Çok şükür İlk ayda hamileyim, belirtilerim, neler yaptım ,nasıl anladım hepsini anlatıyorum

Benimkide 3 mart 26 gunde bir oluyorum 7 subatti regli hayirlisi beraber bekleyelim günlerimiziinsallah ikimizde hamisizdir
Ay insallah kzuum belimde 3 günden beri ağrı var kasıklarımda ama fazlada umitlenmek istemiyorum ama kendimde salmak istemiyorum kaldım iki aradda dua edelim hayırlısı neyse o olsun tatlım

Tatlim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benimde 5 Şubat' reglimin ilk günü 10 unda bitti 11 inden 15 ine kadar düzenli ilişki yaşadım sonra 17 ve 18 yumurtlma akıntısı var diye 22 sine kadar düzenli ilişki yaşadım şimdi bir gün arayla oluyor ama belimde şiddetli ağri kasıklarımda midem de sadce yanma var bulantı öyle fazla yok 1 Mart bat ama stres yaparsam bir iki gün geriye atıyor ağrı bacağıma kadar vuruyor bazen ama adet te olabilir diye kendimi yedim resmen stresten yarın 4 gün kalmış olcak erken test alsam cikarmi

Ay insallah kzuum belimde 3 günden beri ağrı var kasıklarımda ama fazlada umitlenmek istemiyorum ama kendimde salmak istemiyorum kaldım iki aradda dua edelim hayırlısı neyse o olsun tatlım
Amin canim benim rabbim haiyirlisini versin ikimizde erkekn gebelik testi alipmyapsan cikar belki ben belki cumartesi gunu yaparim testi insallah hamile olursan etiketle beni

Amin canim benim rabbim haiyirlisini versin ikimizde erkekn gebelik testi alipmyapsan cikar belki ben belki cumartesi gunu yaparim testi insallah hamile olursan etiketle beni
Ben aldım erken test ama yapsammi kararsız kaldım canım ya acaba hafta sonumu yapsak yarınmi yapsam bekleyemem belli ama dayansammi acaba canım insallaj çıkarda ikimizde etiketler mutlulukla paylaşırız kuzum sende bel agriisi varmı peki tatlım benim belimde çok var ağrı 2 günden beri

Cuma günü yap cnm mübarek gun yainsallah cnm birlikte sevinclerimizi cnnm bugun avm gittim belim cok ağrıdi kasiklarim hafifledi biraz agri

Cuma günü yap cnm mübarek gun yainsallah cnm birlikte sevinclerimizi cnnm bugun avm gittim belim cok ağrıdi kasiklarim hafifledi biraz agri
Valla bendeki bel ağrısı hiç hafiflemedi hala devam ediyor bide ara ara sızlıyor kasıklarım ama hiç heveslenmeyin gelmiyor bencede cuma günü ne kadar sabredebilirsem ozman yaparım insallaj canım

Valla bendeki bel ağrısı hiç hafiflemedi hala devam ediyor bide ara ara sızlıyor kasıklarım ama hiç heveslenmeyin gelmiyor bencede cuma günü ne kadar sabredebilirsem ozman yaparım insallaj canım
Bakalim bekleyip görelim hakkimizda hayirlisini versin canim rabbim

Kızlar selam
Bende cok şükür hamileymisim
Merhaba kızlar, öncelikle hamis olan herkese Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah,bekleyenlere de hayırlısıyla yaşatsın bu duyguyu. Ben 1,5 yıllık evliyim ayın 22 yumurtlama günümdü öncesinde ve gününde bir de sonrasında ilişkiye girdik ve kalkmadan yattım hepsinde. Yumurtlama günümden beri sag kasigimda surekli olarak batma oluyor tatlı bi sancı girip cikti bugun hiç olmadı fakat belim sökülecek gibi ağrıyor,sırtımda aşırı agri var ve arada başıma ağrı girip çıkıyor. 8 Mart bat günüm. Sizce bir küçük surpriz olabilir mi acaba? Yaşayanlardan yorum alabilir miyim

Bende yumurtlamadan beri kasık ağrısı ve bel ağrısı çektim son günlerde de beyaz yogun akıntı geldi hafif pembemsiyle karışık sol kasık agrim bacagıma vuruyordu hic olmazdı ordan suphelendim bende Allahima bin şükür hamileymisim rabbim isteyen herkese versin

Hayırlısı olsun canım bendede bel ve kasık ağrıları var ama alıntı yok bugün test yaptım tabi adetime 4 gün var ama maalesef negatif çıktı

Dayanamadım bu sabah yaptım negatif çıktı canım zaten ümitli degildim ama genede üzülüyor insan
Canim cok erken ama daha normalde yumurtlaminin ustunden 11.gun cikiyor birde cnm benim kizima hamile kaldigimda adet 1 hafta kalasi yaptim cikmadi adete 1 gun vardi yaptim çıkmadı adet günü yaptim çıkmıştı umut herzaman vardir cnm umudunu kaybetme insallah bebeisin vardir

İnşallah tatlım bencede eşimde öyle diyor ama işte bu bekleyişler insanı yipratiyor ama hayırlısı inşallah vardır pazartesi gününe kadar test almiycam çünkü dayanamıyorum yapıyorum busefer eşimde kızıyor bukadar takma olur diye stresten hiç olmaz yaparsan diye aldırmıyor adet günün gecerse yap dedi oda dua edin canım inşallah ikimizinde vardır

Daha 7 gün geçti birde benim yumurtlamasan bencede erken işte birde bel ağrım kesildi sol kasikta bir ağrı oldu sabahtan beri hayırlısı canım artik

Aynen cnm benim.hersey gonluce olsun dua ederim niye etmeyim cnm
Daha 7 gün geçti birde benim yumurtlamasan bencede erken işte birde bel ağrım kesildi sol kasikta bir ağrı oldu sabahtan beri hayırlısı canım artik
Benimde 8.gun cnm bwnimde agrilarim.kesildi gibi hafif kasikta var bugun sanki göğüsüm agroyor gibi hayirlisi bakalim bekleyip görelim

Aynen cnm benim.hersey gonluce olsun dua ederim niye etmeyim cnm

Benimde 8.gun cnm bwnimde agrilarim.kesildi gibi hafif kasikta var bugun sanki göğüsüm agroyor gibi hayirlisi bakalim bekleyip görelim
Allah razı olsun canım benjmde göğüslerim de ayrı başladı bilmiyorum bekleyelim hayırlısı tatlım bende dua ediyorum ikimiz içinde

Merhabalar benim de sizler gibi çok yakın adetim şu an 4 gün var adetime 2 mart bat acaba ne yaptınız test yaptınız mı ben de erken gebelik testi aldımm ama sonuç hayal kırıklığına uğratırsa diye cesaret edemedim

Merrhaba iliskinin uzerinden 9 gun geçti test yapmadim daha sizin gibi cesaret edemedim.bende yarina yapsam mi diyorum korku oluyor bende

Merrhaba iliskinin uzerinden 9 gun geçti test yapmadim daha sizin gibi cesaret edemedim.bende yarina yapsam mi diyorum korku oluyor bende
Sizinle aynı zamanlar olmuş demek ki benim de öyle pazar günü 12. Gün olcak acaba o zaman mı yapsam diye düşündüm ama bilemedim. 2 martı beklemekte istiyorum bir yandan Bir de ovülasyon testinde gebelik çıkarmış diye ondan deneedim hani sonuç ne olcak diye baya silik oldu bazı arkadaşların adete 4gün kala baya koyu çıktığını görmüştüm o yüzden gerçekten o kadar stres yaptım ki varsa da yok oldu bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…