Çok sıkıştım yardım edin çok mu abartıyorum

Sizce ne zamana kadar sürsün

• Okul açılana kadar engelini açma

OY: 3 14,3%
  • Bidaha ararsa engelini aç cevap ver

OY: 18 85,7%

• Ankete Katılan
    21

Badgalcury

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
22
4
27
Çok mu abartmışım

Edit: Herkese teşekkür ederim bu kadar kişi aynı şeyi yazdıysa bi bildiği vardır diye düşünüyorum. Ne yapmam gerektiğini anladım. Daha fazla yazmanıza gerek yok teşekkür ederim :)

Merhaba. 2 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla aynı üniversitede okuyoruz. Ben üniversitemizin bulundugu şehirde yaşıyorum ailemle. Oda şehir dışında. Şimdi tatil oldugu için ailesinin yanına gitti. Normalde dogum gunu tarihimde annesi ablasıyla bulundugum şehire gelecekti. bu hafta dogum gunumdu ve dogum gunumden 3 gun önce bana ailesinin normal tarihten 1 hafta sonra gelceğini o yüzden git gel yapmak istemediğini okulun başlamasnada 2 hafta kaldıgı için geldiğimde bişeyler yaparız dedi. Tabi ben dogum gunumde gelceğini beklediğim için çıldırdım aşırı üzüldüm. Baya bi şeyler söyledim ve heryerden engelledim. Bunu bana yapmamalıydı. Bütüm var diyip ben olsam gelirdim. Aileme yalan söylemem bunu bilmiyor musun dedi. Ama benim dogum gunumun oldugu tarihte gerçektende düşük aldıgı bi sınavın bütü vardı. Ona girmeye gelebilirdi yalan söylememişte olurdu. Sonradan kendide istedi gelmeyi geçte olsa ama ben benim için bi önemi kalmadı bana soruyosun geliyim mi gelmiyim mi diye kendi dogum gunum için. Benim için bişey söylendikten sonra yapılınca hiç önemi yoktur. 1 haftadır konuşmuyoruz. Engelledim heryerden. Engelli olmasına rağmen arayınca bana mesaj gelıyo arıyor diye. Ama yinede engelini açmıyorum. Ben okullar başlayana kadar o buraya dönene kadar bunu yapmaya devam edicem diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz

Son düzenleme:
Sınava girmeyip, yanıma gelebilirdi mi?

Kusura bakma da, istikbal, sevgiliden daha önemli. Eş her zaman bulunur, ama eline fırsat geçti mi kaçırmamak gerek. Düşük not da alsa, sınavdan kalsa da, en azından pişman olmaz. Ya gelseydi, ve yüksek not alabileceği bir sınav olsaydı?

Neyse, sen zaten açma engelini boşver, çocuk başını dinler.

Bence fazla abartıyorsunuz yaptığı şey sizi çok üzmüş kırmış fakat bunu hırs haline getirip inat etmemelisiniz sonuçta doğum gününüz için beklediğiniz şeyi siz söylemeden yapması kadar, beklentinizi yerine getirmediği için pişman olup bu şekilde sizinle iletişime geçmeye çalışmasıda bir çabadır ve buda önemlidir ben fazla uzatmamanız taraftarıyım fazla naz aşık usandırır derler

Sınava girmeyip, yanıma gelebilirdi mi?

Kusura bakma da, istikbal, sevgiliden daha önemli. Eş her zaman bulunur, ama eline fırsat geçti mi kaçırmamak gerek. Düşük not da alsa, sınavdan kalsa da, en azından pişman olmaz. Ya gelseydi, ve yüksek not alabileceği bir sınav olsaydı?

Neyse, sen zaten açma engelini boşver, çocuk başını dinler.

Hayır. Sınavına gelirdi. Hem yükseltmiş olurdu. Hemde benim dogum gunum için gelmiş olurdu

Abarttigini düşünüyorum. Haber vermiş sonuçta gelemeyeceğini güzel bir şekilde

Doğum günü bu evet önemli ama bu kadar sorun yapacak bir şey yok ortada. . Anlayışlı olabilirdiniz.

Çok abartıyorsun. Ve sevgilin ailesine yalan söylemediği için ona kızıyorsun Farkında mısın? Bu ciddi bi konu

Niye bencillik oluyormuş ben anlamadım. Kendi istese günü birlik bile gelebilceğini biliyorum. Kendi keyfi söz konusu oldugunda günü birlik gidiyo. Ben söz konusu olunca mı zor geliyor. Hem gelince sadece benim için gelmiş olmuyor. Kendi içinde gelmiş oluyor. Diyelim ki sadece benim için gelmiş olsun. Bu jesti yapmak çok mu zor cidden.

Çok abartıyorsun. Ve sevgilin ailesine yalan söylemediği için ona kızıyorsun Farkında mısın? Bu ciddi bi konu

Hayır yalan söylemediği için değil. Gerçekten sınavınada gelmedi.

Şu özel gün olaylarinı abartanlari hiç anlamiyorum bu gunler biz kendimizi iyi hissedelim diye uydurulmamiş mı niye bu kadar abartip kendimize zehir ediyoruz ???

X