cok silik ikinci çizgi

Allah bagislasin canım kucağında gormek nasip olsun inşallah. Bende bekliyorum bakalım cuma gününü benimkide silik çıktı çok ole sağa sola çevirmeye gerek yok ama baya silik eşim bile şurda işte dedi bilemiyorum. Arkadaşlar ovukasyon testinden bahsetmisler forumda olmadı bide onu deniyim diyorum bakalım onda ne Cikicak hazır evde varken

Gerçi belkide zamanı geçmiştir geçen hamilelik zamanından kalma test bakiyim da bi deneyin tarihi geçmemis ise

Aynen bizde cok zor gormustuk ikinci cizgiyi birde ben istemiyordum ikinci cocuk olayina fazla karsiydim gerginim sıkıyada gelemeyen bi tipim kizim hazir 5 yasina gelmisken bi kez daha o telaseler olmaz dedim esimin israriyla dogurdum iyiki var ikinci cocuk daha farkli oluyormus birinci acemiligine geliyor anlamiyosun telaseyle geciyor ikincide daha bilincli olunca daha tatli oluyor ama ikisine yetismek herkesin harci deil helede tahammulsuz biriyse...

Bizim olayimiza donmus ben daha erken diyorum eşim tak zamanı bir anlasamadik ortak payda da ama o gün testi yapıp silik çizgiyi görünce içim bir değişik oldu. Sanki içimde bi kus kanat Çırpıyor gibi. Hemen kizim için nw kadar ugrastigimiz gekdi aklıma hayırlısı olsun dedim ama diyorum ya kafam karışık hala bide bu belirsizlik beni sıkıyor. Hamile Değilim hemen ole bo kaza olmasında denk gelcekte hamile.kalcam da falan olmaz öyle şey diye düşündüm sanırım sigara kullanıyorum çünkü bu ay içinde saç boyattim falan öylede silik görünce ill bi şok halimi tahmin edersin sanırım neye uğradığımi şaşırdım

silik cizgu ciktiysa ilk 5 dk icinde buyuk ihtimalle hamilelik var demek.1 kerede bile kazayla hamile kaliniyor ben kaldim.supriz olmustu ama 8 haftalik dusuk yaptim.ondan sonra icimde cocuk istegi basladi adetim 23 subatti gunum gecti bekliyorum bakalim

Canım inşallah hayırlısı olsun hamielsindr inşallah. Ben de aman yok istemem diyemiyorum fakat beklemiyorduk sadece ama hayırlısı olsun zaten belli değil salı sabah yapmıştım bide yarın sabah yapıcam varsa da belirir biraz daha zaten. Sen yapmadın mi test ?

Merhaba arkadaşlar. Ben bir alt foruma konu açmıştım fakat burası doğru yermis o yüzden burda da tekrar paylaşmak istiyorum . 2 yaşında kizim.var korunuyoruz prezervatif yöntemi ile. Fakat bu ay tam da yumurtlama gününde prezervatif patladı ve olan oldu..
Bugün ya da dün regl günüm olması lazım 32-33 günde bir regl oluyorum son regl ocak 21 ben net ikinci Silik çizgiyi görüyorum. Ama resimde daha hafif çıkmış sizce bu şüpheli gebelik mi yoksa test beni yanıtlıyor mu??Eki Görüntüle 1429842 Eki Görüntüle 1429842
Benim de ilk yaptigim testte ikinci cizgi cok cok silik cikmisti. Bence testin pozitif. Hayirli olsun canim :)

tesekkurler canim.ben daha test yapmadim tam 1 hafta olsun oyle yapacagim.ben erken yapinca cikmiyor bebek varsada .mecburen bekliyorum.cikacagini bilsem hemen yaparim.hayirlisi olsun insallah

Benim de ilk yaptigim testte ikinci cizgi cok cok silik cikmisti. Bence testin pozitif. Hayirli olsun canim :)
Canım Sağol bakalım bekleyip gorucez yarın sabah bi test daha yapmayı düşünüyorum

tesekkurler canim.ben daha test yapmadim tam 1 hafta olsun oyle yapacagim.ben erken yapinca cikmiyor bebek varsada .mecburen bekliyorum.cikacagini bilsem hemen yaparim.hayirlisi olsun insallah
Anladım canım aslında en doğru olanı 1 hafta gecikmeden sonra yapmak

Sanırım regl oluyorum bugün adet sancıları ve göğüs ağrısı daha bi fazla. Sabahta baktım kahverengi leke gelmiş ben Cmrt test yapmadan regl oluyorum sanırım gerçi leke kesildi ama neden böyle oldu bu ay anlamadım

Bugün gecikmenin 4. Gunu dün çok az bi kahverengi leke gelmis günlük pede. Heh dedim regl oluyorum. Şimdi gelen yok giden yok. 2 gundur göğüslerim acayip sizliyor öyle yanları da değil üstlerine ve uçları.. hafiften bir migde bulantisi var ama ben regl inin sokulemedigine yoruyorum.Pzt gününe kadar bekleyip olmamış olursam artık test yaptıricam. idrar testi yapiyim diyorun ama.hiç güven vermiyor. Şaşkınim belirtiler dün başladı akınti son gaz devam arada da adet sancısı çekiyorum. Anlamadım ki sökülemiyor mu acaba ?

arkadaşlar mrb ben esımle bır hatadır korunmasız sekılde ilişkiye giriyoruz aşırı derecede adet gıbı sancılarım var ve akıntım var ayrıca adetımede daha 13 gun var sızdede aynı durumları yasayan oldumu ben daha once ılıskıye gırerken hıc boyle bır agrılar yasamamıstım neden boylekı

Bugün gecikmenin 4. Gunu dün çok az bi kahverengi leke gelmis günlük pede. Heh dedim regl oluyorum. Şimdi gelen yok giden yok. 2 gundur göğüslerim acayip sizliyor öyle yanları da değil üstlerine ve uçları.. hafiften bir migde bulantisi var ama ben regl inin sokulemedigine yoruyorum.Pzt gününe kadar bekleyip olmamış olursam artık test yaptıricam. idrar testi yapiyim diyorun ama.hiç güven vermiyor. Şaşkınim belirtiler dün başladı akınti son gaz devam arada da adet sancısı çekiyorum. Anlamadım ki sökülemiyor mu acaba ?
bir tane daha test yap canım. belkide hamilesindir niye tehlikeye sokacaksın bebeği

Gecikmenin 3.günü ne adet belirtisi var ne gebelik dün test yaptım negatifti ne olacak bunun sonu hayırlısı olsun inş allah

Merhaba, forumun yeni üyesiyim. Regl olmama bir gün var ve bugün dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi çok silikte olsa görünüyor. Hemen kan testi yaptırdım sonucunu bekliyorum ama meraktan çatlıcam :KK43: Aynı durumu yaşayan varsa diye testin resmini koyuyorum. Bana yardımcı olun lütfen.

Merhaba, forumun yeni üyesiyim. Regl olmama bir gün var ve bugün dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi çok silikte olsa görünüyor. Hemen kan testi yaptırdım sonucunu bekliyorum ama meraktan çatlıcam :KK43: Aynı durumu yaşayan varsa diye testin resmini koyuyorum. Bana yardımcı olun lütfen.
Silikte olsa ikinci cizgi ciktiysa pozitiftir canim. Testin sonucunu aldin mi? Insallah diledigin sonuc cikar. Hakkinda hayirlisi.

Bilemiyorum ki. Ancak o kadar umutlandıktan sonra negatif sonucu almak kötü oldu benim için. Predictor early kullanmıştım bir daha da tövbe kullanmam o markayı.

X