Çok şükür İlk ayda hamileyim, belirtilerim, neler yaptım ,nasıl anladım hepsini anlatıyorum

Ben de hâlâ olmadım yaa İnşallah hamileyizdir🤲🏻😊 geceden beri sağ kasığımm yanup yanıp durdu şu an bile devam ediyo bakalımm gün içinde olcakmıyımm umarım olmam ben hep sabah olurdumm kalkardım ki olmuşum şu an yok😊
Adet olmadan önce sağ ve sol kasık baskısı olurmuş yani yeni yumurtalarımız çıktığı içinde ağrı yapabılıyor tek bir yerde agrının olması orda ki tüpten çıktığını gösteriyormuş ve hamileliğin ilk 3 4 ay ayına kadar da her adet döngümüz geldıgınde hep aynı gün aynı kasıktan ağrı yaşatırmış çünkü rahim yıllarca kasılıp kan dökmeye alışmış birden bebek gelince hemen onun varlığını kabullenememesinden oluyormuş. Youtube dinledim Doktor Kağan Kocatepe’den

Canım ben şimdi eczaneye gidiyorum ama ilk idrarı saat 6 da mecbur yaptım tutamiyor insan saat 9 a kadar şimdide ne su içtim ne birşey akşamdan beri yapsam cikarmi
Çıkar canm yaptin mi test

Hayırlısı olsun ben yeni katıldım kulübe ve yazını okuyunca çok sevindim rabbim herkese nasip etsin... Ben daha önce bı düşük yaptım sonrasında tekrar hamile kaldım ama bebeğimin polikistik böbrek rahatsızlığı nedeniyle suyu tamamen bitmişti ve aldirmam söylendi aldırmadım 9 ayıma yakın sezeryan oldum ve birgün sonra bebeğimi böbrek ve solunum yetmezliğinde kaybettim bir bir sene üç ay oldu kaybedeli yeniden hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyor inşallah rabbim bizede nasip eder yumurtlama testleri güvenilir mi acaba doğru sonuç verir mi
Çok üzüldüm. Allah hayırlı zamanda hayırlısını verir umudunu kaybetme ❤️🙏🏻 hamile duası kabul olur derler dua ediyorum inşallah tekrar bu haberi alırsın. Soruna gelince, valla ben de ilk defa kullandım öyle takip ettim ve çok şükür işe yaradı. Allahın izniyle tabi, sadece o testle degil. Ama en azından uygun günleri bulmada yardımcı oldu. Çünkü adet döngüm uzun ve yumurtlamam geç oluyordu o yüzden kullandım testi

Tatlim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏 benimde 5 Şubat' reglimin ilk günü 10 unda bitti 11 inden 15 ine kadar düzenli ilişki yaşadım sonra 17 ve 18 yumurtlma akıntısı var diye 22 sine kadar düzenli ilişki yaşadım şimdi bir gün arayla oluyor ama belimde şiddetli ağri kasıklarımda midem de sadce yanma var bulantı öyle fazla yok 1 Mart bat ama stres yaparsam bir iki gün geriye atıyor ağrı bacağıma kadar vuruyor bazen ama adet te olabilir diye kendimi yedim resmen stresten yarın 4 gün kalmış olcak erken test alsam cikarmi
Agrının bacaga vurması bel kasık agrısı bende de olmuştu. Bunlar çatlamadan beri oluyorsa büyük ihtimal hamilesin. Ama her adetten önce böyle belirti yasıyo muydun bazen, adet agrısı da olabiliyor. Ama 12 13 gündür devam ediyorsa hamilesindir

Agrının bacaga vurması bel kasık agrısı bende de olmuştu. Bunlar çatlamadan beri oluyorsa büyük ihtimal hamilesin. Ama her adetten önce böyle belirti yasıyo muydun bazen, adet agrısı da olabiliyor. Ama 12 13 gündür devam ediyorsa hamilesindir
Çarşamba günü yazmışsın. Kusura bakma kayınvalidem geldi de şehirdışından. O yüzden pek buraya giremiyorum bizde kalıyor. Anca gördüm. Hamile misin merak ettim

Şuanda gecikme oldu 1 gün oldu normal test yaptım kaset test çıkmadı ama gene gelmedi ağrılarım var ama yok bugün 2 gün gelmedi hala

Çok üzüldüm. Allah hayırlı zamanda hayırlısını verir umudunu kaybetme ❤️🙏🏻 hamile duası kabul olur derler dua ediyorum inşallah tekrar bu haberi alırsın. Soruna gelince, valla ben de ilk defa kullandım öyle takip ettim ve çok şükür işe yaradı. Allahın izniyle tabi, sadece o testle degil. Ama en azından uygun günleri bulmada yardımcı oldu. Çünkü adet döngüm uzun ve yumurtlamam geç oluyordu o yüzden kullandım testi
Allah razı insallh bende deniycem inşallah bende uygun günleri bulurum ve güzel haberi burada paylaşırım ♥️🤲

Şuanda gecikme oldu 1 gün oldu normal test yaptım kaset test çıkmadı ama gene gelmedi ağrılarım var ama yok bugün 2 gün gelmedi hala
Kan versen cıkar aslında net bişey. Belki psikolojiktir canım, adet olacaksın ama beynin cok stres içinde opduğuiçin geciktiriyo. Hamile oldugunu Düşündükçe gecikiyor malesef. Ama belki beta cok yenidir. İyi düşünelim. Kan verebiliyosan ver. Ya da 2 gün sonra tekrar test yap. Inşallah adet olmazsın 🙏🏻🌼

Kendim yaşamış gibi sevindim kuzum , inşallahh hayırlısı ile kucağına alırsın ♥️🤲🏻
Belirtiler o kadar benziyo ki rabbim bana da nasip eder inşallah
Canım nasılsın? Sen de neler oldu aldın mı güzel haberler, yoksa da canını sıkma bu ay olur inşallah 🙏🏻 ❤️

Ay canim bende de yumrutalama oncesi sonrasi bir hafta duzenli ilişki yasadim ve yumrutlamadaki agrim hic gecmedi bnde duzenli adet görmüyorum ama doktorum yumurtan catlamis dedigi gün yani 7 8 subat ogunleride degerlendirk ve o surecteki agrilarim devam ediyor ve adetime 10 gun var nerdeyse acaba erken mi adet olcam yoksa hamilemiyim diyorum agrilar devam ediyor diye bide göğsüm hassaslasti gecen gece bel ve bacak agrimdan yatamadim yumurtlamadan 8 9 gün anca gecti kan versem cikarmi adetimi bekleyim adet olcam diye cok korkuyorum Allahim insallah hamileyimdr
Ne güzel anlatmışsin canım yaa sanki benim yaşadıklarım bu ay aynı şeyi bende yaptım yumurtlama günü falan vs adete 4 gün kala erken gebelik testi ve sonuç pozitif hemen o gün kan tahlili yaptırdım ama değer dusukdu kese görünmedi bakalım cuma günü tekrar gideceğim inşallah senin gibi yükselir ve keseyi görürüm🤲🤲😍

Kızzz aynı beni tarif ediyosun bende uyandığımda olmuş olurdum hiç akşam olanlardan olmadım 😁😁 genelde sabah 10a kadar ıslaklıgıyla kalkardım benimde sol kasığım agrıyo ama öyle büyük bi ağrı değil bazen yokluyo
Yaa inşallah hamileyizdir hayırlı haberlerini bekliyorum canım inşallah ben de daha olmadımm🤲🏻😁

Kan versen cıkar aslında net bişey. Belki psikolojiktir canım, adet olacaksın ama beynin cok stres içinde opduğuiçin geciktiriyo. Hamile oldugunu Düşündükçe gecikiyor malesef. Ama belki beta cok yenidir. İyi düşünelim. Kan verebiliyosan ver. Ya da 2 gün sonra tekrar test yap. Inşallah adet olmazsın 🙏🏻🌼
Bende daha 2 gün bekliyim öyle bakarım canım

İnşallah canım bende o yüzden 5 ine kadar bekliycem erken gebelik testi aldım ozman gelmesse yaparım çünkü kaset testler hemen çıkmayadabiliyormis ondan 3 veya 4 gün geçsin baktım olmadı yaparım çünkü adet olcak gibi ağrım var kasıklarımda ama alt tarafta Batmada oluyor adet olucak gibi ama hayırlısı bilmiyorum canım artik 🙏

E ESoooop cnm naptin test yaptinmi? Merak ettim
Sabah normal kaset tipi ile yaptım ama negatifti ama onlar adet süresi için en az 5 gün geçsin yazıyordu bilmiyorum canım ya bide erken gebelik testi aldım onuda yarın sabah yapicam gelmesse ozman kesin varsada çıkar yoksada zaten kesin yoktur canım hayırlısı artık sabah için dua et bana canim

Sabah normal kaset tipi ile yaptım ama negatifti ama onlar adet süresi için en az 5 gün geçsin yazıyordu bilmiyorum canım ya bide erken gebelik testi aldım onuda yarın sabah yapicam gelmesse ozman kesin varsada çıkar yoksada zaten kesin yoktur canım hayırlısı artık sabah için dua et bana canim
Hayirlisin olsun kuzum belki gec döllenmedir ya bugun aklim sendeydi dua etmezmiyim cmm insallah hamilesindir yarin aslinda kan versen kuzum kesin sonuc onda belli olur

X