Çok sıkıştım yardım edin çok mu abartıyorum

Sizce ne zamana kadar sürsün

• Okul açılana kadar engelini açma

OY: 3 14,3%
  • Bidaha ararsa engelini aç cevap ver

OY: 18 85,7%

• Ankete Katılan
    21
Niye bu kadar şaşırıyosunuz anlamış değilim. Siz belki böyle görmemiş olabilirsiniz kendi sevgililerinizden veya kocalarınızdan. Ama benim sevgilim her zaman bunlara dikkat eder. Ben normalde alıştıgım şeyi görmediğim için tabikide durumu yadırgıycam ve kızıcam. Ve siz anlamak istemiyorsunuz hala neden bilmiyorum ama " KENDİ ZATEN GİTMEDEN ÖNCE BÜTE GELİCEM DEDİ SINAVI ÇOK DÜŞÜKTÜ AMA KEYFİ İÇİN GELMEDİ. " yani zaten gelebilceği ortam vardı. Ben ona yalan söyle ne yap et gel benim için demedim Özetle gelebilmesine rağmen gelmedi.

Niye bu kadar şaşırıyosunuz anlamış değilim. Siz belki böyle görmemiş olabilirsiniz kendi sevgililerinizden veya kocalarınızdan. Ama benim sevgilim her zaman bunlara dikkat eder. Ben normalde alıştıgım şeyi görmediğim için tabikide durumu yadırgıycam ve kızıcam. Ve siz anlamak istemiyorsunuz hala neden bilmiyorum ama " KENDİ ZATEN GİTMEDEN ÖNCE BÜTE GELİCEM DEDİ SINAVI ÇOK DÜŞÜKTÜ AMA KEYFİ İÇİN GELMEDİ. " yani zaten gelebilceği ortam vardı. Ben ona yalan söyle ne yap et gel benim için demedim

Allah sana da kolaylık versin
Hata yapmak bir şey, hatanı görememek başka bir şey

Niye bu kadar şaşırıyosunuz anlamış değilim. Siz belki böyle görmemiş olabilirsiniz kendi sevgililerinizden veya kocalarınızdan. Ama benim sevgilim her zaman bunlara dikkat eder. Ben normalde alıştıgım şeyi görmediğim için tabikide durumu yadırgıycam ve kızıcam. Ve siz anlamak istemiyorsunuz hala neden bilmiyorum ama " KENDİ ZATEN GİTMEDEN ÖNCE BÜTE GELİCEM DEDİ SINAVI ÇOK DÜŞÜKTÜ AMA KEYFİ İÇİN GELMEDİ. " yani zaten gelebilceği ortam vardı. Ben ona yalan söyle ne yap et gel benim için demedim Özetle gelebilmesine rağmen gelmedi.
Bu yorum üzerine usuyenprenses usuyenprenses 'i buraya davet etmek istiyorum. Sonucta o da alışmış ilgiye sevgiye :)
Senin yorumun nedir bu konuya?

Valla sevgilim benim doğum günüme gelemeyecek olsa ve benim için onunla kutlamak isteyeceğim çok çok çok özel bir gün olsa kendim kendi aileme yalan söyler iki günlüğüne de olsa yanına gider onla kutlarım.
Sizin 'aşk' zannettiginiz şey bana çok komik geliyor açıkçası...
Ama daha çok küçüksünüz. Zamanla siz de gerçek ilişkilerin nasıl yürüdüğünü (umarım) anlarsınız. Yoksa şımarık bir çocuk gibi büyür,yaslanır ve çocuklarınız dahil etrafınızdaki herkese illallah ettiren bir kadın olursunuz.

Bu çocuk öğrenci. Oraya gelip senle doğumgünü kutlayacak maddi gücü var mı hiç düşünüyor musun bunu ?

Valla sevgilim benim doğum günüme gelemeyecek olsa ve benim için onunla kutlamak isteyeceğim çok çok çok özel bir gün olsa kendim kendi aileme yalan söyler iki günlüğüne de olsa yanına gider onla kutlarım.
Sizin 'aşk' zannettiginiz şey bana çok komik geliyor açıkçası...
Ama daha çok küçüksünüz. Zamanla siz de gerçek ilişkilerin nasıl yürüdüğünü (umarım) anlarsınız. Yoksa şımarık bir çocuk gibi büyür,yaslanır ve çocuklarınız dahil etrafınızdaki herkese illallah ettiren bir kadın olursunuz.

Benim sevgilim gerçekten gelemeyecek olsa ben bu kadar büyütmezdim. Hemde onun dogum gunu olsa ben yine giderdim onun bulundugu şehire. Hem kendi gelmiycek keyfi için, hemde onun yanına mı gidicem merhaba ben geldim hadi dogum gunumu kutla diye ?

Doğum gününse ne olmuş yani. Mesajla bile kutlanır. Ne abartı şeyler bunlar. Zaten sürekli dikkat edermiş böyle şeylere bir kere de kutlamayıverin ya

Doğum gününse ne olmuş yani. Mesajla bile kutlanır. Ne abartı şeyler bunlar. Zaten sürekli dikkat edermiş böyle şeylere bir kere de kutlamayıverin ya

Valla ablalarım sizi çok okuyorum hepiniz yakınıyosunuz kocam bana değer vermiyo özel günleri hatırlamıyo diye. Siz demekki hep böyle alıştırmışsınız ki böyle gitmiş.

evet abartmışsınız ben doğum günümü kutlamam bi şekilde tek msj bile yeterli bir şey beklemem ama keşke sınavı için gelseydi

Valla ablalarım sizi çok okuyorum hepiniz yakınıyosunuz kocam bana değer vermiyo özel günleri hatırlamıyo diye. Siz demekki hep böyle alıştırmışsınız ki böyle gitmiş.

Bunun değer vermek olduğunu mu sanıyorsun? Muhtemelen evliliğe kadar gitmez de giderse o sevgili o zaman bunların hepsini burnundan getirecek ahanda buraya yazıyorum gelir okursun.

İlişki dediğin karşılıklı saygı ve anlayışa dayanır güzel çocuğum. Kimse babasının şımarık prensesini ömür boyu bu şekilde çekmez, çekmesin de zaten, o da insan evladı. Eninde sonunda o çocuğun aklı başına gelecek, ya ailesinden, arkadaşlarından biri gözünü açacak ya da karşısına kendini prenses zannetmeyen bir kız çıkacak o zaman gidecek. Sen de arkasından ah var etmekle kalacaksın.

Son düzenleme:
Sanirim keyfi gelmemis ondan kizginsin anliyorum ama bence artik uzatma .artik ders olmustur bir daha zor yapar.boyle uzatirsan durum itici olmaya baslar.seni aradigina gore pisman uzarsa pismanligin yerini sana kizginlik almaya baslar.hic o duruma getirmeden tadinda birak o da pismanken sana affettirsin kendini.bunlar icin iliskini yipratma

Allah adama gerçekten sabır versin. Çok şımarıksınız. Valla eşimle 16 yıldır birlikteyiz hep hatırlar kutlar. Ama yanıma gelmedi die böyle davransam boşar heralde beni. Eeeee o bana böyle davransa ben boşarım yani. O engellediği telefonu açtığı an boşanmak istediğimi iletir kaparım O telefonu. Yada direk dava kağıdı eline gider :işsiz: bu kadar kişi haksız olduğunuzu söylüyor ama siz hala sizi uyaranları dikkate almayıp. Eeee siz ilgi nedir bilmiyorsanız ne yapayım diyorsunuz bide:))) allah aslında size de kolaylık versin ne diyim :)

Kaç yaşındasınız merak ettim ? Bu kadar abartacak heryerden engelleyecek ne var ? Tamam doğum gününüze gelmemiş olması hoş bir şey değil ama bütüne bile gelmemeyi göze almış demek ki var birşey.Ayrıca heryerden engellersen nasıl sorunlarınızı aşacaksınız? Konuşmak istemiyorsan açma telefonu engellemek neden? Bu şekilde devam edersen 2 hafta sonra geldiğinde o sizi görmezden gelebilir haberiniz olsun abartmayın lütfen.

Çok mu abartmışım

Merhaba. 2 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla aynı üniversitede okuyoruz. Ben üniversitemizin bulundugu şehirde yaşıyorum ailemle. Oda şehir dışında. Şimdi tatil oldugu için ailesinin yanına gitti. Normalde dogum gunu tarihimde annesi ablasıyla bulundugum şehire gelecekti. bu hafta dogum gunumdu ve dogum gunumden 3 gun önce bana ailesinin normal tarihten 1 hafta sonra gelceğini o yüzden git gel yapmak istemediğini okulun başlamasnada 2 hafta kaldıgı için geldiğimde bişeyler yaparız dedi. Tabi ben dogum gunumde gelceğini beklediğim için çıldırdım aşırı üzüldüm. Baya bi şeyler söyledim ve heryerden engelledim. Bunu bana yapmamalıydı. Bütüm var diyip ben olsam gelirdim. Aileme yalan söylemem bunu bilmiyor musun dedi. Ama benim dogum gunumun oldugu tarihte gerçektende düşük aldıgı bi sınavın bütü vardı. Ona girmeye gelebilirdi yalan söylememişte olurdu. Sonradan kendide istedi gelmeyi geçte olsa ama ben benim için bi önemi kalmadı bana soruyosun geliyim mi gelmiyim mi diye kendi dogum gunum için. Benim için bişey söylendikten sonra yapılınca hiç önemi yoktur. 1 haftadır konuşmuyoruz. Engelledim heryerden. Engelli olmasına rağmen arayınca bana mesaj gelıyo arıyor diye. Ama yinede engelini açmıyorum. Ben okullar başlayana kadar o buraya dönene kadar bunu yapmaya devam edicem diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz
Aşırı abartıyorsunuz. Bugün bundan tatsızlık çıkarırsanız hem de engellerseniz evlenince en ufak bişeyde boşarsınız. Adam bıkar artık ayrıca.

Çok mu abartmışım

Merhaba. 2 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla aynı üniversitede okuyoruz. Ben üniversitemizin bulundugu şehirde yaşıyorum ailemle. Oda şehir dışında. Şimdi tatil oldugu için ailesinin yanına gitti. Normalde dogum gunu tarihimde annesi ablasıyla bulundugum şehire gelecekti. bu hafta dogum gunumdu ve dogum gunumden 3 gun önce bana ailesinin normal tarihten 1 hafta sonra gelceğini o yüzden git gel yapmak istemediğini okulun başlamasnada 2 hafta kaldıgı için geldiğimde bişeyler yaparız dedi. Tabi ben dogum gunumde gelceğini beklediğim için çıldırdım aşırı üzüldüm. Baya bi şeyler söyledim ve heryerden engelledim. Bunu bana yapmamalıydı. Bütüm var diyip ben olsam gelirdim. Aileme yalan söylemem bunu bilmiyor musun dedi. Ama benim dogum gunumun oldugu tarihte gerçektende düşük aldıgı bi sınavın bütü vardı. Ona girmeye gelebilirdi yalan söylememişte olurdu. Sonradan kendide istedi gelmeyi geçte olsa ama ben benim için bi önemi kalmadı bana soruyosun geliyim mi gelmiyim mi diye kendi dogum gunum için. Benim için bişey söylendikten sonra yapılınca hiç önemi yoktur. 1 haftadır konuşmuyoruz. Engelledim heryerden. Engelli olmasına rağmen arayınca bana mesaj gelıyo arıyor diye. Ama yinede engelini açmıyorum. Ben okullar başlayana kadar o buraya dönene kadar bunu yapmaya devam edicem diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz

İdare etseydin dicem ama kendim için değil kızkardeşim için yazıyorum son iki erkek arkadaşına da gayet düşünceli davrandı biri 1000 tl borç alıp gitti öteki ben 25 yaşındayım aktif cinsellik isterim dedi,ikisinden de ayrıldı,zamane gençlerine çektirince iyi oluyor sankim :deli:

Onarırmış bir gün belki
Tadilattaki kalbimi.
Boş zamanda o haddini bilecek misin.
Onarırmış bir gün belki.
Tadilattaki kalbimi.
Boş zamanda o haddini bilecek misin.

Hayatım kutu kutu pense.
Prinses elmayı yerse.
Günler hep tersine dönse.
Dönecek misin.

Aşka baktım gözleri bağlı.
Körebemi sandın aşkı.