COK YAKiSACAK.../satılmıştır.

Woman_212

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
1.945
99
41
. 40_42 beden uzeri leopar sifon tarzında mini siyah elbise Bu Ayakkabılarla kombine yapılabilir.gizli platformlu 37 numara gerçek deri siyah suet ayakkabı koyu kahverengi 40_42 beden spor model kemerli elbise. cep kenarları deri detayli. bire bir ayni renklerde 37 numara gerçek deri bu ayakkabı ile kombinlenebilir krem rengi çok sik çanta. yakali 40 beden gri siyah elbise. şaks mavi tunik elbise 40 beden 40 beden. HER PARCA 15 TL...

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim kumasi nasil? Ic kismini gorebilir miyim? Aksam bilgisayardan tam bakmak istiyorum bana ayirir misin? Bir de takas yapsak super olur :KK1:
Takas düşünmüyorum kusura bakmayin lütfen.iç kismininda resmini yükledim..çanta sadece bir kere kullanildi..

Son düzenleme:
Saks mavi elbise bol cepli elbise ve son elbiseye talibim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir de leopar desenli elbisenin hangi kismi vucudunun neresine geliyordu? Garip bi soru oldu :KK70:

Bir de leopar desenli elbisenin hangi kismi vucudunun neresine geliyordu? Garip bi soru oldu :KK70:

doğru bir soru bence:)). Aslında siyah mini bir elbise düşünün.elbisenin üst kismindaki sifon leopar yanlardan acik, üzerine tutturulmuş şekilde.netten manken üzerindeki resmini bulup eklemeye calisacagim.

sirt kismi dekolteli tunik yada mini elbise çok hafif Merserize tam mevsimine uygun kapri kollu.yaka kismi acik içine askili badilerle çok sik. sirt detaylı merserize. taytlarla kombinleyin, HER PARCA 7 TL.

Son düzenleme:
alacağım canım,son fiyat mı? bir de başka ekleyeceğin var mı? diğer konunda siyah kurukafalı var onun bedeni ve fiyatı nedir?

O kurukafali nin bedeni standart .40-42 ye kadar uyar.fiyati bugün indiriminin son günü olmasi itibariyle 5 tl.cantada yapabileceğim bisey yok.aldigim fiyatin yarisini yazdim zaten

O kurukafali nin bedeni standart .40-42 ye kadar uyar.fiyati bugün indiriminin son günü olmasi itibariyle 5 tl.cantada yapabileceğim bisey yok.aldigim fiyatin yarisini yazdim zaten

ayy onu beğenmiştim ama 40-42 büyük bana 36-38 beden var mı pijama vs.

X