

En Büyük KK

Hülya Hanım bir erkek gerçekten hoşlansa 9 ay ya da her ne kadardır aynı yerde çalışıyorsanız "sadece bakışmakla" kalmaz.

Nokta.

Biliyorum her hareketi ümit veriyor acaba mı diyor, onun adına harekete geçmemesi ile ilgili bahaneler üretiyorsunuz ama HAYIR.

Evet öğretmenlerin prensesi yazması çok tatlı ama sizin jestinize jestle karşılık vermiş o kadar, fazlası yok.

En Büyük KK
Anladım

Bu konusmalar her is arkadasiyla yapilabilecek konusmalar. Sizden hoslandigini yanlis anlamissiniz bence. Boyle anladiginiz icinde 2 gundur selam vermiyor diyorsunuz. O sizden hoslanmadigi icin (o anlamda) sizi her an gormuyor ve her an selam vermiyor olabilir. Bence siz epey hoslanmissiniz

Bu konusmalar her is arkadasiyla yapilabilecek konusmalar. Sizden hoslandigini yanlis anlamissiniz bence. Boyle anladiginiz icinde 2 gundur selam vermiyor diyorsunuz. O sizden hoslanmadigi icin (o anlamda) sizi her an gormuyor ve her an selam vermiyor olabilir. Bence siz epey hoslanmissiniz
Anladım canım hayırlısı

Sizi üzmek istemem ama bir erkek hoşlandı mı bir yıl bakıp durmaz illa ki harekete geçer. Birde bakısmak tamamen ilgisi olduğu anlamına gelmez belki siz bakıyorsunuz diye bakıyordur. Çok anlam yüklemeyin ve kendinizi geri çekin. Kaçan kovalanır her zaman.

Erkekler ne söyler kadınlar ne anlar (he’s just not that into you) diye bir film var sizin olay bana onu anımsattı biraz 😊 gerçekten bir şeyler istese mutlaka gelir bir erkek emin olun avcı sonuçta 😉

Gerceklik tabani olmayan umit etme duygusu sizi zehirler, su an yasadiginiz da bu. 30'lu yaslardaki kadin-erkek iliskileri boyle yurumuyor, bu anlattiklarinizin lise caginda bir anlami olurdu. Kendinizi zehirlemeyin. Hayatiniza size gercekten deger veren biri girse bu kisiyi asla hatirlamayacaginiza da eminim.

O guzel cümleden sonra soguk davranmasınada anlam veremiyorum .normal arkadaş olsak gelıp sohbet vs etmez mı yok sayıyor suan benı canım çok sıkkın
İlerletmek istemiyor demek ki siz de aylarca soğuk yapıp mesafe koymak istedim deyip üstüne hemen öğretmenlerin hası diye işaret çakmışsınız adam belli ki iş yerinde ufak bakış atmalı gülücüklü flörtümsülük aramış sizden işaret gelince geri basmıştır ilişki takıntı istemediğinden

hoşlandığı halde bu kadar uzun zaman adım atmayan bir erkek tanımadım şimdiye kadar. kadın olsa olabilir evet, kadınlar adım atmak istemediği için senelerce geride durabiliyorlar ama erkekler tam tersi.
sana ilgi duymuyor.
2 gündür de ya umurunda değilsin bu yüzden sahiden hiç görmüyor ya da anladı ilgini, o ilgi duymadığı için sana mesafe koyma kafasına girdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X