Çok üzgünüm destek ve akıl bekliyorum.

Sevgiliniz belli ki ağzı laf yapan biri. Gökten zembil bile sevgisini alamazmış vs..

Bakın; bir insan bu kadar çok seviyorsa, kaybetmemek adına bu cümlelerin birini bile kurmaya cesaret edemez. Siz şu an başkasıyla beraber olabilirsiniz. Onu da göze almış. Mantıklı düşünün, bu kadar ölen biten insan sevgilisini eliyle başkasına gönderir mi?

Veya çok ağır depresyon yaşıyor olabilir ve siz de hesap soran biriyseniz, gerçekten bunalmış olabilir. Eğer bu şekildeyse zaten toparlandığı zaman yine size gelecektir. Son olarak, bu kadar ağır bir durum yaşasaydı herhalde haberiniz olurdu.

Veya Ailesinin önerdiği biriyle evlenmek zorunda da olabilir. Öyleyse pasiftir ve severek ayrılıyordur.

Sonuç: İnsanlara olan güveninizi, aklı karışık biri için yok etmeyin. Karşınıza çok iyi bir insan evladı çıkabilir. Bu karmaşık insanın faturasını yeni kişiye kesmeyin.

Maşallah güzel edebiyat yapmıs arkadasınız gram ınandırıcı gelmedı , seven ınsan böyle yapmaz, derdini herseyini acıkca anlatır, kendını hırpalama sevse zaten böyle yapmaz hersey bir tecrübe biraz zaman verin kendınize evet zor ama en hayırlısını dileyin Allahtan.

Uzun uzun sizlere iliskimden bahsedip sizi sıkmak istemiyorum lütfen alay etmeyin assalamayin empati yapin başka bişey istemiyorum. Ben hesap oluşturmadan takip ediyordum bugün bu konu için üye olmaya karar verdim 1.5 senedir bir ilişkim var erkek 31 ben 28 yaşındayım erkek arkadaşım sabah 11 akşam 12 kendi işini yapıyor tek boş günü pazar gunuydu bu güne kadar başından beri piskolojik olarak sıkıntılar yaşadığını biliyordum çünkü kendi hayatı yok asosyal bir hayat yaşıyor çalışma şartlarından dolayı birbirimize çok iyi geldik takı geçtiğimiz haftaya kadar benden ayrılmak istedi bir anda sebebi yalnız kalmak istemesiymis ilişki istemediğini yalnız olmak istediğini söyledi kimseye hesap vermek hesap sormak üzmek istemediğini söyledi çok uğraştım ama kararlıyım istemiyorum seni hayatımda dedi son msjida bana bu şekildeydi

Sen benim hayatımdan hiç gitmeyeceksin
Ben seni silemem silmem
Ama senide kandırmam yalan söylemem oyalamamm
Benim için çok önemlisin Kimseler alamaz yerini.

ben senin beni ne kadar sevdiğini biliyorum ama özür dileyerek ilişkim olsun veya hayatımın dönüm noktası olayım gibi şeyler yaşamak istemiyorum senlik değil ben istemediğimden ötürü başka bi durum olduğundan değil içimden gelmediğinden ötürü seni kırmak üzmek istemiyorum sana olan sevgim ebedi kalacaktır ama gerçekten bişey olsun bişey yaşamak istemiyorum son sözümde böyle özür dilerim. Bende güle oynaya takılmıyorum merak etme içimden hiçbişey yapmak gelmiyor evden çıkmak istemiyorum kafamın içinde 50 fil yürüyor yorgunum kimseye bişey anlatmak kendimi ifade etmek hesap vermek hesap sormak kimseye müdahale etmek istemiyorum yanlış anlama beni yeter. Buda son msjiydi
Ben senin kalbini bana olan GERÇEK SEVGİNİ adım kadar iyi biliyorum bende senin yaşadığın duyguları yaşıyorum sana acı çektirmek senin ağladığını üzüldüğünü bilmek hoşuma mı gidiyor zannediyorsun gerçekten ? Kafamın içinde ne savaşlar veriyorum sen iyi bi kadınsın iyi bi kadın olduğun için kimseye vermediğim değeri verdim zannettin ki başka birileri için senden vazgeçiyorum zannettin ki elli kadınla flörtleşiyorum bi kere mantıklı düşünsen 2 senedir yanyanayız kaç kere mesaj geldi telefonuma kaç kere arandım ( bunu yazmasının sebebi birisi için mi benden ayriliyorsun diye sordum diye yazdı aramızda hiçbir zaman bir kadın için tartışma çıkmadı) hadi bunları siktir et yeri geldi aileme gitmedim sana geldim gelebileceğim her zaman da kötü bilinmek kötü hatırlanmak istemem yaşadığımız şeyler çok özel ve çok güzeldi bunu kimse SİLEMEZ SİLEMEYECEK Biz ayrı olsak bile güzel anılarımızı kötü anılarımızı hep hatırlayacağız ben seni sıradan bilsem kötü bilsem zaten siler atardım huyumu suyumu bilirsin ama YAPMAM senin bendeki yerini gökten zembil de gelse alamaz seni üzdüğüm kırdığım incittiğim her an için özür dilerim sana yalan yanlış davranmayacağım asla içimden gelmeyen şeyler için seni suçlamayacağım veya seni kullanarak bi düşünce veya başka bir duruma girmedim hata günah vebali herşeyi benim üzerime olsun bu ilişkinin ben zaten yanmışım bir kez daha söylüyorum Seniseviyorum. Nasıl seviyorum tarif edemiyorum 20 yıl sonra bir yerde karşılaşsakta aynı severim aynı seveceğim beni affet kendine iyi bak dikkat et çünkü sen tüm güzelliklerin en güzelini en iyisini hak ediyorsun ve inanıyorum ki çok çokta mutlu olacaksın iyi geceler.. dedi bir sonraki günde kadinlar günüydü bana sabah Günün kutlu olsun tanıdığım en güçlü kadın 🙏🏻 yazdı teşekkür ettim beğenmiş
Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

bu adamdan bi cacık olmaz ayrılık nedeni evlilik sorumluluğu almak istememsi böyle gündelik takılmak isteyen bi tip sakın üzülme boşver iyiki gerçek yüzünü evlenmeden göstermiş ya 1 yıl sonra boşanacam diye çıksaydı meydana sevinmelisin kurtulmuşsun

Bencil ve sevmeyen erkek sözlerini nerde görsem tanırım. Birde kalmış uzun uzun yazmış ergenler gibi . Bana kızmayın ama sizi sevmiyor. Lütfen kendi hayatınıza odaklanın.
Her yerden engelleyin gitsin.

Aaaaa g*t herife bak sen hem terkediyor hem hayatımdan gitmiyceksin diyor bak sen demek öyle ha???? Siz bu palavralara inanmayın biri bunu güzel okşamış şuan o kişiyle. Oldu oldu olmadı size dönecek. İş güç stresinden kafası karışan adam en kötü ilgisizleşir suskunlaşır bizde geçtik bu yollardan biliyoruz. Bu bildiğin başkasıyla. Sakın kendi hayatınızı bekletmeyin. Alenen yalan söylüyor çok belli. Klişe hareketler bunlar sonu hep aynı senaryoya çıkıyor. Ay birde bazı kelimeleri büyük harfle yazmış vurgulu olsun diye severim(!) onun yazıda üslup bilgisini yaa:))

X