Çok sıcak davranıp diğer gün selam bile vermeyen erkek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başta sınır çizen sizmişsiniz gelmiş konuşmuş şimdi utandığınız için çekimser davranınca yine sınır çizdiğinizi düşünmüştür normal değil mi? Gidin siz selam verin o zaman yani erkekler de insan sonuçta sürekli onlar adım atamaz. Bunu hoşlanma meselesinden bağımsız söylüyorum. İnsan olarak değer veriyor ki gelmiş konuşmuş buzları eritmeye çalışmış.

Merhaba kızlar iş yerinde hoşlandgım çocuk odama geldı .konuştuk havadan sudan … ona spguk davranmamın sebebını sordu .bende diğer iş arkadasımın şu sözlerinden dolayı soğudum senden dedım (o konu önemsiz sebepsız yere kaçtım ondan .bu 8,9 ay sürdü) vee oyızden araya mesafe koymak ıstedım dedım .bunlar hep arkadaşça giden konusmalardı.

daha sonra benden hoşlanma sinyali olarak gördüğüm şu cumleyı söyledi…birgün diğer arkadaslar 10 ay önceki konuşma olan ,Ayşe Mehmet Burcu da vardı sen orda ortamda ben bir ınsandan soğudum mu tam soğurum demiştin .düşündüm parçaları birleştirdim demekkı o lafın banaydı dedı (10 ay önceki cümlemi hatrlayıp kafasında düşünüp bana bu cumleyı kurmasından ümitlendım )

sonra benden sana kötülük gelmez ben sana değer verıyorum anlamına gelen kelimeler kullandı .sonra görüşürüz hocam dedı ve çıktı .ikimizde öğretmeniz .sonra odadan çıkarken arkasına bir daha dönüp kolay gelsın dedi gülümseyerek .bu hareketi hep yapıyor gıderken illa bir arkasına dönüyor bakıyor

.sonra odasına gectı ben iş ile alakalı mesajda bıkac soru sordum kendisine . Bana uzun uzun açıklamasını yapmış .bende tamm öğretmenlerin has’ı :) yazdım o da karşılığında sadece öğretmenlerin kraliçesi yazmış gülücük atmış .

Aradan 2 gün gectı 2 gündür birbirimizi görmezden gelıyoruz .adam benim olduğum yere bile bakmıyor bende onun ..benimki utangaçlıktan onunkı neden acaba …ve sürekli aramızda bir atışma bakışma vs oluyor aylardır…toplantılarda bakışıp gülümseme vs .
Kendi kendine gelin guvey olmak atasozunu aciklayan guzel bir ornekleme olmus 🙊🙉🙈

Erkekler daha nettir öyle bizler gibi değil. Hoşlansa ne yapar eder size söyler hayatınıza bakın..

yahu ne biçim yorumlar atmışsınız. kız hoşlanıyor ve öyle algılaması normal. ne kadarda mantıklısınız maşallah.

yahu ne biçim yorumlar atmışsınız. kız hoşlanıyor ve öyle algılaması normal. ne kadarda mantıklısınız maşallah.
Herkesten hoşlanıyor ki ama. Bu konuyu açmadan 1 gün önce eski sevgilisinden hoşlanıyordu, evlenecem diyordu, adam da zaten evli.

Herkesten hoşlanıyor ki ama. Bu konuyu açmadan 1 gün önce eski sevgilisinden hoşlanıyordu, evlenecem diyordu, adam da zaten evli.
Canım bu hesap arkadaşımla sırdaşımla ortak hesabımız . O da konu açıyor bende .tanınmamak için farklı isimle açmak zorunda kalmıştık.oyuzden karışıyor

Kraliçem, belki de sizinle evlenmek istiyordur ve açılamıyordur.

Canım bu hesap arkadaşımla sırdaşımla ortak hesabımız . O da konu açıyor bende .tanınmamak için farklı isimle açmak zorunda kalmıştık.oyuzden karışıyor
Üyelik kiminse yalnızca o kullanabilir, başkasına kullandırmak yasaktır.
Kullanım sözleşmesini okumamışsınız sanırım, okusaydınız şu maddeyi görürdünüz:
Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X