cok silik ikinci çizgi

Çok üzüldüm canım peki adetin geldimi gelmediyse belli de olmaz benim de bugün günüm ve sabah test yaptım çok silik çıktı ikinci çizgi seni okuyunca korkmaya başladım
Şuan hala bir şey yok. Heyecanlanmayayım diyorum ama hiç sekmez benim günüm. İnşallah kan testi yanılmıştır düşük ihtimalde olsa. Sen hangi marka test kullandın?

Şuan hala bir şey yok. Heyecanlanmayayım diyorum ama hiç sekmez benim günüm. İnşallah kan testi yanılmıştır düşük ihtimalde olsa. Sen hangi marka test kullandın?
Ya ben rastgele eczane de ne varsa onu alıyorum 4-5 liralık son yaptığım cert ile başlıyordu gerisi aklıma gelmiyor

Canım inşallah ikimiz de hamişşizdir bakalım perşembe ve cumartesi tekrar yapıp hala kırmızılar görünmezse kan tahlili yaptıracağım

Canım sende yrn bir test daha yapsana bakalım ne çıkacak 3-5 liralıklardan

Bende de gelen giden yok dün bende test aldım 2 tane ama yarın sabah yapıcam ama böle adetin tam geldigi gün aşırı kasık ağrısı olur ya öle bir agrım var

Bende de gelen giden yok dün bende test aldım 2 tane ama yarın sabah yapıcam ama böle adetin tam geldigi gün aşırı kasık ağrısı olur ya öle bir agrım var
Hadi hayırlısı. Bende dün ağrı vardı bugün geçti. İyi haberlerini bakliyorum.

Aynen canım bende sürekli dua ediyorum adın bahar sanırım onunda inşallah bebek vardır diyorum senin test Nasıl bozuk çıktı anlamadım

Aynen canım bende sürekli dua ediyorum adın bahar sanırım onunda inşallah bebek vardır diyorum senin test Nasıl bozuk çıktı anlamadım
Hatice certain mi testin adı :) ben ilk hamileliğimi adete iki gün kala onda çıkan silik çizgiyle öğrenmiştim kan değerim de 32 çıkmıştı.

Ya diğer sayfalar da da okudum silik çıkanların bi kısmı yanlış çıkıyormuş bide koyu çizgi kaçta görünür ki eşimde bekle diyor bir hafta daha çünkü 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım yine öle olucak diye korkuyorum

evet evet oydu adı dogru bir test midir
Birçok markayı denedim ama ondan memnun kaldım. Gerçi mantık hepsinde aynı ama benim Hoşuma gitmişti hata olacağını sanmıyorum. Aynı anda iki kez Yaptım ikisi de aynı silik çıkmıştı

X