Çok sıkıştım yardım edin çok mu abartıyorum

Sizce ne zamana kadar sürsün

• Okul açılana kadar engelini açma

OY: 3 14,3%
  • Bidaha ararsa engelini aç cevap ver

OY: 18 85,7%

• Ankete Katılan
    21
Kaç yaşındasınız merak ettim ? Bu kadar abartacak heryerden engelleyecek ne var ? Tamam doğum gününüze gelmemiş olması hoş bir şey değil ama bütüne bile gelmemeyi göze almış demek ki var birşey.Ayrıca heryerden engellersen nasıl sorunlarınızı aşacaksınız? Konuşmak istemiyorsan açma telefonu engellemek neden? Bu şekilde devam edersen 2 hafta sonra geldiğinde o sizi görmezden gelebilir haberiniz olsun abartmayın lütfen.
22 yaşındayım. Sevgilim biraz üşengeçtir. Başka bi sebebi yok. Sadece sınavına gelicekti bu kadar basit. Bi fedakarlık istemedim. Ailesine yalanda söylemiyor bu şekilde

22 yaşındayım. Sevgilim biraz üşengeçtir. Başka bi sebebi yok. Sadece sınavına gelicekti bu kadar basit. Bi fedakarlık istemedim. Ailesine yalanda söylemiyor bu şekilde
Tamam da siz engelleyerek karşı tarafın durumu düzeltmesine de müsade etmiyorsunuz ki ? Yine de siz bilirsiniz.

Tamam da siz engelleyerek karşı tarafın durumu düzeltmesine de müsade etmiyorsunuz ki ? Yine de siz bilirsiniz.
Şuan gelmeyeceği için durumu düzeltebilceği bişeyde yok. Şu saatten sonra gelse benim için zaten anlamı yok. Ki gelmiycekte okul açılana kadarda yaptıgının farkına varsın istiyorum o yüzden engeli açmıyorum

Çok mu abartmışım

Merhaba. 2 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla aynı üniversitede okuyoruz. Ben üniversitemizin bulundugu şehirde yaşıyorum ailemle. Oda şehir dışında. Şimdi tatil oldugu için ailesinin yanına gitti. Normalde dogum gunu tarihimde annesi ablasıyla bulundugum şehire gelecekti. bu hafta dogum gunumdu ve dogum gunumden 3 gun önce bana ailesinin normal tarihten 1 hafta sonra gelceğini o yüzden git gel yapmak istemediğini okulun başlamasnada 2 hafta kaldıgı için geldiğimde bişeyler yaparız dedi. Tabi ben dogum gunumde gelceğini beklediğim için çıldırdım aşırı üzüldüm. Baya bi şeyler söyledim ve heryerden engelledim. Bunu bana yapmamalıydı. Bütüm var diyip ben olsam gelirdim. Aileme yalan söylemem bunu bilmiyor musun dedi. Ama benim dogum gunumun oldugu tarihte gerçektende düşük aldıgı bi sınavın bütü vardı. Ona girmeye gelebilirdi yalan söylememişte olurdu. Sonradan kendide istedi gelmeyi geçte olsa ama ben benim için bi önemi kalmadı bana soruyosun geliyim mi gelmiyim mi diye kendi dogum gunum için. Benim için bişey söylendikten sonra yapılınca hiç önemi yoktur. 1 haftadır konuşmuyoruz. Engelledim heryerden. Engelli olmasına rağmen arayınca bana mesaj gelıyo arıyor diye. Ama yinede engelini açmıyorum. Ben okullar başlayana kadar o buraya dönene kadar bunu yapmaya devam edicem diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz
Umarım gelince sizden ayrılır.

Neymiş, elin kızının kıytırık doğum günü için ailesiyle daha az zaman geçirsinmiş, yalan söylesinmiş.

Oldu, başka?

Merhaba
Bana kalırsa ben de sizin gibi yapardım. Doğum günlerimde aşırı duygusal oluyorum nedense. Sevgilinizin başka hareketleri de her zaman sizin modunuzu düşürüyorsa artık elinizi sıkan bir ip demektir bu. Size bir çiçek, bi hediye gönderebilirsi malum herşey bi uygulama kadar uzakta. Ama diğer yönleri sizi memnun ediyor, sadece doğum gününü atlıyorsa çok büyütmeyin..

Umarım gelince sizden ayrılır.

Neymiş, elin kızının kıytırık doğum günü için ailesiyle daha az zaman geçirsinmiş, yalan söylesinmiş.

Oldu, başka?
Sizin beyninizde sorun var sanırım ben yazmaktan yoruldum siz anlamamaktan yorulmadınız. Yalan söylesin mi diyorum? Benim için mi tek gelıyo sınavına gircekti

Normalde bi problemimiz yok
Merhaba
Bana kalırsa ben de sizin gibi yapardım. Doğum günlerimde aşırı duygusal oluyorum nedense. Sevgilinizin başka hareketleri de her zaman sizin modunuzu düşürüyorsa artık elinizi sıkan bir ip demektir bu. Size bir çiçek, bi hediye gönderebilirsi malum herşey bi uygulama kadar uzakta. Ama diğer yönleri sizi memnun ediyor, sadece doğum gününü atlıyorsa çok büyütmeyin..

Böyle yaparak onun size daha özenli davranmasını sağlayamazsınız, sizden bulmasını daha da umursamaz olmasını sağlarsınız. İlişkiyi kaprislerle yıpratan taraf her zaman gidenin ardından salya sümük ağlayan taraf olur bunu unutmayın. İlişkiyi yıpratmayın. Nedir yani 22 yıl önce o gün doğmuşsunuz, ee? Formaliteden gelecek surprizdense sıradan bir gün yaşanan harika romantik veya eğlenceli bir gün coook daha guzeldir.

Kendi doğum günümü kutlamayı hiç sevmem ama başkalarınınkini kutlarım.

Kutlamıyorum çünkü, ölmek için doğduğum günü kutlamak saçma geliyor.

Niye bu kadar şaşırıyosunuz anlamış değilim. Siz belki böyle görmemiş olabilirsiniz kendi sevgililerinizden veya kocalarınızdan. Ama benim sevgilim her zaman bunlara dikkat eder. Ben normalde alıştıgım şeyi görmediğim için tabikide durumu yadırgıycam ve kızıcam. Ve siz anlamak istemiyorsunuz hala neden bilmiyorum ama " KENDİ ZATEN GİTMEDEN ÖNCE BÜTE GELİCEM DEDİ SINAVI ÇOK DÜŞÜKTÜ AMA KEYFİ İÇİN GELMEDİ. " yani zaten gelebilceği ortam vardı. Ben ona yalan söyle ne yap et gel benim için demedim Özetle gelebilmesine rağmen gelmedi.
Gayet basit. Canı gelmek istememiş.

Cok abartmışsınız ya ilk okul cocugu gibi doğum gununun bu kadar cokk önemli olduğunu bilmiyordum 2 yıllık bir ilişkiyi silecek kadar saçmalık yok ne farkeder kı ha bi hafta önce ha bir hafta sonra sonuçta gelecek belki ikmanlar el vermedi o gun gelmesine cok sabırsız ve anlayışsız bır es olur sizden yapmayın bu kadar abartmayın bıraz anlayışlı olun...

Normalde bi problemimiz yok

Öyleyse bi haftadan daha fazla uzatmayın derim. Bence de affedilecek bir şey değil ama kırıldığınızı anlamış zaten. Ya da çok başka bi bakış açısı parası o dönemde olmayabilir bu yüzden böyle davranmış olabilir.
Bu arada arkadaşlar, lütfen iyi okuyun, bütünleme sınavına girip düşük aldığı dersi (bizde sadece ff de giriliodu sanırım) yükseltebilirdi ona da faydası olurdu demek istemiş konu sahibi.

Öyleyse bi haftadan daha fazla uzatmayın derim. Bence de affedilecek bir şey değil ama kırıldığınızı anlamış zaten. Ya da çok başka bi bakış açısı parası o dönemde olmayabilir bu yüzden böyle davranmış olabilir.
Bu arada arkadaşlar, lütfen iyi okuyun, bütünleme sınavına girip düşük aldığı dersi (bizde sadece ff de giriliodu sanırım) yükseltebilirdi ona da faydası olurdu demek istemiş konu sahibi.
Evet d- ile geçti.

Sizin beyninizde sorun var sanırım ben yazmaktan yoruldum siz anlamamaktan yorulmadınız. Yalan söylesin mi diyorum? Benim için mi tek gelıyo sınavına gircekti
Bütüm var diyip ben olsam gelirdim. Aileme yalan söylemem bunu bilmiyor musun dedi.
Bencil ve küstah olduğun kadar aklı evvelsin.
Bu baskılar ve tripleri aşk diye yutturmanız da ayrı garabet.

Neyse, inşallah sevgilin ayrılacak kadar akıllıdır.

Bencil ve küstah olduğun kadar aklı evvelsin.
Bu baskılar ve tripleri aşk diye yutturmanız da ayrı garabet.

Neyse, inşallah sevgilin ayrılacak kadar akıllıdır.
Kocaeliyle bursa arasındaki uzaklık nedir ya? İstese tabiki gelirdi ama siz anlamamak istiyorsunuz

Yaşınız birbirinize fedakarlık yapmanız için çok genç. Gereksiz triplere girmişsiniz. Ama hangimiz doğum günümüz unutulunca yada önemsenmeyince tavır almıyoruz ki? Çocukta arıyormuş zaten. Fazla uzatmayın, çocuk yalan söylememiş en azından :)

X